arrow_upward

Шукати бізнес-площа у всій Україна

Google street view cover website 01

Google Street View підкорить ваших клієнтів.

14
січ.
2016
Anne-Kathrine Utzon
Цей крок клієнта від перегляду веб сторінки до особистого візиту у ваш офіс - найважча частина максимізації продажів, але зараз ці дві речі можуть відбуватись одночасно. Дозвольте MatchOffice створити для вас панорамний віртуальний тур, щоб потенційні клієнти змогли в своєму браузері зануритись у офісний простір завдяки світовій пошуковій системі.
14
січ.
2016
Anne-Kathrine Utzon

Google Street View вже довгий час є інструментом для дослідників, спеціалістів з цифрової картографії та людей, що хочуть роздивитись околиці свого району, але не покидаючи при цьому свій затишний будинок. Революційний сервіс Google, що  стартував у 2007 році, використовує панорамні зображення, зроблені спеціальними машинами, яккі згодом трансформуються у безперервне полотно  для зручності користувачів.  Деякі кадри робляться на  снігоході чи моторному човні, чи навіть при зануренні з аквалангом, а зараз Google та MatchOffice  пропонують вам нагоду зробити власні знімки та завантажити їх в додаток. " Вуличний Огляд" сходить з вулиць.

 Здійсніть віртуальний тур в один із облаштованих офісів Regus у Копенгагені

It's a long-established fact that consumers like to shop around and investigate products before they make a purchase. The advent of the internet has made that even easier, as consumers 'try before they buy' through online descriptions, images and customer reviews. That can leave industries such as property and services offices out in the cold, as they're unable to match the immersive experience of clients actually visiting the space when they're only using a web browser.  


Зробіть ваш сучасний офіс помітним із сучасною платформою.

Дослідження, проведені Лінкольнсиким університетом із Нової Зеландії  воказало, що клієнти швидше хочуть ознайомлюватись із об'єктами нерухомості  через централізовані онлайн сервіси, яким вони довіряють, аніж на  кількох різнорідних та маловідомих вебсайтах. І у такому випадку може стати в нагоді  MatchOffice. Наш вебсайт з інтуїтивною навігацією, що дає пошукові результати  з усіх країн Європи, у тісній співпраці із Google дозволяє оглянути ваш облаштований офіс на зі всїх боків у панорамному турі, що занурює ваших потенційних клієнтів у робоче середовище, яке вони можливо будуть використовувати для свого бізнесу.  

Як показує час, пропозиції, в яких є велика кількість фото із хорошим освітленням , та котрі демонструють атмосферу та сучасність приміщення, є найбільш привабливими для клієнтів. Нещодавнє доповнення у вигляді відео-турів  у пропозиціях оренди спричинило небачене ріст винаймання тих офісів, які ним користуються. Проте, із відеотурами є одна проблема - ви бачите лише те, що показує вам відеоператор. Панорамний тур  Street View дозволяє клієнтам добре роздивитись офіс -так, ніби вони там особисто побували.  Вони водночас  перебувають в метро, в ліжку вдома або на  кава-брейку - і у ваших офісних приміщеннях через свій смартфон, iPad чи лептоп. 

 Поділіться інформацією та прорекламуйте ваш гнучкий офіс

Вражаючий рівень інтеграції Google із іншими онлайн сервісами та іхнє розслаблене  ставлення до роботи із приватними вебсайтами  означає, що ви можете показувати  панорамні віртуальні тури на власному  сайті , на MatchOffice.com, та поширювати їх через соціальні мережі та Google+. Клієнти, які шукають офіси  у певному районі з допомогою Google Maps  будуть мати унікальну нагоду  особисто відвідати ваш офіс, а також зможуть перейти за посиланням, щоб домовитись про його оренду. 

Зацікавились туром Google Street View?

Не турбуйтесь про технічні аспекти - у MatchOffice є англійський фотограф, сертифікований Google, котрий може прийти у ваш офіс та створити привабливий та легкий та зручний віртуальний тур, від якого будуть у захваті ваші клієнти. Якщо ви хочете збільшити відсоток успішності онлайн, зателефонуйте MatchOffice  - і ми обговоримо, як відправити до вас нашу команду та створити панорамний тур. Все, що вам потрібно -  щоб бізнес був зареєстрована за  певною адресою, а також  обліковий запис Google+, що пов'язаний з вашою компанією, щоб вона показувалась на картах Google Maps. У вас все це є і ви хочете спробувати?  MatchOffice допоможе залучити більше людей онлайн за допомогою туру Google Street View. 

Зв'яжіться з нашим англійським фотографом, якщо ви хочете дізнатись більше. 

«Через віртуальний тур ваші клієнти отримують дуже реалістичний досвід, оскільки вони можуть миттєво взаємодіяти з об’єктами нерухомості». Мет Марш, фотограф у MatchOffice

<< Подивитися всі новини