arrow_upward

Шукати бізнес-площа у всій Україна

Co working coolest matchoffice

Найкрутіші коворкінги | Новини MatchOffice

11
груд.
2017
Steen Uno
Різноманіття коворкінг-просторів, що надихають, все продовжує зростати. За оцінками Deskmag.com, кількість спільних робочих просторів у світі подвоїлась - від 5 500 у 2014 до майже 14 000 у кінці 2017
11
груд.
2017
Steen Uno


Steen Uno

Різноманіття креативних коворкінгів продовжує рости величезними темпами. У німецькому журналі Deskmag.com, що пише про офіси, порахували, що кількість гнучких робочих просторів у світі зросла більш ніж удвічі - із 5500 у 2014 році до майже 14000 у кінці 2017.

Цей приголомшливий приріст спричинений  в основному все більшою часткою фрилансерів та працівників, які наймаються тимчасово під конкретний проект, або лише для вирішення певних поточних задач.

Такі переваги як вища гнучкість, економія грошей та соціальна взаємодія приваблюють численних підприємців та компаній з невеликими командами, котрі відмовляються від оренди традиційного офісу на користь сучасних робочих станцій у коворкінг-просторах.

Концепція коворкінгу створює всі умови для натхненної праці та плідного спілкування: інноваційні компанії орендують більше ніж офіс, вони прагнуть зануритись у середовище, де панує співробітництво та дух спільноти. 


10 облич коворкінгу

Ми знайшли для вас 10 цікавих, кольорових та неординарних коворкінгів у різних куточках світу, які безсумнівно відрізняються від звичних офісів: 


Crew Colective 

Crew Collective, Монреаль, Канада

На площі 12 000 футів ², на місці колишнього сховища монреальського Королівського банку у Старому Місті, розмістились фантастичні кафе та коворкінг, прикрашені дизайнерськими люстрами, що освітлюють інтер'єр з мармуру та бронзи. 

Попрацювати у Crew Collective вартує $30 на день. Ця платня дає право на знижки у кафе, доступ до культурно-розважальних заходів та вхід у спільноту креативних дизайнерів, програмістів та інших професіоналів, що насолоджуються нетворкінгом. 

 

The Milling Room

The Milling Room, Нью-Йорк

Увечері  він працює як модний ресторан у Верхньому Вест-Сайді Манхеттена, а з 8.30 ранку до 5 вечора його стильні простори перетворюється на коворкінг завдяки старанням талановитої бізнес-команди. 

Гостьова картка коштує від $6 за годину до $29 за день, а місячний абонемент Spacious Partner за $95 дає право на безкоштовні каву та чай, а також можливість працювати ще у 14 закладах мережі по всьому центральному Нью-Йорку. 

WeWork wihai Lu

WeWork Weihai Lu, Шанхай

Палац у лондонському стилі, збудований на початку 1900-их,  раніше був домом для 40 мистецьких майстерень та галерей. Зараз оновлена будівля слугує простором для художників, підприємців, дизайнерів та стартаперів.

Робоче місце тут коштує від $350 за місяць, а окремий офіс на одну людину - від  $575. Окрім звичних послуг, котрі надає WeWork - переговорні кімнати, кафе, телефонні кабінки та інші - тут організовують та проводять щотижневі заходи. 

 

 Second Home

Second Home, Лісабон

Під одним дахом із найстарішим у Лісабоні продуктовим ринком Меркадо да Рібейра знаходиться найкреативніший коворкінг у місті, спроектований іспанськими архітекторами з бюро SelgasCano та прикрашений тисячею зелених рослин, що, так само як багато інших зручностей, радуватимуть 250 відвідувачів.  

Минулого літа у Second Home запровадили сезонний абонемент під назвою Summer Workation для іноземних відвідувачів вартістю 130€. Стандартний місячний коштує від 200€ та дає доступ до всіх численних переваг цього неймовірного зеленого дому. 

 

Hubud

Hubud, Убуд, Балі

Бамбукові елементи декору та чудові краєвиди на зелені рисові поля, еко-кафе та різноманіття культурних заходів - все це забезпечило першому на Балі коворкінг-простору місце у десятці місць,  де просто обов'язково потрібно хоч раз попрацювати, за версією сайту Lonelyplanet.

Таке екзотичне робоче місце вартістю $20 за день передбачає цілодобовий доступ, користування інтернетом, кондиціонером, переговорними кімнатами, а також знижки від компаній-партнерів та право працювати у гнучких просторах у більш ніж 40 містах по всьому світу.  

 

Fishburners

Fishburners, Сідней

Найбільший коворкінг в Австралії був відкритий неприбутковою організацією Fishburners і зараз є магнітом для менторів, інвесторів, сервісних компанії, стартапів та творчих людей, котрі тут можуть отримати доступ до культурних подій, тренінгів, та інших заходів. 

Fishburners відкрили інший робочий простір у Сіднеї минулого року, а також мають філії у Брісбені та Шанхаї. Абонемент у Sydney City коштує 350-450$ за місяць. 

 

Betahaus

Betahaus, Берлін

Окрім атмосфери спокою та творчості на п'яти поверхах площею понад 5000 м² та центрального розташування, берлінський Betahaus пропонує робочі місця, офіси та переговорні кімнати будь-якого розміру, лабораторію з обладнанням та кафе. 

Денний абонемент коштує 15€, клубна карта - 99€ за місяць, а професійна з цілодобовим доступом та цілим рядом інших включених сервісів -200€.

 

DreamPlex

DreamPlex, Хошимін, В'єтнам

Завдяки робочому простору з чудовим інтер'єром в самому серці Району 1, DreamPlex за два роки свого існування здобув неймовірну популярність та статус найпрестижнішого, особливо після того, як його відвідав Президент Барак Обама у 2016 році.

День тут коштує $7, тиждень - $26, місячний абонемент обійдеться у $86, а за $150 ви отримаєте окрему кімнату. Маленькі компанії можуть винайняти власний офіс на кілька працівників за $860 на місяць.

 

Impact Hub

Impact Hub, Окленд, Каліфорнія

У робочому просторі площею 1 500 м² є вдосталь місця і для роздумів, і для світських розмов. Ці приміщення також використовуються як виставкові зали для галереї, що знаходиться по сусідству.  

Абонемент на півдня та на цілий день коштують $10 та $20 відповідно, а індивідуальний місячний - від $50 за 10 годин користуванняя коворкінгом, та до $295 за 100 годин.

 

Ordnung+

Ordnung+, Фредеріксберг, Копенгаген

1 січня 2018 року Ordnung.nu відкрили свій другий ексклюзивний  простір із 200 офісами та коворкінг-станціями на трьох поверхах будівлі під назвою Codanhus, де раніше розміщувалась страхова компанія, у центральному районі Копенгагена - Фредеріксберзі. 

Відділ коворкінгу розташований у пентхаусі з неймовірними панорамними краєвидами на місто. Дизайн найсучасніших робочих станцій приваблює підприємців, особливо іноземних. ●

Переклад: Надія Дубина
 

CNBC ArticleЧитайте більше:
Cnbc.com: Coworking spaces aren't just for entrepreneurs anymore
Businessnewsdaily.com: Is a Co-Working Space Right for Your Small Business 
Nbcnews.com: How Using a Co-Working Space Changed the Way I Think About Productivity
Matchoffice.com: Find shared offices, busness centers and co-working spaces around the world

 

 

<< Подивитися всі новини