arrow_upward

Шукати бізнес-площа у всій Україна

Appleparkmo

"Найкраща будівля у світі" приземлилась у Кремнієвій Долині

04
вер.
2017
Nadiya Dubyna
Мабуть, найбільша та без сумніву найдивовижніша офісна будівля у світі - новісінька штаб-квартира компанії Apple під назвою Apple Park - готова прийняти понад 12 000 майбутніх працівників у Кремнієвій Долині, що знаходиться за межами Сан-Франциско.
04
вер.
2017
Nadiya Dubyna

"Найкраща офісна будівля у світі"  - такими були слова співзасновника Apple Стіва Джобса, коли він перед своєю смертю у жовтні 2011 року оголосив про плани звести новий головний офіс для всесвітнього IT гіганта.

І зараз новий незрівнянний офіс компанії у формі футуристичного космічного човна в Купертіно, Каліфорнія, завершений та готовий прийняти тисячі сповнених ентузіазму працівників. 

Кільце зі сміливим дизайном, периметр окружності якого - приблизно миля,  вміщує у себе 260 000 квадратних метрів офісного простору, підземний паркінг для більш ніж 10 тисяч авто та аудиторію на тисячу місць - "Театр імені Стіва Джобса" у формі шестиметрового скляного циліндра діаметром 50 метрів. 

Цей дивовижний Парк Apple коштував $5 мільярдів, а це у десять раз більше, ніж було передбачено у початковому бюджеті. 

Суперзелена оптимізація

"Стівове бачення розвитку Apple сягало далеко у майбутнє. Він прагнув, щоб наш новий Apple Park був домом для новаторів багатьох майбутніх поколінь", - каже генеральний директор Apple Тім Кук. 

"Робочі та паркові зони ,були задумані так, щоб надихати наших працівників, а також добре впливати на навколишнє середовище. Ми спроектували одну із найбільш енергоефективних будівель у світі - наше містечко буде працювати виключно на відновлювальній енергії."

Apple Park,  спроектований в партнерстві з зірковими британськими архітекторами-новаторами Foster + Partners, замінює 46 акрів асфальту та бетону зеленими лугами, де росте понад 9000 місцевих дерев, стійких до посухи. 

На даху знаходиться система сонячних батарей потужністю 17 мегават, що є однією із найбільш передових у світі та дає можливість будівлі автономно існувати та обходитись без обігріву та кондиціювання протягом 9 місяців.  

Досконале середовище  

У  1984 Apple здійснили революцію у світі своїм новаторським комп'ютером Macintosh, та й зараз залишаються лідерами інновацій з iPhone, iPad, Mac, Apple Watch, Apple TV та своїми чотирма програмними платформами iOS, macOS, watchOS та tvOS.

Ідеї майбутніх IT продуктів зараз народжуватимуться в скляних офісах Купертіно, котрі, окрім магазину Apple та Театру імені Стіва Джобса, будуть герметичного зачинені для широкого загалу. 

Навіть працівники не матимуть повного доступу до відділів розробки та дизайну на "кораблі", куди із цифровою карткою зможуть зайти лише обрані спеціалісти, які до них належать. 

"Пейзажі Каліфорнії, її світло та неповторність захоплювали та надихали Стіва як ідеальне середовище для роздумів та генерації ідей. Його ідеї втілені в Apple Park у спосіб, що справді вражає. 

Він був би просто заворожений яскравістю Apple Park, і я абсолютно переконана, що й працівники відчують те ж саме", - каже дружина покійного Стіва Джобса - Лорен Пауел Джобс.

Інновації майбутнього 

У 2006 році компанія Apple придбала останню із дев'яти ділянок, на яких постав Apple Park, у найвищій секретності, щоб запобігти різкому зростанню ціни. 

Зараз мільйони клієнтів та шанувальників  Apple по всьому світу можуть насолоджуватись успішною роботою Парку та з нетерпінням чекати на майбутні інновації  та нові епохальні продукти від американського IT гіганта.

Читайте більше тут:

Youtube.com: Tour via drone of the Apple Park, March 2017
Macworld.co.uk: 53 facts about Apple's new spaceship campus HQ
PCmag.com: 15 Things to Know About the 'Apple Park' Spaceship Campus

<< Подивитися всі новини