arrow_upward

Шукати бізнес-площа у всій Україна

Computer new ua uk
Jakobdalhoff
Jakob Dalhoff
CEO, MatchOffice

“На сьогодні ми співпрацюємо приблизно з 2500 гнучких робочих просторів, компаній, що займаються нерухомістю, та власників по всьому світу. З 2009 року ми із задоволенням щороку допомагаємо більш ніж 2000 клієнтів знайти приміщення в оренду та приносимо вигоду нашим орендодавцям.”

Matchoffice generic

Якщо у Вас є запитання, будь ласка, зв'яжіться з нами:

Години роботи:

понеділок - п'ятниця: 09:00-17:00

Поширені запитання перед реєстрацією

Ми працюємо за принципом Немає результату – немає оплати, це означає, що ви не платите нічого доки клієнт, якого ми вам надали не підпише угоду з вами. Ви можете переглянути умови співпраці детальніше, вибравши бажану модель оплати за наступним посиланням: www.matchoffice.com.ua/signup і натисніть зелену кнопку «Я погоджуюсь з умовами» під формою реєстрації.
Наша комісія становить 12.5%. Ми беремо комісію лише за перших 12 місяців вашої співпраці з клієнтом. Більше того, ви можете бути представлені у всіх категоріях (бізнес центр, коворкінг, офіс, конференц-зал, та віртуальний офіс), але платите комісію лише коли наш клієнт укладе угоду з вами.
Це означає, що ми беремо комісію в розмірі 12.5% лише протягом перших 12 місяців вашої співпраці з клєнтом. Якщо клієнт орендує в вас приміщення помісячно, ми виставлятимемо рахунок раз на три місяці.
Наша бізнес-модель є подібною до інших платформ. Проте, ми націлені як на міжнародний, так і на локальний ринки, через наш глобальний сайт www.matchoffice.com та локальні сайти в 19 країнах, включаючи Данію, Бельгію, Нідерланди, Німеччину, Швецію, Фінляндію, Норвегію, Іспанію, Італію, Францію, Швейцарію, Люксембург, Австрію, Польщу, Великобританію, Сінгапур, Індію, Гонконг, та Україну.
Ми ніколи не виставляємо рахунок за клієнта, який не є наданий нами. В такій ситуації ви не сплачуватимете комісії, але ми просимо вас повідомити, що ви вже знаєте клієнта.
Достатньо просто прийняти умови співпраці при створенні акаунту на нашому сайті.
Звичайно! Для припинення співпраці просто повідомте нас принаймні за 1 день.
Всі ваші локації будуть зареєстровані під одним акаунтом, щоб вам було зручно керувати вашими оголошеннями. Таким чином кожен колега, з яким ви поділитесь даними для входу, зможе керувати акаунтом.
Після реєстрації, натисніть помаранчеву кнопку “Додати новий об’єкт оренди”.
Ми співпрацюємо
  • Лого партнера MatchOffice trustpilot.svg
  • Лого партнера MatchOffice googlestreetview.svg
  • Лого партнера MatchOffice copyrighted.svg