arrow_upward

Шукати бізнес-площа у всій Україна

Exercise mo

Одну годинку спорту, будь ласка

06
трав.
2017
Nadiya Dubyna
За даними британських досліджень, офісні працівники повинні проводити за фізичними вправами хоча б годину на день, щоб запобігти шкідливому впливу сидячого способу життя, або хоча б пом'якшити його
06
трав.
2017
Nadiya Dubyna

Британські дослідники заохочують людей, котрі працюють в офісі, займатись фізичними вправами принаймні годину на день, щоб запобігти багатьом серйозним хворобам, пов'язаним із сидінням за робочим столом  протягом довгих годин.

Як повідомляють дослідники, ризик передчасної смерті різко зростає, якщо працівники проводять в офісі всі вісім годин сидячи.

“Необов'язково займатись гімнастикою чи фітнесом в самому офісі. Можна жваво пройтись по коридорах всієї будівлі бізнес-центру, наприклад, в обідню перерву, або піти додому пішки, це також своєрідний спорт.”

“Також непогано, якщо ви розділите свою фізичну активність на маленькі порції протягом дня, - основне, щоб в сукупності це була година навантажень," наголошує Ульф Екелунд, професор Норвезької школи спорту при Кембриджському Університеті, котрий зараз докладає всіх можливих зусиль, щоб донести до офісних працівників цю важливу інформацію.

Без спорту нікуди 

Дослідження базується на даних, отриманих через спостереження експертами за понад мільйоном офісних працівників в усьому світі протягом 2-18 років.  

Серед тих людей, які просиджували за столом протягом 8 годин на день, ризик передчасної смерті становить 9.9 %, у порівнянні із 6,8% серед тих, хто проводить сидячи менш ніж чотири години.

Exercise

 

"Більшість людей приходять на роботу вранці й непорушно сидять за робочим столом протягом довгого часу. Саме вони є групою підвищеного ризику і повинні усвідомити важливість фізичних навантажень: піти на прогулянку під час обідньої перерви, зробити коротку пробіжку зранку або приїхати на роботу на велосипеді."

Година будь-яких фізичних навантажень - навіть простих базових вправ - знизить ризик передчасної смерті від сидячого способу життя", каже Ульф Екелунд.

Хвороби способу життя

Протягом останніх років, кілька інших схожих досліджень показали, як негативно сидячий спосіб життя впливає на обмін речовин та знижує здатність організму переробляти цукор та жири.   

Недостатня м'язова активність підвищує ймовірність розвитку діабету та серцево-судинних хвороб. Тому офісні працівники особливо повинні навантажувати свої м'язи.

Всесвітня організація охорони здоров'я рекомендує всім дорослим людям бути фізично активними хоча б 2,5 години на тиждень.

Та цю квоту на спорт ставить під сумнів звіт британських дослідників, що базуються на даних, отриманих із 16 країн в усьому світі.

За словами Ульфа Укелунда, у  висновках цього дослідження дуже чітко рекомендується рухатись якомога більше, переривати роботу і ходити. Якщо робота зобов'язує сидіти за столом, потрібно запланувати короткі регулярні інтервали для фізичних вправ - поприсідати, порозтягуватись, походити хоча б 5 хвилин. Таким чином можна зробити щоденну інвестицію в своє здоров'я та, відповідно, продуктивність.

Читайте більше: 

Eurekalert.org: One hour of physical activity per day could offset health risk of 8 hours of sitting
Medscape.com: One Hour of Activity Offsets Risks From 8 Hours of Sitting
Theguardian.com: Office employees should be on feet for four hours of working day

 

<< Подивитися всі новини