Загальна інформація

Офіси в оренду Печерський район Києва

Печерський район — район Києва, у якого найменше населення(126, 2 тисячі) та територія(27 км²), проте він є одним із найпрестижніших, це діловий та історичний центр Києва. Він розташований у центральній частині міста на правому березі Дніпра.Тут знаходяться Адміністрація Президента України, Верховна Рада України, Кабінет Міністрів України, Національний банк України, Прокуратура України, Палац спорту та штаб-квартири багатьох компаній, сучасні офісні будівлі, посольства та розкішні магазини. Печерський район охоплює території: Клов, Бессарабка, Лавра, Липки, Черепанова гора, Печерськ, Саперне Поле, Верхня Теличка, Берестове, Звіринець. Печерськ - історична місцевість між Липками, Кловом, Звіринцем та Дніпровими схилами, що і дала назву району. Назва ж «Печерськ» походить від печер Києво-Печерської лаври. Тут до наших днів збереглися унікальні пам’ятки культури часів Київської Русі, а також можна помилуватись чудовими парками - Маріїнським або Парком слави. У Печерському районі також знаходяться Кловський палац, Маріїнський палац, фортеця Косий Капонір, будинок архітектора Городецького («будинок з химерами») Києво-Печерська Лавра - одна з найбільших православних святинь світу, заснована у 1051 році. Верхня Лавра - національний музей-заповідник, а нижня Лавра — чинний монастир та резиденція митрополита Київського і всієї України.

Зараз у Печерську мешкають бізнесмени, політики й багаті люди. Тут знаходиться елітна нерухомість та сконцентроване культурне життя Києва. Ціни тут вищі, ніж у віддалених від центру районах. Саме тут відкрився перший критий ринок в Україні - Бессарабський, котрий має столітню історію.

Чорна гора – житловий масив у Печерському районі, що отримала назву завдяки чорноземам. Тут знаходиться Київ-Московський вокзал (вул. Саперно-Слобідська). Поруч із Чорною горою розпростерся Ботанічний сад імені Гришка, що навесні потопає у бузковому та магнолієвому цвіті. На його території знаходиться Свято-Троїцький монастир, а з пагорбів можна помилуватись захопливим краєвидом на Лавру, Батьківщину-матір та лівий берег Дніпра.

Липки - фешенебельний мікрорайон, де кияни мріють мати житло. Назва його походить від липової алеї XVIII століття, яка не збереглась до наших часів. Земля тут завжди була дуже дорогою.

Печерський – дуже зелений район: жителі Києва можуть насолодитись прогулянкою у 26 скверах та 7 парках -  Міському саду, Хрещатому, Наводницькому та Маріїнському парках, парку Вічної Слави, парку Аскольдова могила та Печерському ландшафтному парку.

Печерський район став адміністративно-територіальною одиницею Києва у 1921 році. На його гербі зображений Нестор-Літописець, що символізує древню історію міцевості та велику кількість храмів, що тут розміщені.

Історія місцевості

Заселення Печерська починається на території Печерського монастиря, заснованого у XI ст. ченцями Феодосієм та Антонієм. Монастир став широко відомим та приваблював прочан з усього православного світу. Через століття навколо нього мешкало вже багато людей. З плином часу Печерська слобода зносилась, а на зміну їй будували оборонні вали.
У XIII столітті у Київ включно з Печерськом зазнав вторгнення хана Батия з монгольською ордою та був вщент зруйнований (з 50 тисяч жителів залишилось близько тисячі).
Після Полтавської битви 1709 року Печерське поселення збільшилось у п’ять раз і перетворилася на військово-адміністративний центр. Великі кошти на його розбудову виділяв гетьман Іван Мазепа.
У середині XVIII ст. на Печерську ведеться активне будівництво: Царський (Маріїнський) та Кловський палаци, укріплюється Печерська фортеця. Щоб забезпечувати будівництво цеглою, на схилах Дніпра та Либеді видобувають глину. Цегельні, де її випалювали, були першими промисловими підприємствами Печерського району.
У XIX столітті формується Хрещатик з банками, конторами, біржею. У цей час Київ відіграє важливу стратегічну роль для Російської імперії.
У 1750 році за указом імператриці Єлизавета Петрівни у Києві було споруджено арсенал, щоб зберігати боєприпаси та артилерію, що раніше перебували у Києво-Печерській фортеці. З 1764 року «Арсенал» почав працювати як промислове підприємство, що виготовляло та ремонтувало гармати та артилерійське спорядження.
У часи першої світової війни відбувається мілітаризація Печерська: розвиток військової інфраструктури та розширення арсеналу.
У 1934 році столицю України було перенесено з Харкова до Києва, і в Липках розмістилися урядові заклади. На жаль, у цей час було зруйновано багато цінних пам'яток архітектури.
Печерськ зазнав великих руйнувань під час Другої світової війни, було знищено Успенський собор.

Інфраструктура

Транспортна інфраструктура дуже розвинена у Печерському районі. Звідси зручно дістатись до будь-якого іншого місця у Києві.

Через Печерський район проходять 3 лінії метро: Святошинсько-Броварська, Сирецько-Печерська та Куренівсько-Червоноармійська. Тут знаходяться 8 станцій метрополітену: «Дружби Народів», «Печерська», «Хрещатик», «Дніпро», «Арсенальна», «Майдан Незалежності», «Кловська», «Палац Спорту».

Тут також пролягають 2 шосе – Залізничне та Набережне.         

Відстань від центру Києва до міжнародного аеропорту Бориспіль 35-40 км (можна заїхати за 30-40 хв автомобілем, якщо немає корків). Відстань від центральної вулиці Хрещатик, що частково знаходиться в Печерському районі, до міжнародного аеропорту «Київ» імені Ігоря Сікорського (Жуляни)-10 кілометрів.     

По території Печерського району курсує тролейбус № 1,3, 4, 12, 14, 15, 38, 40, 42, 43, 50, 91 Н, автобуси № 5, 20, 24, 51, 55, 62, 62к, 69, 114, 115, 118, 137 Н.

Схему автобусних маршрутів можна переглянути тут: http://kpt.kiev.ua/img/user/route_maps/bus_all.jpg?1498737551, а тролейбусних – тут: http://kpt.kiev.ua/img/user/route_maps/trolley_all.jpg?1482228668

Стежити за рухом окремого автобусу, тролейбусу чи трамваю в реальному часі на карті також можна на сайті підприємства «Київпастранс» : http://kpt.kiev.ua/information/passengers/Transport_online/

Вартість проїзду на автобусі, трамваї, чи тролейбусі – 4,00 грн на одну поїздку; міській електричці - 5,00 грн. Або можна придбати місячний проїзний квиток без обмеження кількості поїздок на один вид транспорту від 170 грн. З іншими варіантами місячних проїзних квитків можна ознайомитись тут:

http://kpt.kiev.ua/information/passengers/tickets/

Підприємства та торгівля

Печерськ - діловий цент Києва. Тут безліч сучасних офісних будівель. Якщо престиж - один із найважливіших факторів для компанії, комерційна нерухомість в оренду в елітному Печерському районі - ідеальний вибір. Гнучкість бізнесу - вимога часу, і оренда офісу у бізнес-центрі дарує цю перевагу. Необов’язково одразу винаймати великі приміщення в оренду, якщо компанія планує вирости протягом двох років: у бізнес-центрі можна поступово винайняти додаткові комерційні площі в оренду із розширенням компанії. У сучасних бізнес-центрах створені всі умови для продуктивної праці та ідеально втілена концепція коворкінгу, що передбачає взаємодію та взаємодопомогу між працівниками різних компаній.

 

Рівень цін на товари та послуги у Печерському значно вищий, ніж в інших, оскільки й клієнти тут більш заможні, ніж деінде.

Бессарабський ринок, що знаходиться на Бессарабській площі, – найдорожчий у Києві критий ринок, відкритий у липні 1912 року. Його було побудовано на гроші відомого мецената Лазаря Бродського, а зараз він є комунальною власністю. За радянських часів, на початку 1933, року тут навіть розміщувалась судово-медична лабораторія, що належала Наркомату охорони здоров’я. 2015 році фасад будівлі ринку позбавили від комуністичної символіки за рішенням Київради та відповідно до закону про декомунізацію.

У  Липках багато місць для комфортних покупок. На Хрещатику можна знайти багато магазинів одягу доступних за ціною брендів, у Пасажі та вуличках дотичний до нього бутики дизайнерського одягу.

Ocean Plaza – найбільший та один із найпопулярніших ТРЦ у Києві. На його трьох поверхах розмістились 420 магазинів, 23 ресторани та кафе, кінотеатр та салон краси. Клієнтам також пропонують 1200 паркувальних місць. Тут також знаходиться найбільший в Україні акваріум.

Харчові продукти можна придбати у гіпермаркетах: «Ашан», що в Ocean Plaza, і Novus біля станції метро «Дружби народів», у супермаркеті «Фуршет» на бульварі Лесі Українки, «Велика Кишеня на Печерській площі, «Сільпо» на вулицях Басейній, Євгена Коновальця, Академіка Філатова, Дрогомирова та Суворова, «Le Silpo» на Басейній та інших.

Купівельна спроможність

Згідно із дослідженнями швейцарського банку UBS, оприлюдненими у 2015 році, індекс цін у Києві складає 30,1 (включно із вартістю оренди), де за стандарт взято Нью-Йорк із індексом 100, а індекс купівельної спроможності становить 15,8 проти 100 у Нью-Йорку.  

Середня зарплатня в Печерському районі Києва становить 11758 гривень (дані за I квартал 2017 року), - це друге місце по Києву.

Житло у Печерському районі – найдорожче у Києві (приблизно 2 000 доларів за квадратний метр у двокімнатній квартирі), тому тут велика концентрація забезпечених людей. Найбільша кількість гривневих мільйонерів (понад 600) - саме у Печерському районі)

На Печерську велика концентрація висококваліфікованих працівників, успішних бізнесменів  та «золотої молоді». На Липках - одному із найпрестижніших мікрорайонів, оселились відомі люди, політики, бізнесмени, персонал іноземних посольств і компаній. Рівень цін на товари та послуги тут значно вищий, ніж в інших районах.

 

Паркінг

У Печерському районі існують труднощі з паркуванням: автомобілі часто паркуються на тротуарах, створюючи перешкоди для інших учасників руху. Побудова підземних паркінгів, що могли б вирішити цю проблему центральних районів Києва - перспективний інвестиційний напрямок.

Вартість паркування становить 10-15 гривень за годину. Зручно також придбати  місячний абонемент у комунальному підприємстві «Київтранспарксервіс», який  коштує 630 грн та діє у всіх зонах.

Перелік паркувальних майданчиків у Печерському районі Києва, закріплених за відділами надання послуг з паркування у районах  КП "Київтранспарксервіс", станом на 15.06.2017: вул. Ш.Руставелі, 11-1, 14/5-4а, 24-16/6, 23-13, 40/10-26, 39/40-25; вул. Мечникова 3, 5, 14-18, 18а-22а, 9а-9; пл. Спортивна, 1 (службовий вхід); бульв. Лесі Українки, 2, 17-19, 24, 26 (цілодобовий), 27, 28, 34; вул. Димитрова, 5-б; пл. Бессарабська, 7-9/1, 1/2а, вул Рогнідинська, 7/11, 16/6-2/15, 1-3-5, вул. Тимірязєвська, 2-10/15 (сезонно - 15.04-31.07); вул. Еспланадна, 2-8/10; пров. Музейний, 4-10; вул. Червоноармійська, 65-57/3, (від вул. Саксаганського до пл. Л.Толстого); вул.Задніпровського, вул. Заньковецької, 2-7, 10/1-3/1; вул. Червоноармійська, 65-57/3, 69-67/7; вул. Лютеранська, 2-6а, 7/10-3; вул. Тимірязєвська, 2-10/15 (сезонно - з 15.04-31.07); вул. Ш.Руставелі, 11-1, 14/5-4а, 23-13, 24-16/6; вул. вул. Суворова, 4 (ПТЦ); вул. Басейна, 5б-1/2а, 23/52-11; вул. Еспланадна, 2-8/10, 20-34/2; вул. Крутий узвіз, 1/2;  вул. Грушевського 2-4, 8/16;  вул. Бастіонна, 9-15, 10-16а; Ботанічний сад (сезонно - з 15.04 по 31.07); пл. І.Франка 44; вул. Дарвіна (вздовж вулиці з обох боків); вул. Городецького.

Хорошою ідеєю є також завантажити мобільний додаток Kyiv Parking App, що дозволяє зручну навігацію за допомогою інтерактивної карти, де можна знайти паркувальні майданчики, а також здійснити оплату банківською картою. Прочитати більше про його переваги можна тут: http://parkservis.kiev.ua/services/pay/mobile-parking. Окрім того, згідно із наказу мера Києва, Віталія Кличка, з 10 серпня 2017 року оплату за паркування можна буде здійснити лише безготівково або через паркомати. Ці заходи спрямовані на те, щоб місто отримувало всі прибутки від паркувальних майданчиків.

Розвиток та розбудова

Згідно до до Генерального плану розвитку Києва до 2020 року, навколо Видубицького озера у Печерському районі буде побудовано офісно-готельний комплекс, а також яхт-клуб. Метою цього проекту є соціально-економічний розвиток району. Інвестори також фінансують ремонт залізничної інфраструктури.

Презентована департаментом містобудування та архітектури Києва концепція розвитку інфраструктури прибережних територій і зон відпочинку передбачає створення найдовшої пішохідної зони на історичних територіях Києва - від схилів Дніпра на правому березі від Андріївської церкви до Києво-Печерської лаври, до центру Труханового острова та Гідропарку. Проект також охоплює Десятинну та Європейську площі, вулицю Грушевського, заповідник Софії Київської, Києво-Печерську лавру, Видубицький монастир, Ботсад імені Гришка, Лису та Багрінову гори, набережну Дніпра від Гаванського мосту до Столичного шосе: території з мальовничими краєвидами на величезною культурно-історичною цінністю.

У Печерському районі за перші місяці 2017 року виконано найбільшу кількість будівельних робіт у Києві- майже 18%. Тут велика кількість нового житла: ЖК Новопечерські Липки (Київ, Драгомирова), ЖК Централ Парк (Київ, Кудрі (Дружби Народів)), ЖК Тетріс Хол (TETRIS HALL)(Київ, Димитрова, Барбюса), ЖК Бульвар Фонтанів (Київ, Лумумби), ЖК PecherSKY (Київ, Дружби Народів), ЖК Престиж Хол (Київ, Барбюса - Лумумби), ЖК Печерськ Тауер (Київ, Предславинська), ЖК Chelsea Tower (Челсі Тауер) (Київ, Ділова - Барбюса), ЖК Avenue 14-16 (Київ, Дружби Народів), ЖК Кловський (Київ, Кловський узвіз), Новобудова (Київ, Щорса), ЖК Французький квартал (Київ, Барбюса), ЖК Панорама на Печерську (Київ, Щорса), ЖК Печерський Квартал(Київ, Дружби Народів), ЖК Скайлайн (Київ, Щорса), ЖК Аристократ (Київ, Щорса), ЖК Дельмар (Київ, Драгомирова), Новобудова, ЖК (Київ, Лумумби), ЖК Едельвейс (Київ, Звіринецька), ЖК Печерськ Плаза (Київ, Кіквідзе), ЖК Ренесанс Резиденс (Київ, Новоселицька), Клубний будинок Чорногорія (Київ, Чорногірська), Клубний дім Вілла №1(Київ, Глазунова), ЖК Signature (Київ, Мечнікова), Новобудова (Київ, Тарасівська), ЖК Французький квартал (Київ, Барбюса), ЖК Alter Ego (Київ, пров. Лабораторний), ЖК Busov Hill (Київ, Буслівська 12), ЖК Скай Хіл, ЖК Struetinsky, ЖК Панорама (Київ, Кіквідзе), ЖК Печерськ Хілс, ЖК Кардинал (Київ, Барбюса), ЖК Новопечерський Квартал, ЖК Гвардійський (Київ, Кутузова), ЖК Французький квартал, ЖК Річмонд (Київ, Кудрі - Лумумби).

Промисловість

У Печерському районі працює майже сотня підприємств різних галузей. Підприємства легкої промисловості: ТОВ «Трініті; харчової: ТОВ СП «Соломія», ТОВ «Вітал-ТЕР», ТОВ «Рідна їжа»;  целюлозно-паперової, видавницької справи: ПрАТ «Пакет ПрАТ», «НДІ прикладних інформаційних технологій», ТОВ «Бланк-Прес», ТОВ «Грін Трейд», ТОВ «Ксерокс (Україна) ЛТД», ТОВ «Друкарня Столична», ТОВ «Дизайн Прінт Україна»; машинобудування: КП СПБ завод «Арсенал», ПАТ «Київський завод Радар», ТОВ ДЕЗ «Залізничник», ТОВ НВП «Квант-Ефір»,  ДП «Гальванотехніка»,  ПрАТ НВО «Гідромаш-1», ПрАТ «Київський завод електротранспорту»; металургійної та металообробної: ТОВ «Профсталь», ТОВ «МК «Антарес»,  ТОВ «Дизайн Інжінірінг Інтерпрайс Інтра»; з  виробництва гумових і пластмассових виробів: Київське УВП № 2 »УТОС», ТОВ «Уні-Пак», ТОВ «Едвенчер», ТОВ «Євровікнобуд»; з виробництва та розподілення газу та води: ПАТ АК «Київводоканал», ПАТ «Київгаз»; та інших галузей: СП ТОВ «Ю Ес Оптикс», «Дніпромет», ТОВ «Грейд», ПрАТ «Хімексі», ТОВ «Ата», ТОВ «НВП Інтермаш», ТОВ «Хуурре Україна», ТОВ «Селтон», ТОВ «Укрітарм», ТОВ «Елватех», ТОВ «Кернел-Трейд», ТОВ «Виробничо-торгівельна компанія «Полімерцентр», ПАТ «Київенерго», ТОВ «УкрЕйр», ТОВ «Нові Інформаційні Технології», ТОВ «Бінат ЛТД», Центр сервісного обслуговування «Київський Регіональний Центр», ТОВ «Біомедінвест», ТОВ «Континент ВВ», Науково-інженерно-Промислове Товариство з обмеженою відповідальністю «Екофлок», ПП «Сіті Сайт», ПП «Аква Україна», ТОВ «ХІімічна Компанія «Сполука», ТОВ «Нова картка», ТОВ «Паперовий Змій-Опт», ТОВ «Стеклайн», ТОВ «ГВФ-Буд», ТОВ «Торгова Компанія «Пластторг», ТОВ «Енерджи Сервіс», ТОВ «Эвпауер Україна», ТОВ «Зарейр Системс», ТОВ «Імідж», ТОВ «Юніон Пресс», ТОВ «Науково-виробниче підприємство І.Ф.ЛАБ», ТОВ «Термо Кінг Україна», ТОВ «План-Т», ТОВ «Адвент Інвест», ТОВ «Спеціалізоване Виробниче Бюро Центуріон», ТОВ «Хайтед Україна», ТОВ «Кронес Україна», ТОВ «Науково-Виробниче п-во «Інтеп», ТОВ «Експомобіле і ко», ДП «Науково-виробниче підприємство "Укрприборсервіс», «Італія Боулінг Пакінг Груп», «Хюндай Ротем Україна РМС», ТОВ «Аспект-Сервіс»,  «Санграт Плюс», ТОВ «Виробнича компанія «Поліпласт», ТОВ «Ваотек», ТОВ «Лак», ТОВ «Нафтогаз-Альянс», ТОВ «Інтерконтиненталь- Україна», ТОВ «Вент-Сервіс», ТОВ «Медіаджет», ТОВ «Газпромпостач», ТОВ «Ескіза Групп», ТОВ «Ейвері Деннісон Матіріалс Україна», ТОВ «Газопостачальна Компанія «Промгаз України», «Транс-Газ Бюро», ТОВ «Глобал Енерджі», ПП «Валрус-Дизайн», ТОВ «Укренерго Холдінг»,  «Київгазенерджи».

Готелі та хостели

У Печерському районі багато туристичних принад, тому тут дуже великий вибір різноманітного помешкання: готелі та апартаменти класу люкс, а також симпатичні затишні хостели, які дозволяють зекономити. Нижче можна ознайомитись зі списком готелів та хостелів, яким споживачі поставили найвищі оцінки на сайті Booking.com

 1. Khreschatyk Street Apartments - від 2750 гривень за добу
 
 2. Flatlux Apartments - від 2300 гривень за добу
 
 3. Natsionalny Hotel**** - від 3687 гривень за добу
 
 4. BonApart Hotel**** - від 3100 гривень за добу
 
 5. Twin Apart Hotel*** - від 1909 гривень за добу
 
 6. Грегуар Готель - від 2500 гривень за добу
 
 7. Готель Салют*** -  від 1500 гривень за добу
 
 8. Boutique Apart Hotel Sherborne*** -  від 1595 гривень за добу
 
 9. Алфавіто Готель Київ**** - від 2971 гривень за добу
 
10. Апартаменти Сьоме Небо на Щорса  - від 1400 гривень за добу

11. Crystal Hotel - від 2700 гривень за добу

12. Hostel-Home - від 400 гривень за добу

13. Light Life Hostel - від 300 гривень за добу
 
14. Єврохостел Київ від - 330 гривень за добу

15. Gar`is Hostel Kyiv  - від 428 гривень за добу