arrow_upward

Шукати бізнес-площа у всій Україна

Localsites

Новий вебсайт MatchOffice

28
квіт.
2017
Nadiya Dubyna
Покращений інтерфейс, уніфікована візуальна ідентичність та нові функції для орендодавців - ось декілька удосконалень, які заплановані для нашого вебсайту MatchOffice.com
28
квіт.
2017
Nadiya Dubyna

Новий вебсайт MatchOffice спростить розміщення реклами для орендодаців, пошук для орендарів, та роботу з потенційними клієнтами для нас.

У 2017 MatchOffice перезапускає свій основний вебсайт MatchOffice.com у новому та більш зручному для користувачів дизайні. У 2016 році ми обновили дизайн наших локальних сайтів у Данії, Швеції, Норвегії, Іспанії, Польщі та Фінляндії, але у 2017 році відбудеться повне злиття.

"MatchOffice.com, що є міжнародною платформою, дозволить нашим партнерам презентувати свої облаштовані офіси використовуючи нашу сучасну та дружню до користувачів платформу", - каже Джейкоб Дальхоф, генеральний директор MatchOffice.  

“На нашому новому сайті фото будуть кращої якості, та, разом із покращеним користувацьким досвідом та вдосконаленим функціями пошуку, ми зможемо знайти більше потенційних клієнтів для наших партнерів.

Клієнти ж на новому сайті зможуть шукати за містом, загальною площею, назвою вулиці, назвою будівлі чи адресою, щоб знайти такий облаштований  офіс, що повністю відповідає їхнім особистим потребам."

Легкі кліки

Метою нашої нової платформи є застосування більш персоналізованого та дружнього до користувачів підходу. Jakob Dalhoff

"Ми завжди прагнемо покращити послуги для користувачів на наших нових вебсайтах. Пам'ятаючи про це, ми додали функцію чату та локальні адресу, телефонний номер та адресу електронної пошти. Наші користувачі повинні завжди відчувати нашу присутність, що є однією з причин, чому ми розміщуємо інформацію про нашу команду на вебсайтах MatchOffice, щоб люди могли з ними познайомитись" , - каже Джейкоб.  

На новому вебсайті буде представлена нова кольорова схема та візуальна ідентичність бренду MatchOffice, а наше зелене лого та естетика дизайну буде універсальною для всіх локальних платформ.

На додачу до покращення користувацького інтерфейсу, у 2017 році MatchOffice сподівається запустити новий адміністративний сайт для власників офісних приміщень, щоб зробити реєстрацію приміщень та оновлення інформації ще легшим.

На цьому сайті буде функція створення  віртуальних турів, можливість завантажувати відеоконтент, щоб краще презентувати офіси користувачам, а також зручніша контактна форма, щоб привабити ще більше потенційних клієнтів.  

Новий сайт, нові обличчя

Для того, щоб втілити в життя всі ці нові функції, ми найняли нову команду розробників, що працюють над нашим вебсайтом, та спеціалістів, що  адаптують наші сайти локальною мовою для зручності наших користувачів в усьому світі.

У нас є працівники у Фінляндії, Швеції, Нідерландах та Німеччині, тому ми можемо забезпечити підтримку наших клієнтів на їхній рідній мові, що створює для них додатковий комфорт. Все це - частина нашої стратегії розширення, і ми продовжимо шукати носіїв різних мов для нашої команди.   

Каролін Нельсон - провідний UX/UI дизайнер у нашій компанії, і разом із командою спеціалістів вона відповідальна за втілення нової концепції MatchOffice.com в життя. 

"Це тривалий та непростий процес - оптимізація користувацького інтерфейсу, щоб підвищити відсоток укладених угод та залучити більшу кількість потенційних клієнтів. Проте, в перспективі це створить велику цінність для наших користувачів, клієнтів, та для нашого власного бізнесу", - каже вона.  

“Цей процес потребує постійного спостереження за тим, як люди взаємодіють з нашим сайтом, за допомогою різних функцій тестування. Це є моїм основним фокусом цього року. Я також прагну покращити мобільний інтерфейс сайту MatchOffice, оскільки технології для мобільних телефонів розвиваються дуже швидко, і для нас дуже важливо іти в ногу з часом, щоб підкорити потенційних клієнтів"

Чому ми вдосконалюємось?

“Ми робимо це, щоб створити якомога більше цінності для наших користувачів та допомогти їм знайти свій ідеально зручний офіс", - каже Джейкоб.

“Таким чином, вони із великою ймовірністю знову скористаються нашим сайту для пошуку, а, отже, наші бізнес-партнери отримають більше потенційних клієнтів, що зацікавлені в оренді їхньої нерухомості."

“Новий вебсайт MatchOffice буде набагато зручнішим для користувачів, з більш привабливим дизайном та кращою функціональністю, що, загалом, створить цілком новий досвід для наших клієнтів.  А також він покаже усі вигідні сторони облаштованих офісів."

<< Подивитися всі новини