arrow_upward

Шукати бізнес-площа у всій Україна

Контакти

MatchOffice
Ewaldsgade 7, 3
2200 København Ø

Генеральний директор: Джейкоб Дальхоф
Номер телефону: (+49) 040 - 32 00 54 29
E-Mail: info@matchoffice.com

Веб-сайт: www.matchoffice.com.ua

Номер в торговому реєстрі Торгової палати Данії:
Erhvervs- og Selskabsstyrelsen, CVR-номер: 31 62 78 77

Відповідальна особа згідно із § 10. 3 MDStV: Джейкоб Дальхоф

Обмеження відповідальності

Ми дуже раді, що Ви користуєтесь послугами MatchOffice та відвідуєте наш веб-сайт. Ми робимо все можливе для оновлення та адаптації контенту, щоб користувачі могли отримувати найсвіжішу інформацію. Проте, ми б хотіли звернути Вашу увагу на те, що MatchOffice не може гарантувати чи брати на себе відповідальність за точність, повноту та актуальність даних, що запитуються. Наш веб-сайт містить посилання на інші сайти, які не підлягають нашому контролю, тому MatchOffice не несе за них жодної відповідальності, а також може не схвалювати їх вміст.

Всі матеріали та дизайн даного веб-сайту захищені авторським правом і можуть бути відтворені тільки із дозволу MatchOffice.

Обробка особистих даних

Всі веб-сайти MatchOffice зберігають та обробляють персональні дані тільки з метою надання індивідуальних послуг або для надсилання клієнту інформації про продукти та пропозиції послуг. MatchOffice гарантує, що Ваші персональні дані будуть оброблятись конфіденційно, строго у рамках правових норм та згідно із вимогами чинного законодавства України про захист персональних даних. Ви маєте право відмовитись від використання Ваших персональних даних у будь-який час. Передача третім особам не може бути здійснена без отримання прямої згоди користувача, за винятком передбаченого законом зобов’язання надавати відомості правоохоронним та судовим органам з метою кримінального переслідування.

Право на відмову

Користувач може в будь-який час відмовитись від зберігання та обробки персональних даних на сайті MatchOffice, що буде поширюватись і на майбутнє. Дані буде видалено.

Концепція та технічна реалізація сайту: Lokalebasen.dk