arrow_upward

Шукати бізнес-площа у всій Україна

Coworkingmo  1

Найновіше: переговорні кімнати та коворкінги на MatchOffice.com

30
серп.
2017
Nadiya Dubyna
У діловому світі проводяться тисячі зустрічей та перемовин кожного дня, а компанія MatchOffice стала свідком значного зростання попиту на переговорні кімнати серед орендарів
30
серп.
2017
Nadiya Dubyna

Чимраз більша кількість бізнес-центрів по всьому світу свідчить про великий попит серед орендарів на їх ультрасучасні зручності, такі як переговорні кімнати та спільні роботі простори.

"Саме цей попит і цю потребу ми хочемо задовольнити у двох розділах сайтів MatchOffice: Переговорні кімнати та Коворкінги. Зараз ми активно розвиваємо ці категорії на нових платформах наших сайтів у Німеччині, Швеції та Данії.” 

“На нашому міжнародному вебсайті MatchOffice.com, котрий запрацює у 2017 році, також будуть представлені ці дві категорії, як тільки ми його остаточно завершимо", - каже Джейкоб Дальхоф, генеральний директор MatchOffice. Коворкінги та переговорні кімнати можна знайти на тих сайтах компанії, які уже мають оновлений дизайн. 

Величезний потенціал для бронювання

MatchOffice є одним із найбільших брокерів офісних приміщень у світі та співпрацює із понад 5000 бізнес-центрів. Більшість із них мають переговорну кімнату, яку можуть бронювати внутрішні та зовнішні користувачі.

"Ми зараз ведемо переговори із міжнародними готельними мережами та іншими готелями середнього та великого розміру, що хотіли б здати в оренду свої переговорні кімнати у той час, коли вони простоюють", - каже Джейкоб Дальхоф.  

Для багатьох компаній фінансово більш вигідно окремо орендувати переговорну кімнату кілька разів на рік, аніж облаштовувати з цією метою власний робочий простір, який буде порожнім більшість часу. 

"Ми постійно спостерігаємо як великі та знані компанії, що мають достатньо власних конференц-залів, вирішують орендувати простір для переговорів та зустрічей у якомусь цілком іншому середовищі, наприклад, модному конференц-центрі, щоб отримати порцію натхнення та стимулювати творчість", каже Джейкоб Дальхоф.  

19 євро на місяць

MatchOffice докладає зусиль, щоб всі могли скористатись цими перевагами спільних переговорних кімнат та зекономити офісний простір. 

"Колись було усталеним правилом, що 15 відсотків офісної будівлі відводилось під переговорні кімнати. Зараз є нові облаштовані офіси, де 50% простору проектується під переговорні кімнати. 

“Раніше в облаштованих офісах ці кімнати містились посередині будівлі та були досить темними та без вікон. Сьогодні ж багато переговорних кімнат мають чудовий вид з вікна, наприклад, на гавань, тому що для операторів стало очевидним, що на такій ексклюзивній атмосфері можна заробити хороші гроші", - каже Джейкоб Дальхоф. 

На MatchOffice.com фіксована ціна - 19 євро за місяць, щоб рекламувати свої приміщення потенційним клієнтам. 

<< Подивитися всі новини