arrow_upward

Шукати бізнес-площа у всій Україна

Vr artikel matchofficecom  1

Віртуальна реальність покаже ваш офіс із вигідного боку

28
січ.
2016
Nadiya Dubyna
Віртуальні тури – можливість для обладнаних офісів долучитись до ВР революції
28
січ.
2016
Nadiya Dubyna

Ця технологія використовується вже кілька років, але тільки недавно віртуальна реальність отримала новий потужний поштовх для розвитку.

"За допомогою віртуальної реальності можна переміститись в інше місце. Виникає відчуття, що ти не просто дивишся на інший світ, а що ти, власне,  всередині цього світу. Одягнувши ВР окуляри та завантаживши програму, можна подорожувати в інші місця чи навіть галактики", - каже Ярл Фінк Кондруп, старший лаборант в Innovation lab.

“Якщо говорити про ВР простими словами, то я б описав це як інтерактивний  фантазійний світ, де все можливо.”

Jarle Innovation Lab

За його словами, щоб повністю зрозуміти, що це таке, треба самому спробувати.

Новий спосіб просування

Революційний досвід занурення в цифрове середовище, який дає віртуальна реальність, дозволить компаніям презентувати свої продукти та послуги в інноваційний спосіб у майбутньому.

Найближчим часом ця технологія залишить свій слід і в сфері нерухомості та дасть шанс облаштованим офісам долучитись до  тренду віртуальної реальності.

Вже за кілька тижнів віртуальні тури Google Street View, створені  фотографом MatchOffice, будуть показані у віртуальній реальності.

“У найближчому майбутньому люди зможуть здійснити ЗD тур у віртуальній реальності за допомогою ВР окулярів. Це означає, що зі свого смартфону вони зможуть фізично перенестись в офіс та оглянути площі", - каже Мет Марш, штатний фотограф MatchOffice, сертифікований Google.

“Це новий та інтерактивний спосіб оглянути приміщення в облаштованих офісах онлайн. Це також створить нові можливості для них самих та для їх цільової аудиторії."

Саме тому MatchOffice працює над новою функцією для всіх сайтів компанії разом із Walkinto.in. Вона дасть можливість потенційним клієнтам здійснювати тури у віртуальній реальності.  

Прискорення процесу оренди

Коли клієнти шукають новий офіс, вони часто відвідують кілька бізнес-центрів, а власники комерційної нерухомості в свою чергу витрачають багато часу, щоб вигідно презентувати свої приміщення. Цей процес можна значно прискорити, якщо потенційні клієнти добре роздивляться офіс у віртуальному турі. Зовсім скоро це можна буде зробити у віртуальній реальності.
За словами Мета Марша, це полегшить процес і для зацікавлених людей, і для офісних центрів.

Matt Google Photographer

“Потенційні клієнти зможуть детально роздивитися офіс і реалістично оцінити робочий простір просто зі своїх смартфонів і комп'ютерів.”

Таким чином вони зможуть краще уявити, які облаштовані офіси краще підходять для потреб їхнього бізнесу й обмежитись відвідуванням саме цих приміщень. А це економить час та ресурси обох сторін.

Коли майбутні орендарі відвідуватимуть бізнес-центр, вони вже матимуть про нього попереднє уявлення, що значно спрощує діалог між сторонами.

Майбутнє віртуальної реальності

У найближчі два-три роки технології віртуальної реальності будуть розвиватись неймовірними темпами, каже Ярл Фінк Кондруп.

Google, Microsoft, Samsung, HTC та Facebook вже просувають цей тренд через свої гарнітури, платформи та контент. Але є багато компаній, які зараз також входять в царину ВР.  

“Цей ринок тільки зароджується і це створює можливість стати першопрохідцем, як це було із ринком мобільних додатків, коли він тільки почав набирати обертів. Зрештою, чим більше буде постачальників ВР контенту, тим перебірливішим ставатиме користувач, і тільки щось по справжньому цінне зможе утримати його інтерес."

Наразі пропозиція в сфері ВР невелика, відтак будь-якій компанії доволі легко презентувати себе за допомогою ВР технологій та справити враження інноваційної. Без сумніву, ця технологія залишиться з нами надовго, кардинально змінить певні галузі та суттєво вплине на інші. Тому вже зараз варто підготувати серйозну стратегію у цій сфері.
“В майбутньому віртуальна реальність стане основою комунікацій, соціальних платформ, подорожей, діяльності компаній та багатьох інших речей”. 

Про ВР   в технічних термінах:

Якщо ви хочете пояснити ВР технічними термінами, то це технологія, що дозволяє взаємодіяти зі середовищем, змодельованим на комп'ютері. Це відбувається через екрани чи стереографічні дисплеї, такі як, наприклад, окуляри, та може поєднуватись зі звуковим сприйняттям та іншими сенсорними відчуттями. Змодельоване середовище може відтворюватись із реального світу, або може бути штучним тривимірним простором. Ось як це пояснює старший лаборант Ярл Фінк Кондруп. Virtual Reality equipment

Читайте більше про віртуальну реальність:

Google Street View can show off your office

What is Virtual Reality?

Зв'яжіться з нашим англійським фотографом, щоб дізнатись більше.

«Через віртуальний тур ваші клієнти отримують дуже реалістичний досвід, оскільки вони можуть миттєво взаємодіяти з об’єктами нерухомості».

Мет Марш, фотограф у MatchOffice

<< Подивитися всі новини