arrow_upward

Шукати бізнес-площа у всій Україна

Livingofficemo

Майбутнє офісів

07
квіт.
2017
Nadiya Dubyna
Відкритий робочий простір переходить на новий рівень: формат Living Office -"житло-офіс" пропонує робоче місце майбутнього, яке покращує соціальний добробут, креативність, продуктивність працівників і загалом результати компанії.
07
квіт.
2017
Nadiya Dubyna

Класична концепція  відкритого робочого простору, яка протягом останніх кількох десятиріч зазнала приголомшливого успіху у діловому світі, вже досягла свого природного зеніту. Міжнародні експерти з архітектури та дизайну офісних інтер'єрів вважають, що Living Office - житло-офіс - це формат майбутнього, і скоро ви побачите це у своїх компаніях.  

"Принципи роботи в офісі вже змінились, а більшість офісів залишились такими ж. Робочі простори майбутнього повинні приваблювати, живити, стимулювати та утримувати таланти у цілком новий спосіб - ті таланти, які можуть дати інноваційний поштовх своїй компанії ", - кажуть в компанії Herman Miller, одному із найбільших американських виробників меблів.  -"Living Office - це високопродуктивне робоче місце, що підносить ваш щоденний досвід на роботі на вищий рівень та допомагає компанії досягнути своїх стратегічних цілей."

Фокус на особистості

Офіси майбутнього будуть поєднувати великі відкриті робочі простори з покращеним форматом відгороджених офісних кабінок: приватні куточки, кімнати з шумоізоляцією та зони тиші, де працівники зможуть зосередитись на індивідуальних завданнях та проектах.

Дослідження, проведене американською архітектурно-дизайнерською фірмою Gensler, показало, що працівники у 2013 році витрачали 54% свого часу на завдання, що потребують їхньої індивідуальної уваги, у порівнянні з 48% у 2008 році.  

"Спроектувати один з наших інтер'єрів формату Living Office - це як приготувати великий комплексний обід", - каже Лорі Джі, директор з розробки офісного устаткування в компанії Herman Miller.

Наш особливий підхід стосується не тільки простору, - ми мусимо подбати про реалізацію когнітивних, соціальних, поведінкових та фізичних потреб кожного працівника, незалежно від того, де або над чим вони працюють." 

Житло-офіс

Концепція майбутнього Living Office - житло-офіс, - це коли робоче місце для кожної людини поєднує в собі комфорт вітальні та функціональність офісу, щоб задовольнити й професійні, й особисті потреби працівника.

"Коли компанія фокусується на продуктах та на якості виконання роботи, робочий процес може відбуватись в "домашньому" середовищі так само вдало як і за офісним столом, якщо цей процес добре налагоджений", - стверджують дизайнери з Herman Miller, які за останні роки здали в експлуатацію десять різних робочих просторів з концепцією майбутнього - Living Office. 

Дізнайтесь більше:
Hermanmiller.com: Living Office
Entrepreneur.com: The Open-Office Concept Is Dead
Workdesign.com: Check Out the Super Flexible Social Tables HQ

<< Подивитися всі новини