arrow_upward

Шукати бізнес-площа у всій Україна

Noho mo

NOHO – креативний облаштований офіс у М'ясницькому районі Копенгагена

18
лют.
2016
Nadiya Dubyna
Завдяки своєму унікальному дизайну та креативному середовищу, NOHO дарує вам можливості для соціального та професійного нетворкінгу.
18
лют.
2016
Nadiya Dubyna

Теплий і сонячний день на старому скотарському ринку, що сьогодні є креативною та популярною міською зоною Копенгагена - краще відомою як "Kødbyen", або М'ясницький район.

Ця територія відома своїм рустикально-промисловим виглядом та є домівкою багатої бізнесової спільноти. Протягом останніх років, популярні ресторани, бари, м'ясні магазини та крамниці осіли у цьому районі та приваблюють купу туристів та клієнтів. Багато підприємців мають тут роботу, і цьому сприяють облаштовані офіси.

У самому серці М'ясницького району знаходиться новісінький спільний офіс - NOHO.

Неповторність

Коли ви входите в приміщення, око привертає блакитна флуоресцентна лампа, що освітлює гасло " Працюй, Розважайся, Залишайся", поруч із таким же яскравим логотипом цього спільного офісу. У зоні відпочинку  стіни зроблені з дерева, є м'які іграшки, меблі в сільському та ретро стилях, флуоресцентні лампи та велика різноманітність цікавих рослин. NOHO - велика будівля, де стартапи, підприємці-інноватори та фрилансери почувають себе, мов риба у воді. Компанії, яким потрібне місце для розвитку власного бізнесу, вважають, що тут надзвичайно зручно.  

NOHO слугує платформою для соціального та професійного обміну серед компаній. Але не менш важливим завданням для цього спільного офісу було створити такий інтер'єр, що буде надихати орендарів та стимулювати відчуття. І це вдалось завдяки унікальному автентичному декору з такими екзотичними цікавинками як кактуси, опудала тварин, по-домашньому затишна кухня та неповторні зони для праці та відпочинку.

Як це - працювати в NOHO?

Під час свого візиту я порозмовляла із декількома людьми, які проводять свої робочі будні в NOHO. Я спитала їх, чому вони вибрали це місце та як їм тут працюється кожного дня.

"Бути частиною спільноти"

Лора Грот працює в Storytel.dk, що займаються електронними книгами.   

                                                                                          Чому ви вирішили працювати в облаштованому офісі? 

"Ми хотіли працювати близько до інших компаній, щоб бути частиною спільноти, і спільний офіс - ідеальне середовище для цього."

Як би ви описали свій досвід в NOHO? 

"Він повністю виправдовує сподівання, які ми мали. Очевидно, тут намагались створити найкращі умови для продуктивного та позитивного робочого середовища. 

Окрім цього, тут втілений унікальний нестандартний дизайн, який дає енергію протягом усього часу в офісі. Ми сидимо разом з іншими компаніями та надихаємо один одного. "  

Яким чином NOHO стимулює спілкування та нетворкінг?

" Я думаю, NOHO створює хорошу атмосферу для соціалізації  в потрібних дозах. Наприклад, ми разом снідаємо, спілкуємось з іншими орендарями офісу. Також ми отримуємо інформаційний бюлетень, де можна знайти інформацію про різноманітні події, які організовують в NOHO."

"Завжди люди в офісі"

Петер Вайнрейх працює у Betssongroup, компанії, що займається онлайн іграми - покером, казино, скретч-картами та ін., та  вже вигравала нагороди у цій галузі.

Чому ви вирішили працювати в облаштованому офісі? 

"Ми маємо лише сім працівників у Данії, тому це відносно невелика компанія. Нам потрібно було вирішити, винаймати чи ні традиційний офіс. Ми багато подорожуємо, тому в приміщенні мало людей на постійній основі. Тому ми й вибрали спільний офіс, щоб наші люди ніколи не були на самоті."

Як би ви описали свій досвід в NOHO? 

"Тут дуже класна атмосфера, і всі один з одним вітаються. Люди дуже ввічливі та привітні, тому тут так приємно працювати. Коли до нас приходять гості, вони просто зачаровані унікальним та дуже крутим декором, а також атмосферою, що тут панує. Окрім того, тут дуже багато зручностей. Це хороша пакетна пропозиція, і нам не треба турбуватись про різні практичні речі."

"Оскільки у нас всього сім працівників  в офісі, ми не залежимо від співпраці з іншими компаніями. Проте ми іноді питаємо професійної поради в інших підприємців, що просто безцінно."

Яким чином NOHO стимулює спілкування та нетворкінг?

"Слоган "Працюй, Розважайся, Залишайся" передає всю суть NOHO в плані чудового робочого середовищі, автентичного та веселого декору, а також через те, що тут проводяться численні професійні заходи, що стимулюють співпрацю та нетворкінг. Тут є дещо під назвою"Лускунчик": компанія презентує якусь складну задачу, а інші підприємці намагаються її "розколоти", як горішок, пропонуючи свої шляхи її вирішення."

"Динамічний декор, що надихає"

Перніле Бігум працює у Tastefull - скандинавському постачальнику інноваційної високоякісної їжі.  

Чому ви вирішили працювати в облаштованому офісі? 

"У нас невеликий штат працівників, тому ми вирішили орендувати спільний офіс разом з іншими компаніями. Іншою причиною є також те динамічне середовище, яке пропонує NOHO, та можливість співпрацювати з іншими компаніями. Нам часто потрібно тестувати нашу продукцію, а тут завжди легко знайти охочих допомогти."

Як би ви описали свій досвід в NOHO? 

"Тут жива і приємна неформальна атмосфера. Я думаю, що декор дуже крутий та автентичний  - візьміть, наприклад,  ці опудала тварин. Той факт, що спільний офіс розташований у М'ясницькому районі, не може нас не радувати, оскільки ми працюємо в харчовій промисловості."

"Можна було б подумати, що в облаштованому офісі дуже шумно, але ми цього не відчули. Люди ставляться один до одного з повагою, і тут є купа місць, де можна знайти абсолютну тишу, або зробити дзвінок."

Яким чином NOHO стимулює спілкування та нетворкінг?

"У NOHO відбувається купа подій, таких як спільні сніданки та п'ятничні коктейлі. Також не проблема запросити інших людей в офіс. Хоч я по натурі не дуже товариська, знаю, що таке спілування- не змарнований час, і від нього можна отримати значну користь."

<< Подивитися всі новини