arrow_upward

Шукати бізнес-площа у всій Україна

Coworking article

Як це - працювати в коворкінг-просторі?

07
бер.
2017
Nadiya Dubyna
Ми поспілкувались із клієнтами наймодніших європейських коворкінг-просторів – SmartWork та DARE2mansion – щоб дізнатись, чому вони вибирають для роботи формат коворкінгу
07
бер.
2017
Nadiya Dubyna

Коворкінги є великою інновацією в офісній сфері останніх десяти років. Вони віддзеркалюють філософію праці, що базується на кооперації, особливо між працівниками різних компаній. Суть коворкінгу - спільна генерація ідей, що є паливом для успішного бізнесу.

У листопаді 2016 року 500 делегатів зібрались на Європейській конференції з коворкінгу у Брюсселі, щоб обговорити, як можна вдосконалити та зміцнити цю концепцію у більш ніж 8.500 коворкінг-просторах по всьому світу.

Сектор комерційних офісів адаптувався до коворкінгу, що є новим підходом до роботи, коли компанії пропонують відкриті офіси, лаунж-зони, а також загальні зручності, такі як кухні та їдальні для працівників, для спілкування, спільної праці чи проведення неформальних зустрічей.  


Можливість познайомитись з новими людьми.

Ніколас Марой - менеджер з онлайн комунікацій у  Preesale - бельгійській компанії, яка займається організацією заходів. Він працює у коворкінг-просторі SmartWork у Брюсселі.

Чому ви вирішили працювати у коворкінг-просторі?

Ми - молода технологічна компанія і розглядаємо коворкінг як класний спосіб зустріти нових людей з різних галузей та попрацювати з ними. Ми сподівались, що зможемо спілкуватись, налагоджувати нові бізнесові зв'язки та розширювати нашу професійну мережу.

Як це - працювати у коворкінг-просторі?

Коворкінг - це чудове офісне середовище, що надихає.

Які недоліки та переваги роботи в коворкінгу?

Перевагою є розвинута інфраструктура за невелику вартість. Ти працюєш у творчому середовищі й швидко знайомишся з новими людьми. Проте з іншого боку, немає власного місця для тебе особисто чи для твого бізнесу, і коли коворкінг переповнений людьми, то буває справді важко сконцентруватись на роботі. 

Ти до того вже працював у коворкінг-просторі?

Ми також іноді працюємо у Leansquare у місті Льєж.

 

Коворкінг-простір DARE2mansion у Копенгагені
Місце, куди можна ходити на роботу за натхненням

Бастіан Гростоль очолює відділ піару та брендингу в компанії Ideanote і працює у коворкінг-просторі DARE2Mansion в Копенгагені. Ideanote - цифровий інструмент, за допомогою якого працівники, менеджери та члени команди можуть обмінюватись ідеями та знаннями про свою організацію.

Чому ви вирішили працювати у коворкінг-просторі?

DARE2Mansion став домівкою для найкрутіших стартапів та найталановитіших молодих людей у Данії. І це робить його місцем, куди можна ходити за натхненням для роботи. DARE2Mansion має атмосферу та культуру братерства та є швидше товариством однодумців, ніж просто офісним простором.

Як це - працювати у коворкінг-просторі?

Дуже надихає. Мене особисто мотивує те, що я оточений стількома талановитими людьми з класними ідеями, які прагнуть досягти великих результатів для своїх компаній. Це місце праці для тих, хто вітає нові та нетрадиційні підходи до підприємництва з розпростертими обіймами (до того ж, багато хто з нас порушує усталені правила бізнесу). Працювати у DARE2Mansion означає відчувати себе частиною майбутнього. 

Які недоліки та переваги роботи в коворкінгу?

Перевагою є натхнення та постійні можливості для нетворкінгу. Єдиним недоліком є те, що ви можете перерости межі однієї робочої кімнати. Ви повинні відчути той момент, коли треба рухатись далі. 

 

Місце взаємодопомоги

Стіен Хулвей є головним операційним директором та співзасновником Low-Fi та працює у коворкінг-просторі Dare2Mansion у Копенгагені. Low-Fi - як Airbnb для отримання дуже особистого музичного досвіду. Це глобальна платформа, де можна знайти  маловідомих незалежних музикантів, забронювати квитки, та підтримати їх - сходити на їхній концерт або організувати власний.

Чому ви вирішили працювати у коворкінг-просторі?

Low-Fi спочатку була просто ідеєю, яка пізніше стала реальною компанією завдяки "прискорювачу" - " Інкубатору ідей" (2015) у DARE2Mansion; тут також зустрілись обидва  засновники – тож вся сім'я Low-Fi почуває себе у DARE2Mansion просто як вдома. І ми любимо проводити тут час.

Як це - працювати у коворкінг-просторі?

DARE2Mansion не просто коворкінг для нас - це місце взаємодопомоги, де всі ми віримо, що підемо набагато далі, коли об'єднаємось. Тому ту завжди можна знайти голови й руки, готові допомогти, якщо виникає якесь питання. Наприклад, найкращі поради ми отримуємо під час наших "вівторкових роздумів" або на п'ятничних сніданках, які влаштовують у DARE2Mansion.

Які недоліки й переваги роботи в коворкінгу?

Коворкінг має багато плюсів, але щоденна дотичність до такої талановитої та різнобічної громади людей є неймовірно цінним для Low-Fi.  Недоліком є те, що час від часу ми змушені прощатись із деякими підприємцями - нашими хорошими друзями, коли вони  переїжджають в інше місце.

Ти до того вже працював у коворкінг-просторі? Ні.

  

Інші стартапи навколо

Перніле Спанг Ліндегард є директором з маркетингу в Deemly і працює в копенгагенському коворкінг-просторі Dare2Mansion. Deemly допомагає встановити довіру в сфері транзакцій між фізичними особами, щоб користувач міг зібрати всі свої рейтинги, отримати загальну оцінку та використовувати її на всіх платформах, з якими він працює. 

Чому ви вирішили працювати у коворкінг-просторі?

Ми були частиною програми-акселератора " Інкубатор ідей" в DARE2mansion та полюбили це місце. Тому ми швидко закріпили за собою офіс тут, коли програма закінчилась.

Як це - працювати у коворкінг-просторі?

Найбільшою відмінністю від роботи в окремому офісі є всі ці люди! Ми у захваті від того, що нас оточують інші стартапи. Ми всі надихаємо один одного, допомагаємо, радіємо та святкуємо разом, і це просто неймовірно.

Які недоліки та переваги роботи в коворкінгу?

Я ввважаю великою перевагою те, що навколо працюють люди із різних сфер. Можна завжди отримати пораду за межами своєї компанії, якщо виникає якась непроста ситуація. Недоліків мало, але багато факторів, що відволікають (часто це якась розвага), коли працюєш в спільному офісному просторі. 

Ти до того вже працювала у коворкінг-просторі? Так.

<< Подивитися всі новини