arrow_upward

Шукати бізнес-площа у всій Україна

Quarterly reporting 02

Квартальний звіт для партнерів К2 2017

13
лип.
2017
Nadiya Dubyna
Вже вдруге цього року MatchOffice презентує звіт про виконану роботу зі свіжими цифрами з другого кварталу, що охоплює бізнес-процеси для наших партнерів
13
лип.
2017
Nadiya Dubyna

Нова звіт-сторінка дозволяє нашим партнерам простіше отримати інформацію про всі переваги співпраці з нами та найсвіжіші дані щодо ключових показників ефективності MatchOffice.

Мартін Рорхольт, менеджер із глобальних зв'язків, так прокоментував наш звіт про виконану роботу:

"Як і у попередні роки, ми спостерігаємо незначне зниження трафіку у порівнянні із першим кварталом, що означає меншу кількість запитів. Літо вже прийшло, і на початку третього кварталу ми очікуємо стабільну активність. Зазвичай вона зростає в кінці серпня - на початку вересня, і ці місяці разом із січнем є найбільш пожвавленими періодами в році."

А також додав про бізнес-процеси:

"Ми сподіваємось, звіт буде корисним для багатьох наших партнерів та свідчитиме на користь вигідності нашої співпраці, а також допоможе новим працівникам у їх компаніях краще зрозуміти, як вона відбувається. Якщо потрібна додаткова інформація, ми завжди на відстані лише телефонного дзвінка чи електронного листа", - каже він з великою посмішкою.

Натисніть тут, щоб переглянути звіт за другий квартал 2017 року.

Прочитайте останні новини:

Стартував продаж квитків на популярну конференцію по коворкінгу в Дубліні

Коворкінг-тренд підносить облаштовані офіси до нових висот

Квартальний звіт для партнерів К1 2017

<< Подивитися всі новини