arrow_upward

Шукати бізнес-площа у всій Україна

Trbies ak 01

Модне плем'я

19
квіт.
2016
Nadiya Dubyna
Прощавайте, офісні перегородки та кулери для води! Привіт, спортзали, бари, кав'ярні та офіси з відкритим плануванням, схожі на рай. Давайте ж заглянемо у найбільш передові компанії в галузі нерухомості та дізнаємось, як можна забезпечити собі місце у їхній лаунж-зоні.
19
квіт.
2016
Nadiya Dubyna

У світі бізнесу, де все змінюється дуже швидко, досвічені інтернет-користувачі та компанії миттєво виходять на контакт та укладають угоди за лічені хвилини, де домінує підхід "все потрібне ношу з собою" та розслаблена атмосфера, де працівники хочуть мати офіс, просякнутий кофеїном та натхненням, погоду роблять такі компанії як Tribes. У розмові із директором та засновником Едуардом Шепманом ми дізнались про унікальне бачення, яке має компанія щодо майбутнього роботи в офісі. 

"Я вважаю, що офіси зникнуть у найближчі 50 років. Зараз люди самі вирішують, як і де їм працювати. Проте бажання спілкуватись та встановлювати контакт з іншими людьми, яке має дуже глибоке коріння, залишиться", - каже він.  

Саме тому Tribes пропонує різноманітні робочі простори, такі як еспресо-бари, релакс-зони з бібліотекою, а зараз ще й нове кафе Tribes у Гаазі. Для їхніх гостей дуже важливо, щоб робочий простір був таким же гнучким, як вони самі, та максимально відповідав їхнім потребам, чого вони не можуть отримати в традиційних офісах з перегородками.

Шепман добре це розуміє, тому його компанія спроектувала мережу гнучких офісів, оскільки він не вірить в те, що "варто пропонувати лише функціональні квадратні метри."

Нетрадиційний декор

Якщо прогулятись по офісу Tribes, то складається враження, що це не те місце, де напружено працюють люди, а радше щось середнє між кав'ярнею, вишуканим, але затишним готелем, та надзвичайно елегантним будинком. Просторі кімнати з модними меблями, безліч пристроїв "вмикай та працюй" та ціла купа кавових столиків, за якими сидять фрилансери, або й навіть менеджери корпорацій, тримаючи в одній руці чашку еспресо, а в іншій - тонесенький "макбук".  

Що тут дуже помітне, так це те, що у Tribes називають "культурою кочових племен", і стає зрозуміло, що назва компанії  - "Племена" - не просто чергова хіпстерська культурна алюзія. В дизайні переговорних кімнат та робочих просторів використані декоративні мотиви різних племен - масаї, маорі та інших, і це підсилює загальну ідею Шепмана, що нове покоління підприємців" є більш звиклим до налагодження зв'язків (і онлайн, і оффлайн) та переміщення у межах свого соціального середовища."

Tribes Serviced office

Офісна будівля займає кілька поверхів з окремими сегментами та виготовленими вручну меблями. І тут немає кулера для води, - його замінили повноцінними кафе та баром, де бізнесмени з різних компаній можуть поспілкуватись на комфортних диванах та обмінятись цікавими ідеями та досвідом.

Складається враження, що люди не прив'язані до якогось певного місця - весь простір відкритий для всіх. Персонал вітає гостей на вході та пропонує каву, а вся офісна техніка звабливо мерехтить серед зелених інсталяцій. Тут виникає відчуття, що це не робоче місце, а ігровий майданчик для дорослих. 

 Serviced office

Все для "кочівників"

Tribes по-новому підходить до специфічних потреб своїх гостей. Замість того, щоб брати традиційну щомісячну плату за офісні приміщення, Tribes пропонує членство, яке дає доступ до різних рівнів функціональності офісу, від бізнес-адреси та періодичного використання переговорних кімнат   ("віртуальний офіс") до постійного розміщення працівників із можливістю відвідувати спортзал "робочий простір").

Підприємці "перемішуються" в одному просторі, наприклад в кафе чи в спільному офісному просторі, і це створює можливості зустріти потрібних для власного бізнесу людей, що Шепман вважає ключовим для інновацій та комерційного успіху. "В культурі кочових племен було багато простору для спонтанності, а я справді вірю, що вона є основою для налагодження цінних зв'язків ", - каже він.

Офіс на вимогу

Ключовим фактором успіху Tribes, а також прибутків від продажу абонементів, що інвестуються у нові приміщення в Голландії та Бельгії, є їхня стратегія цифрового маркетингу. Компанія має привабливий вебсайт із детальним віртуальним туром по одному з офісів, що показує у всій красі його просторий та стильний дизайн.

На сайті також можна знайти інформацію щодо абонементів, які можуть придбати "бізнес-кочівники", а також помилуватись дизайном робочих просторів в різних стилях та новеньким кафе у Гаазі. І все це зовсім не схоже на тьмяні фото запиленого офісу, за якими дуже важко зрозуміти, як він виглядає насправді. Tribes пропонують "відвідати" їхні численні офіси в комфорті свого дому.

Переваги облаштованого офісу над традиційним очевидні на сайті Tribes: інфографіка показує 25 послуг, які вони надають, таких як ремонт взуття, спортзал та лаундж-бібліотека. Це досконале поєднання всього до болю модного та відчайдушно функціонального.

Назустріч майбутньому

Кількість резидентів Tribes росте з кожним днем. Більшість з них - фрилансери, котрі насолоджуються всіма зручностями цих офісів, коли їм це потрібно, але й працівники великих корпорацій вибирають це місце. Компанія прагне повністю замінити традиційні офіси, котрі, як вважають у Tribes, зникнуть у найближчі 50 років.

Це означає понад 2000 робочих просторів в понад 100 країнах - мета, котрої вони можуть досягти при сьогоднішньому темпі. Тим часом, каже Шепман, вони будуть працювати над проміжною ціллю: "Ми хочемо, щоб робота знов  стала радісним процесом."

 

Відвідайте вебсайт Tribes

<< Подивитися всі новини