arrow_upward

Шукати бізнес-площа у всій Україна

Coworkingmatchoffice

Коворкінг як стиль роботи

14
жовт.
2016
Nadiya Dubyna
Оскільки компанії переходять від формату відгородженого робочого місця до широкого вибору кавових напоїв в офісі, таких як, наприклад, кортадо, таке явище як коворкінг змінює продуктивність праці.
14
жовт.
2016
Nadiya Dubyna

 «Ця проблема місця людини або життєвого простору полягає не просто в тому, щоб знати, чи буде достатньо простору для людей у світі, але й щоб визначити, який тип розміщення, пересування, позначення та класифікації  людських елементів потрібно застосувати в конкретній ситуації, щоб досягнути заданого результату. – Мішель Фуко, «Інші місця».

Тенденції змінюються, а концепція коворкінгу займає серед них особливе місце. На перший погляд може здатись, що вона базується на тому, що працівники проводять менше часу за робочим столом у відведений для цього час, а це завжди обурюватиме прихильників традиційного порядку. Насправді ж, вона вже змінила вигляд та атмосферу офісів, збагативши традиційну текстуру із розміщеними в ряд робочими столами такими елементами як зони релаксації, еспресо-бари та крісла-мішки.  Thomas Fokdal

Але, як вважає Томас Фокдаль, власник Copenhagen Windows та експерт з нерухомості, «коворкінг –  це радше ментальна концепція, ніж фізичний простір, де можна влаштувати офіс. Це не просто спроба створити більше комфорту для працівників та дати їм відчуття дотичності до модного тренду, це рішення, яке має позитивний та відчутний вплив на продуктивність та доходи».

Коворкінг для Фоксдаля – це «режим», спосіб мислення, який дозволяє вийти за рамки усамітнено-відгородженого робочого місця в офісі та стимулює співпрацю та обмін ідеями.

 Час та простір

Те середовище, в якому ми перебуваємо, дуже впливає на наше сприйняття нових ідей, темп роботи та наше відношення до неї. Метафізика простору, що видається такою далекою від щоденної рутини офісного працівника, тим не менше формує і ліпить його робочі звички й «перемикає» його в режим коворкінгу через архітектуру та дизайн інтер’єру. 

Частково ця атмосфера співпраці виникла завдяки зростанню інтернету, стверджує Фоксдаль. «Все більше компаній та організацій не обмежують інновації стінами власного офісу та сукупністю професійних знань своїх працівників. Вони відкрито залучають користувачів та некористувачів, клієнтів, постачальників, партнерів та власних працівників до спільного створення цінних рішень для своїх кінцевих споживачів та клієнтів».

«Вони не можуть самостійно знайти ці рішення. Створення цінностей перемістилось із внутрішнього кола компанії  у зовнішній світ  із залученням великої кількості учасників».

«Цей рух назустріч креативному аутсорсингу та гнучкому робочому процесу означає, що є потреба в новому типі офісів, які б відповідали сучасним тенденціям у сфері інновацій, що великою мірою визначаються взаємодією у товариствах людей у формі спільного проживання, співпраці та співтворчості. Групи людей діляться знаннями, напрацюваннями та ідеями й, як наслідок, формують та творять нові рішення.»

Гнучкий робочий графік

Сучасний офіс повинен іти в ногу з трендом, що стає популярнішим та породжений інтернетом і новими робочими ритуалами. Працівники можуть захотіти працювати з дому, або під час подорожі, або з якогось іншого офісу, ще й брати участь у відеоконференції по дорозі на роботу. Такі сервіси як NOHO, у М’ясному районі Копенгагена, дозволяють працівникам поміняти офіс і попрацювати  в місці, що пасує до їхніх потреб та стилю життя.

Компанії, які приймають вплив, що здійснює цифровий світ на їхню діяльність, все більше будуть пристосовуватись до своїх працівників, щоб ті були задоволеними та виконували завдання ефективніше. 

Ключовою частиною коворкінгу є обмін ідеями між працівниками через «мозковий штурм», нетворкінг та співпрацю. Це відбувається природніше, коли облаштовані офіси пропонують своїм клієнтам спільні зони відпочинку, еспресо-бари та кафе, які розміщені у приміщенні офісного центру так, щоб працівники залишались всередині та не втрачали цю можливість для власного розвитку та розвитку своєї справи.

Навіть більше, у тих місцях, де зручності облаштованих офісів використовуються кількома компаніями з різних секторів, коворкінг є ще ціннішим, оскільки стартапи обмінюються бізнесовими порадами, креативні люди діляться найновішими дизайнерськими знахідками, а фінансово-технологічні компанії докорінно змінюють наші уявлення про гроші та комерцію.  

 Продуктивність та щастя

Компанії, що вкладають капітал у створення сприятливого для коворкінгу  офісного простору (що іноді дуже недешево), отримують подвійну користь. По-перше, вони створюють те, що Фоксдаль називає «середовищем для обміну знаннями», де через співпрацю народжуються нові рішення для старих проблем.

За його словами, «коворкінг, безперечно, є хорошим варіантом для маленьких компаній та їх власників, які через обмежені ресурси не хочуть винаймати власний офіс зі штатними спеціалістами».

Навіть більше, як свідчать численні факти, працівники, які проводять більше часу разом,  обговорюють проблеми, виконують робочі завдання та спільно користуються простором, загалом отримують більше задоволення від роботи та почуваються щасливішими. І природно, що це варто заохочувати, як заради блага самих працівників, так і заради підвищення продуктивності, коли люди вкладають душу в досягнення цілей та прагнуть професійно зростати.

 Перспективи

У майбутньому, дуже ймовірно, що концепція коворкінгу буде і далі впливати на те, як відбуватиметься процес найму працівників в інтелектуальній сфері та сфері послуг.

"Без сумніву, зростання офісного сегмента відбуватиметься завдяки різноманітним  клонам спільних офісів для багатьох користувачів: чи то коворкінг-просторів, чи облаштованих офісів, або щось середнього між ними. Це те, чого потребуватимуть люди у майбутньому. І ця тенденція, у свою чергу, негативно відіб’ється на традиційних варіантах офісних приміщень», – каже Томас Фокдаль. 

Оскільки інтернет і далі впливає на наші життя, а працівники стають гнучкішими та збільшують свою продуктивність, успішні компанії будуть мати все менше відгороджених робочих місць та все більше кортадо. Цей тренд доволі незвичний, але він працює і найбільш передбачливі підприємці підхоплять його.

 

<< Подивитися всі новини