arrow_upward

Шукати бізнес-площа у всій Україна

Regus topfoto

Новий спосіб працювати подорожуючи

21
лют.
2017
Nadiya Dubyna
Regus Express пропонує офіси в оренду для підприємців на строк від однієї години до одного року.
21
лют.
2017
Nadiya Dubyna

Світ бізнесу обертається навколо здатності армії чоловіків та жінок у ділових костюмах взаємодіяти з клієнтами, ефективно спілкуватись та подорожувати. Виклик сьогодення полягає в тому, що вони мусять робити ці три речі одночасно.  Regus Express

І тут в гру вступає Regus Express та пропонує компроміс між комфортом, комунікацією та подорожами у місцях, які вони називають "перехрестями" світу бізнесу - залізничних вокзалах.

Regus доводить ідею гнучких офісів до максимуму, пропонуючи погодинні тарифи, так само як і денні, місячні та річні, у своїх представництвах у 900 містах 20 країн світу. Залізничні вокзали, де розміщуються офіси Regus Express, - а найновіший з них знаходиться у Бельгії - є доповненням до різноманіття офісного простору в аеропортах та лобі готелів, що і так вже вражає. А зараз можна за мить зайти у повністю обладнаний офіс просто із залізничної платформи.

Все це є частиною філософії "робочого місця на ходу", що дозволяє пасажирам зійти з поїзда в одну мить, а уже в наступну під'єднатись до інтернету, щоб зарезервувати столик для вечері з клієнтом, або щось перекусити чи випити, плануючи одночасно зустрічі на день. 

Гнучкий робочий простір

Офісні приміщення Regus Express відрізняються від інших. Їхні клієнти завжди у русі, завжди подорожують і можуть розміститись в одній із 21 залізничних станцій, де оперує Regus, чи у будь-якому із 800 аеропортів по всьому світу.

З точки зору функціональності, робочі простори Regus Express є зонами відпочинку бізнес-класу із комфортними сидіннями, комп'ютерами, переговорними кімнатами та консьєрж-сервісом. 

Ідея Regus полягає в тому, що бізнес-мандрівникам немає потреби покидати вокзал, щоб провести ділову зустріч: сама станція перетворюється на бізнес-центр, де підприємці, для яких дорога кожна хвилина, зможуть обійтись без витратних в плані часу та грошей поїздок на таксі та зустрітись з клієнтами на місці.  

Злиття із середовищем

Чарівність дизайну офісів Regus полягає в їхній здатності як хамелеон зливатись із полотном  станції, де вони розміщені. Центральний залізничний вокзал Антверпена є одним із найгарніших у Європі, збудований на межі двадцятого століття, він має величезний купол та багаторівневу конструкцію зі скла та каменю.
І над всім цим, бельгійський залізничний годинник, за яким звіряють розклад начальники та машиністи станції, спокійно відмірює час.

В одному із комерційних центрів вокзалу знаходяться кабінки із відгородженими робочими місцями, з ергономічними меблями, і все це під бароковою стелею та серед стін із ліпниною.

На станції у Льєжі офіси Regus мають цілковито інший вигляд: гладенькі білі стіни та сходи зі сталі та скла, освітлені вишуканими світильниками та прикрашені легкими дерев'яними меблями.Regus Express

За низькими кавовими столиками сидять декілька ділових людей, відпочивають від дорожньої метушні, сьорбають капучино та відсилають електронні листи, зручно влаштувавшись в комфортному м'якому кріслі. Більш ніж 50 людей приходять сюди попрацювати кожного дня, деякі з них - на постійній основі, а інші - лише коли бувають тут проїздом.  

Взаємовигідне партнерство

У 2015 році Regus оголосили про партнерство з бельгійським залізничним оператором NMBS, що дозволило їм відкрити експрес-офіси на залізничних станціях по всій Бельгії. 

Цей союз став віддзеркаленням змін у ставленні до залізничних станцій як бізнес-центрів. У Європі це більше не просто місце, до можна сісти на поїзд та, можливо, випити кави. Тут можна також взяти напрокат автомобіль або велосипед, заправитись паливом або зарядити електрокар. А зараз мандрівникам вже не потрібні додаткові транспортні послуги, вони можуть працювати просто на станції. 

“Найбільш завантажені вокзали в бельгійській залізничній мережі пропускають більш ніж 50 тис. людей кожного дня, і ці люди отримають перевагу, коли зможуть працювати та проводити зустрічі на місці", - каже Вільям Вілемс, головний регіональний директор Regus у Бельгії та Люксембургу. Regus Express

“Це нове партнерство з NMBS є частиною загальноєвропейської ініціативи розміщувати професійні робочі простори у велелюдних транспортних локаціях, таких як залізничні вокзали, аеропорти та станції техобслуговування. 

“Як і їх сусіди у Франції та Нідерландах, мандрівники у Бельгії зараз зможуть використовувати свій час більш продуктивно, коли вирішать скористатись поїздом. Це партнерство може повністю змінити досвід подорожей та роботи.” 

Бізнес-модель Regus є однією із найгнучкіших на ринку. Відкриваючи для людей можливість брати офіс з собою та працювати  в сотнях локацій по всьому світу, компанія дає їм інструмент, щоб справитись із будь-якими бізнес-викликами від Лондона до Любляни.

<< Подивитися всі новини