Про нас

MatchOffice - один із ключових гравців на глобальному ринку комерційної нерухомості. Ми - незалежний портал, де всі бізнес-центри зібрані в одному місці, що спрощує пошук офісних приміщень для потенційних орендарів. Ми співпрацюємо із найбільшими комерційними центрами в Україні.

Контакти

Наша професійна команда завжди готова допомогти Вам.

Телефон: +380 97 608 85 70

E-mail: info@matchoffice.com

About us Ukrainian team

Наш офіс в Україні

About us Danish team

Наш офіс в Данії

Відеопрезентація

Це ознайомче відео про компанію MatchOffice та наші послуги

Задоволення клієнтів є головним пріоритетом для MatchOffice, і ми робимо все можливе щодня, щоб пропонувати вам першокласні послуги. Ми пропонуємо гнучкі офісні рішення в широкому спектрі офісних центрів. Оренда офісних приміщень у бізнес-центрі або коворкінг підвищує продуктивність, економить витрати та дозволяє зосередитись на важливому.

Ми будемо дуже раді, якщо Ви зателефонуєте або напишете нам, щоб отримати більш детальну інформацію:(+380 97 608 85 70) або пишіть на info@matchoffice.com. З нетерпінням чекаємо на Ваш дзвінок та із задоволенням допоможемо Вам знайти варіант, що підходить саме Вам.

Фотографії наших офісів

Головний офіс компанії MatchOffice знаходиться в центрі Копенгагену, Данія. В жовтні 2020 ми переїхали до оновленого бізнес-центру та надихаємося місцевим робочим середовищем.

Оскільки наша українська команда за останній рік збільшилася в три рази, ми переїхали в новий офіс у стилі лофт. Це приміщення колись було заводом кінескопів і ми маємо милий старий телевізор, що нам про це нагадує. Основна увага дизайнерського проекту полягала у створенні домашнього середовища, легкого, повітряного та функціонального.

1 / 8
2 / 8
3 / 8
4 / 8
5 / 8
6 / 8
7 / 8
8 / 8

Український офіс
Український офіс
Український офіс
Український офіс
Данський офіс
Данський офіс
Данський офіс
Данський офіс
Ми співпрацюємо
  • Лого партнера MatchOffice
  • Лого партнера MatchOffice