arrow_upward

Шукати бізнес-площа у всій Україна

Ideanotemo

Сучасний банк ідей

07
трав.
2017
Nadiya Dubyna
Авторитетні компанії все одно мають чому повчитись, коли мова заходить про інновації. Ideanote - це новий данський цифровий інструмент, що стимулює потік бізнес-ідей
07
трав.
2017
Nadiya Dubyna

Багато компаній володіють  невикористаним потенціалом хороших ідей  для розвитку, але часто вони не обговорюються на засіданні ради директорів. Справжні інновації  часто зароджуються серед людей, які працюють із дня на день в компанії  та є "шахтарями" бізнесу.

Але ці хороші ідеї можуть легко загубитись у складній ієрархії компанії. В Ideanote розробили цифровий інструмент, який може допомогти компаніям вводити інновації та генерувати ідеї у цілком новий спосіб.

Цей інструмент дозволяє менеджменту залучити працівників до інноваційного процесу і таким чином мотивувати їх генерувати ідеї та втілювати їх в життя.

Це сучасний цифровий банк ідей, де працівники можуть  також обговорити та вдосконалити свої ідеї далі. Це комп'ютерна програма та процес, що може принести купу користі компаніям.

Підприємницька ментальність

Ideanote  базується на принципі, що всі типи компаній повинні більше схилятись до мислення стартапів.

“Ніщо є непорушним, і тільки тому, що одна бізнес-модель працювала десятиріччями, не обов'язково значить, що вона стане в нагоді в майбутньому. Підприємці отримують ідеї практично кожного дня та не бояться пробувати щось нове", - каже Єспер Юел Єнсен, генеральний директор Ideanote. 

“Але часто у них немає такої ж кількості досвіду та ресурсів, як в авторитетних компаній. Наша ціль  - поєднати все найкраще, на чому базуються  компанії, що вже зарекомендували себе,  та винахідливі стартапи."  

Це місія, котру Піа Пінковські, що працює креативним консультантом, повністю підтримує.

“Коли мова заходить про інновації, традиційний бізнес може багато чого навчитись від підприємців. Ми живемо в час, коли   все дуже швидко змінюється, і компанії мусять мислити по-новому і сфокусуватись на розвитку, щоб іти в ногу з часом",  - каже вона.

Банк розумних ідей

Ideanote - це інструмент, що дозволяє менеджменту залучати своїх працівників до вирішення питань і через їхній мобільний додаток, і через вебсайт.

Програма також дозволяє працівникам висловитись у демократичний спосіб та запропонувати свої ідеї щодо оптимізації компанії. 

“Наш інструмент трохи схожий на робота. Він організовує та збирає всі пропозиції працівників залежно від галузі компанії, за ключовими словами та базуючись на історії попередніх ідей." 

“З плином часу, програма працює тим краще в плані організації ідей, чим більше ідей генерують працівники. Таким чином, менеджмент може зекономити багато  часу", - каже Єспер Юел Єнсен.

Працівники отримують визнання за ті ідеї, які були втілені в життя, що створює мотивацію на майбутнє та дозволяє отримувати задоволення від своєї роботи. Інструмент показує, хто подав та оцінив ідею, заохочуючи працівників брати активну участь в процесі.   

Читайте більше про Ideanote: https://ideanote.io/

<< Подивитися всі новини