arrow_upward

Шукати бізнес-площа у всій Україна

8d05c96444

Коворкінг-тренд підносить облаштовані офіси до нових висот

30
черв.
2017
Nadiya Dubyna
Популярність коворкінгу є однією з причин того, що облаштовані офіси третій рік поспіль успішно крокують вперед та підвищують орендні ставки. Всі найсвіжіші цифри можна знайти у галузевому опитуванні MatchOffice
30
черв.
2017
Nadiya Dubyna

Вже третій раз поспіль облаштовані офіси доводять, що їхня популярність та успіх все зростають, і це можна чітко побачити у новому мультинаціональному галузевому опитуванні MatchOffice.

У ньому взяли участь 742 облаштовані офіси в 42 країнах: 70% респондентів мають позитивні очікування стосовно бізнесу на весь 2017 рік - а це на 14 відсотків більше, ніж у 2016.

Серед усіх опитаних країн найбільш оптимістичні настрої у Скандинавії.  

Рейтинг очолює Швеція  - 34.7% респондентів надзвичайно позитивно налаштовані у 2017 році, а за нею слідом іде Данія - тут 25 відсотків облаштованих офісів вірять, що ринок буде тільки зростати.

Новий напрямок

Не всі з популярних коворкінг-просторів можна віднести до категорії облаштованих офісів.

Але  кількість тих, що мають все потрібне, щоб одразу почати працювати, надзвичайно стимулює оптимістичні настрої серед учасників ринку та наповнює їх надією, що дуже помітно у цьогорічному опитуванні.

“Індустрія нерухомості скоро повернеться в іншому напрямку. Я вважаю, що коворкінг-тренд - лише перша ластівка тих змін, на які ми можемо очікувати у наступні роки", каже Джейкоб Дальхоф, генеральний директор MatchOffice.  

"Компанії всіх розмірів зараз все більше усвідомлюють, що для забезпечення конкурентоспроможності вони повинні створити робочі місця, що будуть робити працівників щасливими та продуктивними.”

“Оренда офісів з довготривалим контрактом все частіше витісняється гнучкими рішеннями. Майбутнє вимагає максимальної адаптивності від офісів та робочих просторів. Облаштовані офіси та коворкінги-простори ідеально підходять, щоб заповнити цю нішу на ринку."Mo Survey

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Більше популярності

Галузеве опитування MatchOffice показує, що європейські облаштовані офіси на крок попереду традиційних: вони сприяють зміцненню професійних мереж та підживлюють тим самим бум на спільні робочі простори.

“Європейський ринок виглядає дуже пожвавленим у 2017 році. Популярність облаштованих офісів продовжує зростати по всій Європі, і це чітко видно за результатами нашого опитування."

“Середня завантаженість у Європі зросла у порівнянні з минулим роком, і понад 50% респондентів очікують ще більше орендарів цього року", - такий висновок ми бачимо у галузевому опитуванні MatchOffice 2017.

“Щодо рівня цін, то ринок досяг стабільності. Більшість провайдерів зберегли ціни на рівні минулого року, а чверть повідомили про збільшення.

Кожен третій провайдер очікує, що прибутковість зросте найближчим часом. Загалом, майже 70% опитаних офісів дуже позитивно налаштовані щодо розвитку галузі у

майбутньому."

Ключові факти

Чотири з п'яти опитаних провайдерів повідомляють, що їхні приміщення були завантажені більш ніж на 70% при тому, що лише один з десяти зазначив, що вдалось здати в оренду менше, ніж 60% площ.

Більш ніж половина вказали, що орендні ставки збільшились у порівнянні з 2016 роком, та очікують, що це зростання продовжиться у наступних двох кварталах.

В цілому, галузеве опитування MatchOffice 2017 показує, що:

  • 51.8 % відсотків облаштованих офісів у світі мають позитивні настрої на решту 2017 року, а 17, 4% з них - дуже позитивні. Обидва показники зросли з минулого року.  
  • Облаштовані офіси у Данії, Бельгії, Німеччині, Італії, Нідерландах, Іспанії та Швеції дуже оптимістичні (60 -70 % респондентів).
  • У Нідерландах провайдери найбільш радісно сприймають майбутнє: 68,6%  очікують лише хороших новин.  

Читайте повний звіт англійською мовою тут:  MatchOffice Survey Report 2017.

 

Industry Survey

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

<< Подивитися всі новини