arrow_upward

Шукати бізнес-площа у всій Україна

Ordnungtopfotomo  1

Повний порядок в престижному копенгагенському коворкінгу

01
черв.
2017
Nadiya Dubyna
Усе буквально в ідеальному порядку в новому стильному коворкінгу під назвою Ordnung+, що розміщений у копенгагенському районі Хеллеруп.
01
черв.
2017
Nadiya Dubyna

Хоч у подвір'ї тут можна побачити величне букове дерево з багряним листям, якому уже 160 років, внутрішній дизайн нового коворкінг-простору набагато стриманіший.

Проте, він всеодно вражає: 4 поверхи та 240 робочих місць із новим стильним дизайном.  Serviced Office Copenhagen

Але риса, котра виокремлює Ordnung серед інших, це той особливий порядок (нім. Ordnung), що тут панує, тому така назва зовсім не випадкова. 

Це найновіший коворкінг простір у все більшій мережі данських облаштованих офісів, і після ризикованого виходу на ринок  в середині фінансової кризи 2010, компанія володіє офісами у восьми ретельно підібраних локаціях у столиці Данії.

“Наш новий коворкінг-простір у Хеллерупі є першою з наших локацій, де відвідувачів зустрічає персонал на рецепції та де панує атмосфера стильної екстравагантності", - каже засновник та директор Ordnung Андерс Андерсен.

“Ми покращили рівень сервісу, тому зараз це Ordnung+, а не просто Ordnung.” 

Все в порядку

Назва компанії, яка є частиною її унікального шарму, походить від старого сімейного жарту, що народився під час однієї із лижних відпусток в Австрії.

Ordnung Serviced office"Одного разу ми жили у гірськолижному готелі, де все було доведено до якоїсь абсолютної досконалості, і де панував винятковий Ordnung та увага до найменших деталей. Це була прекрасна система, але доведена до абсурдних крайнощів, що нас дуже веселило.

“Ще у 2010 році, коли я тільки придумував назву нашому першому облаштованому офісу, слово "ordnung" (порядок) знову спало мені на думку, і так все й залишилось", - пояснює він.

"Все в порядку" - саме ті слова, які точно описують новий яскравий коворкінг-простір, розміщений у найдорожчому кварталі Данії з поштовим кодом 2900.

Компанія насолоджується успіхом своєї нової локації, де більш ніж третина розкішного офісного простору орендували ще у перші чотири місяці року. Американська ІТ компанія Salesforce вирішила орендувати аж цілий поверх, а нафтовий гігант Shell  збирається переїхати в Ordnung+ зовсім незабаром. 

Спокусливий шик

"Протягом останніх років ринок стрімко зростає. Оглядаючись назад, можна сказати, що економічна криза закінчилась і дала концепції облаштованих офісів значний поштовх, що можна назвати проривом", - каже Андерс Андерсен.  

"Компаніям довелось значно урізати свій бізнес та розмістити вже меншу кількість своїх працівників в облаштованих офісах. І багато хто з тих, кого скоротили, також осіли в спільних офісах: індивідуальні підприємці, агенти, фрилансери та інші." 

У Хеллерупі, Ordnung+ надає клієнтам одинадцять фешенебельних переговорних кімнат, прикрашених вишуканими роботами Мікаеля Квіума; тут також можна знайти різноманітні офісні меблі дизайну Чарльза та Рей Еймс та Германа Міллера та найсучасніші аудіовізуальні технології у світі.

І вишенька на торті: кожен облаштований офіс має власний комфортний пентхауз-лаундж, який користується великою популярністю: там відкривається просторий вид на море, сади навколишніх вілл, від яких захоплює подих, чудову панораму та вогні нічного міста. У самому будинку також є релакс-зона, яка швидко стала одним із найулюбленіших місць, - панорамні види не такі шикарні, але це зовсім не зменшує оптимізму всіх, хто вибрав Ordnung.

Ordnung Serviced Office

<< Подивитися всі новини