arrow_upward

Шукати бізнес-площа у всій Україна

Designofficetopfoto

Що відбувається за дверима "Дизайнерських Офісів"

20
жовт.
2016
Nadiya Dubyna
" Дизайнерські офіси" - хороша назва для офісних приміщень, за якою стоїть бездоганно продуманий стиль. Кожного дня у десяти локаціях по всій Німеччині працівники творчих галузей та всі ті, кого надихає естетика, прямують до цих ультрасучасних та просто шикарних офісів.
20
жовт.
2016
Nadiya Dubyna

Зайти в такий офіс - як ковток свіжого повітря. Це місце, де люди розмовляють упівголоса, відпочивають чи постукують по клавіатурі макбука. А за скляними дверми та стінами відбуваються напружені перемовини. Найкраще у цьому всьому? Ці люди всі працюють у різних компаніях. 

Дизайнерські Офіси дозволяють працювати на найбільш функціональному рівні - вони надають "простір для "сконцентрованої роботи" та  "всі можливості для нетворкінгу". Цей офісний центр базується на концепції "чотирьох різних підходів до роботи" - сконцентрованість, колаборація, освіта та спілкування. Приміщення Design Offices дозволяють сумістити ці чотири принципи у спеціально спроектованих кімнатах та робочому просторі, де філософія креативності та продуктивності формує нові звички людей, що працюють тут.

Бачення гнучкості

Цю потребу в офісах, що адаптуються до працівників, та де можна знайти різноманіті варіанти робочого простору, дуже чітко усвідомлює засновник та генеральний директор "Дизайнерських офісів"  Мікаель О. Шмутцер.  
"Сучасне робоче місце зазнало радикальних змін. І компаніям, які хочуть залишитись на ринку, потрібно реагувати на них", - каже він. 

"Працівники також зараз стикнулись із більшими викликами - вони іноді мусять працювати у різних локаціях, з нестабільним розкладом та залишатись на зв'язку 24/7. Це можливо лише тоді, якщо комунікація стає більш ефективною, та якщо ці цілі враховуються при дизайні робочого простору.

Як і за багатьма облаштованими офісами у цій галузі, за  Design Offices стоїть філософія, котру Шмутцер описує як віру в "робоче середовище, що підлаштовується під потреби клієнтів та надихає, та гнучку офісну інфраструктуру, що покращує продуктивність роботи та особистий комфорт." 

Саме цей спосіб мислення та рівень надання послуг завоювали симпатії таких компаній як Daimler, BMW та Red Bull, які розмістились в "Дизайнерських Офісах".

Філософія дизайну

Все це дуже добре, але як же це втілюється у робочий офісному просторі? Як в Design Offices створюють "відчуття особистого добробуту"? Design Offices

Мабуть, нікого не здивує, що все починається з дизайну. Шмутцен наголошує, що все в офісі ретельно продумано - від  преміум-меблів на застелених килимами підлозі до блискучих кавоварок Nespresso, навколо яких рояться працівники середніх та малих підприємств, стартапів та німецьких фінансово-технологічних компаній. 

Компанія випускає свій власний  із досконалим дизайном) корпоративний журнал, в якому міститься їхній "Маніфест коворгінгу", що закликає: "нетворкери всіх націй, об'єднуйтесь!"

Якщо революція відбувається в офісному просторі, то вона має саме такий вигляд. 

Крок в майбутнє

Design Offices відкриваються в нових локаціях  - найновіші у Штутгартській вежі. Деякі з них мають пентхауси, тераси на даху чи атріуми, та у всіх є їдальня. Неформальне спілкування, як один з принципів філософії праці у Design Offices, всіляко заохочується через планування робочого простору, що сприяє співробітництву та взаємодії. Як каже Шмутцер, "дизайн кожного нашого приміщення органічно пов'язаний з його локацією".   

Для деяких із найбільших німецьких компаній чотири принципи роботи, що лежать в основі  Design Offices є ключовими для успіху їхнього бізнесу. Це блискучий приклад дизайну, креативності та цільової соціалізації в чудовій синергії. 

Читайте більше про Design Offices:
Веб-сторінка "Дизайнерських офісів"

<< Подивитися всі новини