arrow_upward

Шукати бізнес-площа у всій Україна

Nomadworkspacetopfoto

Дух старовини в модному коворкінгу, що раніше був копенгагенським судом

19
черв.
2017
Nadiya Dubyna
За старими імпозантними колонами, котрі ще зовсім донедавна були частиною приміщення суду у копенгагенському районі Ньорребро, можна знайти коворкінг Nomad ("кочівник"). Він лише нещодавно відкрив свої двері й знаходиться всього за кілька кроків від велелюдної зони із безліччю кафе.
19
черв.
2017
Nadiya Dubyna

Коворкінг - формат, що стимулює співпрацю, втілений в останньому поколінні бізнес-центрів, які останніми десятиріччями здобули репутацію достойної альтернативи традиційним офісам. Nomad Workspace

По всьому світу як гриби виросли нові модні робочі простори усіх форм та кольорів, котрі виконують роль офісів майбутнього для фрилансерів, стартапів та малого бізнесу.  

Неподалік від площі Sankt Hans Torv щойно відкрився робочий простір Nomad Workspace у прекрасному класичному особняку, де з 1849 року знаходилось приміщення суду. І зараз він у всіх на устах. А в приміщенні, що знаходиться позаду нього, все ще діє найстаріша у Данії в'язниця.  

Особливу атмосферу у колишніх судівських кабінетах створюють бронзові елементи з патиною, відреставрована художня ліпнина, та захопливо гарна автентична підлога з дерев'яних дощок, на додачу до 120 найсучасніших робочих місць.

"Кочівники" та ентузіасти

Ми створили чудову ексклюзивну концепцію для наших майбутніх "кочівників", а ідеї та натхнення брали у бутік-готелях та офісних спільнотах Лондона та Нью-Йорка", - каже Петер Медсен, співзасновник Nomad Workspace.

Nomad Workspace"Наші орендарі зазвичай креативні та незалежні люди, які вирішили відмовитись від своєї стабільної роботи, до якої вони вже звикли, на користь гнучкого графіка та особистої свободи, що буде живити їх таланти на вміння. Вони прагнуть взаємодіяти з однодумцями, спілкуватись та надихати один одного.

Замість домашнього усамітнення або офісної рутини, ці ентузіасти вибирають офісне середовище, де люди мають схожі цінності та все навколо стимулює натхнення та творчість."  

Живильний потік

Цей новий і незвичний коворкінг складається із кількох відкритих офісних просторів, шести великих відокремлених офісів, конференц-залів, переговорних кімнат та фотостудії, кафе на вході та інших затишних куточків, що так і кличуть тут попрацювати.  

"Зараз власник художньої галереї Петер Ембі саме закінчує декорувати наш особняк незрівнянними творами сучасного мистецтва, і всі ми насолоджуємось цією особливою атмосферою, дуже важливою для нашого робочого простору.  Ми знаємо, що наших орендарів чекає успіх в Nomad Workspace", - каже Петер Медсен.

Nomad Workspace має власну соціальну мережу під назвою Nomad Studios, що в майбутньому буде платформою для організації різних культурних заходів для людей, що працюють тут кожного дня, та для інших підприємців, для яких нетворкінг може принести неабияку користь. 

 Nomad Workspace

 

<< Подивитися всі новини