arrow_upward

Шукати бізнес-площа у всій Україна

Topfotounderground

Підземне Лігво у Мадриді

03
лют.
2017
Nadiya Dubyna
Новий спільний офіс в Іспанії - один з лідерів креативного коворкінгу
03
лют.
2017
Nadiya Dubyna

Під вулицями  Мадриду знаходиться Підземне лігво, облаштований офіс з коворкінг простором в самому серці, одягнений в неоіндустріальний дизайн.  

Цей центр пропонує ціни, що включають все, консультації для резидентів, чарівний креативний паркінг та багато іншого.

Здається, що найбільш успішні стартапи та технологічні компанії останніх десяти років мають одну спільну рису. І це не те, що їхні засновники молодші за 40 років, як повідомляє видання Forbes у цьому кварталі.

А те, що вони почали свій бізнес у підвальних приміщеннях. І зараз інноваційний облаштований офіс "Підземне Лігво" намагається відтворити атмосферу гаражів та підвалів, в яких зростали успішні стартапи, проводить активний маркетинг та надає унікальні послуги у своїх підземних просторах.

“Ми віримо, що можемо змінити щось на краще", - каже Арджан Мабубані, засновник Підземного Лігва.

“Наше бачення полягає в тому, щоб запропонувати комфортне, розслаблене та високотехнологічне робоче середовище, яке б надихало молодих підприємців, що не бояться ризикувати."

Кроляча нора, де панує продуктивність

Самі офіси розміщені в районі Саламанка на півночі Мадрида, а вікна знаходяться на одному рівні з тротуаром, так що відкривається сюрреалістичний вид на ноги пасажирів, що проходять повз, та колеса машин.

Це футуристичне відчуття в офісі підсилюється його креативним інтер'єром в індустріальному стилі. Абажури виготовлені із велосипедних коліс, акцентні стіни схожі на паркани з дротяної сітки, а для підлоги використана суміш вишуканих сірих тонів та строкатий жовто-чорний лінолеум.

Офіси були спроектовані найкращими іспанськими архітекторами, - розповідає Мабубані, - а 140 квадратних метрів простору були ретельно розплановані для його найбільш ефективного використання.  

Для авторів Підземного Лігва важливо, щоб інновації народжувались у найбільш несподіваних місцях. І якнайкраще для цього підходить паркінг, який після ребрендингу має назву The Orbit Car Park. Цитати іспанською мовою написані на сталевих опорах, що підтримують дах, та легко підсвічені, що підсилює враження ретельно продуманого дизайну, що домінує у кожному аспекті Підземного Лігва.

Навіть паркінг надихає: Мабубані планує організовувати тут різні події, щоб підприємці могли робити презентації своїх продуктів. "Ми хочемо, щоб якась бізнес-ідея гігантського масштабу народилась на нашому паркінгу The Orbit”, - каже він.

Все включено

Маркетологи Підземного Лігва свідомо позиціюють його як офіси елітного сегмента із повним пакетом послуг. Ціни включають податок на нерухомість, телефонну лінію, швидкісний безпровідний інтернет, прибирання, систему кондиціювання, опалення, використання переговорної кімнати протягом 4 годин та повністю обладнаний робочий простір.

Підземне Лігво також пропонує послугу "підготовка до переїзду" - щоб в офісі було все підключене та змонтоване до того часу, як прибудуть орендарі.

Проте ключовою відмінністю від усіх інших є внутрішні консультаційні послуги, які надаються тут компаніям технологічного сегмента та сфери розкоші - цільової аудиторії Підземного Лігва.  

Тут діляться практичними порадами щодо юридичної, фінансової, бізнесової та корпоративної стратегій: це означає, що в Підземному Лігві не просто здають площі в оренду, тут активно допомагають стартапам розкрутитись за допомогою ефекту росту масштабу та надають експертні консультації.Serviced Office Madrid

Разом у майбутнє

Центральною ідеєю тує є коворкінг з шістьма спільними робочими просторами та дев'ятьма відокремленими офісами, що створює чудові можливості для нетворкінгу та взаємодопомоги. 

“Нашою метою є не просто створити робоче середовище для десяти чи двадцяти різних компаній, але й об'єднати їх, - каже Мабубані. - Наша стратегія полягає в тому, щоб організовувати регулярні події, щоб всі наші члени могли взаємодіяти."

Це відбувається, коли люди разом йдуть поїсти впродовж робочого дня. Як каже засновник, вони розділяють "першу чашку кави зранку та останній шматочок їжі за вечерею", або збираються на заплановані "піцу та пиво", щоб поспілкуватись після роботи. 

Спільна праця - важлива для іміджу Підземного Лігва, і Мабубабі наголошує, що хотів би бачити лише найбільш передові компанії у своєму коворкінгу.

“У нас працюють компанії з різних сфер: архітектури, піару, маркетингу, моди та розкоші", - каже він.

“Ми підтримуємо людей, котрі вірять у зміни та ріст, незалежно від їхнього досвіду, економічного статусу та сфери діяльності. Ми видалили слово "неможливий" із нашого словника, тому що ми всі працюємо, щоб будь-яка мрія стала реальністю."

Дізнайтесь більше про Підземне Лігво тут

<< Подивитися всі новини