arrow_upward

Шукати бізнес-площа у всій Україна

Stadiumfotomo

Стартував продаж квитків на популярну конференцію по коворкінгу в Дубліні

22
трав.
2017
Nadiya Dubyna
Всі, хто працює в сфері нерухомості, зможуть нарешті купити квиток на одну із найпомітніших подій в сфері нерухомості цієї осені - Європейську коворкінг-конференцію, одним зі спонсорів якої виступила компанія MatchOffice
22
трав.
2017
Nadiya Dubyna

В останні роки у багатьох великих європейських містах відкрилось чимало коворкінг-просторів. Якщо ви введете "коворкінг" в пошук Google, то отримаєте величезну кількість  локацій, де можна знайти спільні офіси, а також купу статей та постів у блогах на цю тему. 

Коворкінг - найгарячіший тренд у сфері комерційної нерухомості, і по всьому світу компанії починають усвідомлювати, які великі можливості та переваги має цей тренд. Тому все більше підприємців заохочують взаємодопомогу та співпрацю, що є основою ментальності коворкінгу, та переносять інноваційні процеси за межі свого бізнесу шляхом взаємодії з іншими компаніями.  

Концепцію коворкінгу вкотре переосмислять,  обговорять та піднімуть на новий рівень експерти галузі нерухомості, коли зберуться на щорічну Європейську коворкінг-конференціію 2017.

MatchOffice може із гордістю оголосити, що є одним зі спонсорів цієї престижної події.

Спілкуйтесь та діліться знаннями

Цього року популярний у Дубліні стадіон Кроук Парк стане домом для цьогорічної конференції, що відбудеться 8-го, 9-го та 10-го листопада. 

Подія збере разом більш ніж 500 коворкінг-операторів, адміністративних менеджерів, експертів з нерухомості, керівників стартап-інкубаторів та інших людей, дотичних до цієї сфери, з усієї Європи.  

І цілком в дусі коворкінгу, основою конференції буде обмін знаннями та налагодження нових контактів.  Учасники зможуть надихнутись доповідями більш ніж 50 спікерів та членів робочої експертної групи, котрі будуть ділитись знаннями, рекомендаціями та практичним досвідом.

До того ж, вони зможуть поспілкуватись, обговорити почуте та навіть, можливо, розпочати співпрацю над новими проектами, або тими, що вже існують.

Візьміть участь в конференції

Вам цікаво було б відвідати цю конференцію? Тоді поспішайте та купуйте квитки зараз по значно нижчій ціні для "ранніх пташечок".

Отримайте додаткову знижку, використавши промо-код MatchOffice: MatchOfficeCWE17

Купуйте квитки тут: Coworking Europe Conference 


Читайте більше про коворкінг:
Коворкінг як стиль роботи
Як це - працювати в коворкінг-просторі?

Більше інформації про Європейську коворкінг-конференцію:
Coworking Europe 
Book Early Bird tickets

<< Подивитися всі новини