arrow_upward

Шукати бізнес-площа у всій Україна

Takforia  r2

Дякуємо, що були з нами в 2016!

15
груд.
2015
Anne-Kathrine Utzon
2016 був роком небувалого розвитку для MatchOffice, зростання на нових ринках, злиття з нашою сестринською компанією та поповнення новими працівниками у всіх секторах. Дякуємо всім вам за підтримку та наполегливу працю для досягнення наших спільних цілей. Щасливого нового року всім нам!
15
груд.
2015
Anne-Kathrine Utzon

Це був захопливий рік, і для сфери облаштованих офісів, і для нас усіх у MatchOffice, і ми хотіли б подякувати вам за те, що ви - частина нашої команди. Ми розширили наші послуги та нашу географію - вперше увійшли на голландський ринок та відкрили нові офіси в Україні та Фінляндії,  надали нашим клієнтам можливість створювати віртуальні тури та найняли нову ватагу талановитих працівників. 

Ми сподіваємось, що ви із задоволенням працювали в нашій команді та з нетерпінням чекаємо на наступних 12 місяців успіху та зростання. З Новим роком!

Industry survey

Галузевий огляд MatchOffice 2016

Цього року ми знову пропонуємо вашій увазі галузевий огляд  MatchOffice із найновішою інформацією про стан сфери облаштованих офісів по всьому світу.

689 взяли участь у нашому опитуванні та допомогли нам створити цілісну картину ринку; ми виявили, що більш ніж 60% офісів були завантажені більш ніж  на 80% у 2016 році, а майже 90% європейських офісів висловили позитивні очікування на прийдешній рік. Читайте повну версію тут: Галузевий Огляд MatchOffice

Новий сайт в Нідерландах

У 2016 році ми перезапустили нашу голландську онлайн платформу, щоб збільшити функціональність для користувачів в Нідерландах. Голландський ринок - один із найбільш завантажених: більш ніж половини офісів здають в оренду 80 % своїх площ.

Віртуальна реальність

Наші нові віртуальні тури дають можливість клієнтам "прогулятись" по офісних приміщеннях так, ніби вони особисто там знаходяться, але не встаючи зі свого комфортного дивану. Наш фотограф, сертифікований Google - Мет Марш - допомагає клієнтам рекламувати свої офіси за допомогою віртуальної реальності.
Читайте більше: Віртуальна реальність покаже ваш офіс із вигідного боку

Новий офіс в Україні

Наприкінці 2016 року, компанія MatchOffice відкрила новий відділ, що складається з 5-ти розробників програмного забезпечення, в історичному центрі Львова, в Україні. Нам було непросто знайти програмістів із відповідною кваліфікацією у Данії, де розміщений наш головний офіс. Наш новий IT-центр складається із п'яти розробників та декількох спеціалістів з маркетингу та комунікацій. Проте, ми очікуємо, що штат наших працівників незабаром поповниться ще декількома висококваліфікованими українськими програмістами. 

Джейкоб Дальхоф, генеральний директор  MatchOffice, каже: " Минулого року ми розміщувались в офісному центрі у Львові, але улітку рада управління вирішила, що нам потрібен окремий офіс в Україні".

Нові працівники MatchOffice є частиною команди розробників, метою якої є оптимізувати веб-контент на сайтах компанії, щоб наші клієнти користувались ними з максимальною ефективністю та простотою.

Новий фінський офіс

В середині 2016 ми орендували офіс у Фінляндії та найняли штатного працівника - Еллу Ліндберг, яка очолила фінський ринок. Її фізична присутність допомагає покращувати якість послуг для наших клієнтів та користувачів у Фінляндії та збільшує ефективність. Фінський офіс - пілотний проект: якщо він буде успішним, ми продовжимо інвестувати у схожі системи в інших країнах Європи.  

Нова рада управління

Початок 2016 року став свідком створення нової ради управління MatchOffice, що складається з трьох відомих данських бізнесменів, які сподіваються посилити наш міжнародний потенціал розвитку та зміцнити корпоративний бренд. 

В раду управління  входять співзасновник та генеральний директор MatchOffice Джейкоб Дальхоф, а також власник продукту в компанії - Софі Скафте Мьоллер.
Одним із нових облич правління є Матіас Дальсгард, колишній працівник McKinsey & Co - міжнародної консультаційної фірми з питань менеджменту. Матіас має докторський ступінь з філософії та досвід бізнесу в соціальній та інтернет сферах.  

Директор з продажів та маркетингу Петер Хестбек, що працював з успішним данським книжковим магазином Saxo, також приєднався до нової ради. Він має величезний досвід  онлайн-маркетингу та знає, як збільшити фінансову ефективність завдяки присутності в інтернеті. Петер Хестбек із великим ентузіазмом допоможе нам розвивати та оптимізувати MatchOffice. 

Окрім цього, досвідчений данський експерт з нерухомості та бізнес-стратег Єспер Ларсен очолив нову раду управління MatchOffice.

“Я горджусь тим, що можу допомогти компанії зростати. Я працюю в сфері нерухомості, тому в мене є чітке розуміння, які вимоги має клієнт”.

Нова візуальна ідентичність: 

У 2016 році відбулось злиття між MatchOffice та її данською сестринською компанією Lokalebasen.dk. Для того, щоб об'єднати обидва бренди та збільшити їх капітал, MatchOffice перейняла зелений колір Lokalebasen.dk. Зараз ми працюємо над об'єднанням потужностей обох брендів, але процес ребрендингу приверне увагу до постійних інновацій, які запроваджуються в головному офісі MatchOffice.

Логотип MatchOffice також отримав новий дизайн у зеленому кольорі. Ця універсальна для всіх країн візуальна ідентичність дозволить клієнтам по всьому світу краще та легше впізнавати наш бренд. 

New board

Новобранці MatchOffice:

Ми найняли нових працівників у всіх секторах, щоб покращити послуги, які ми надаємо орендодавцям та орендарям: 

  • Еллу Ліндберг, яка працює на повну ставку, щоб запустити фінський ринок.
  • Артура Буйса - асистента на голландському ринку,  який також вчиться на магістерській програмі з британістики та американістики у Копенгагенській школі бізнесу.
  • Соню Сабалу, асистента на українському ринку, та Хенні Брун-Мьоллер, асистента на шведському ринку, яка вивчає інформаційний менеджмент у Копенгагенській школі бізнесу.
  • Анну фон Сіверс - асистента на шведському ринку, що також вивчає бізнес, мистецтво та культуру Копенгагенській школі бізнесу.
  • М'єль Педерсен, яка працює копірайтером.
  • Джейкоба Брітза та Мортена Арвада - наших нових менеджерів по роботі з ключовими клієнтами.
  • Щоб покращити та оптимізувати наші сайти, до нас приєднались ще чотири програмісти: Алекс Жоголєв, Антон Мамінов, Нікіта Голоденко та Лев Лукомський.
<< Подивитися всі новини