arrow_upward

Шукати бізнес-площа у всій Україна

Open spaces typo3

Ми відкриваємо облаштовані офіси для клієнтів у 2017 році

14
лют.
2017
Nadiya Dubyna
Опитування наших клієнтів показало, що спільні офіси стали хітом серед клієнтів у 2016 році, та попри занепокоєння через шум, офіси з відкритим плануванням залишаться з нами надовго..
14
лют.
2017
Nadiya Dubyna

Індустрія облаштованих офісів добре відома своїми інноваційними тарифами, ультрасучасними послугами та створенням живильного середовища, де підприємці можуть спільно працювати та надихати один одного чи обмінюватись порадами.

Але також ця індустрія демонструє здатність вносити зміни в організацію робочого простору. Згідно із нашим опитуванням клієнтів у 2016 році, смаки користувачів зміщуються від замкнених приміщень для окремої фірми чи відділу у бік великих офісних просторів із відкритим плануванням.

Нові статистичні дані, опубліковані MatchOffice, показують, що частка клієнтів облаштованих офісів, що вибирають відкрите планування, виросла на 56 процентів: з 10.6 % минулого року до 16.6% у 2016. Вони також вказують на те, що частка клієнтів, що винаймають традиційні закриті офіси, також зросла, але лише на 2,5 %. Таким чином, частка клієнтів, що вибирають альтернативні рішення, такі як віртуальні офіси, та тих, що орендують лише переговорні кімнати, знизилась протягом 2015-2016 років.

Заплив у відкриті  води

Джейкоб Дальхоф, генеральний директор MatchOffice, каже: "Зараз популярним трендом є те, що компанії надають перевагу відкритим офісам над закритими відгородженими просторами."

“Багато компаній, які б відкинули цей стиль роботи декілька років тому, зараз починають експериментувати. Я навіть спостерігав, як маленька юридична компанія переїхала в такий офіс, що важко було уявити ще зовсім недавно."Jakob Dalhoff

Сфера облаштованих офісів із гнучкими тарифними планами - чудовий спосіб для компаній протестувати переговорні кімнати та послуги, що пропонують провайдери, і це значить, що фірми, що планують розширятись у майбутньому, із впевненістю зможуть збільшити площу орендованого офісу за потреби.

Вибір нашими клієнтами робочого простору показує: всупереч побоюванням, що шум буде знижувати продуктивність в офісах з відкритим плануванням, користь від коворкінгу та нетворкінгу тут значно переважає.

Тсс…Я намагаюсь співпрацювати!

Інноваційність офісів з відкритим плануванням іде пліч-о-пліч із занепокоєнням через те, що формат коворкінгу - це галасливе середовище, де дуже складно зробити хоч якусь роботу. Але дані показують, що наші клієнти не тільки віддають перевагу відкритим офісам над традиційними, вони вказують можливості для нетворкінгу та спільні зручності як причину вибору облаштованих офісів, багато з цих переваг посилюються, якщо офіс має відкритий формат.

Проте за результатами опитування, проведеного Оклендським технологічним університетом у 2016 році, деякі працівники в Австралії вважають відкритий простір перешкодою для своєї роботи, а також неприв'язаність до одного стола та крісла призводить до того, що працівники не мають відчуття "свого куточка", який вони могли б персоналізувати.

“Ми також побачили значне зростання кількості працівників, що скаржаться на шум в офісі, і єдиним поясненням цього є те, що зараз все більше роботи виконується у відкритих просторах", - каже Джейкоб. 

“Це є недоліком такого офісу, тому такі скарги не диво. Щоб розібратись з цією проблемою, провайдери встановлюють щось схоже на телефонні будки, що є чудовим способом позбутись небажаного шуму. У багатьох випадках орендарі використовують навушники."

Ці "телефонні будки", що захищають від набридливих дзвінків, та "зони тиші", де рівень шуму мінімальний, дозволяють одним працівникам насолоджуватись багатоголоссям коворкінгу та нетворкінгу, а іншим - продовжувати сконцентровано працювати.   

"Формат коворкінгу, що генерує нові ідеї, здобуває все більше визнання серед компаній різного розміру, і ми очікуємо, що ця тенденція інтеграції буде розвиватись у наступні роки. Революційне відкрите планування не здасть свої позиції", - каже Джейкоб.   

Читайте повну версію опитування клієнтів MatchOffice 2016Client survey

 

 

 

 

 

 

 

 

 

<< Подивитися всі новини