Поширені запитання орендарів

Ви орендодавець? Дивитися поширені запитання орендодавців.

На цій сторінці Ви знайдете відповіді на такі запитання:

Інформація про оренду та контракт з орендодавцем

Як мені отримати більше інформації про приміщення?

Якщо Вас зацікавило приміщення, Вам потрібно заповнити форму з контактною інформацією і натиснути ‘Отримати інформацію та ціни’. Ви отримаєте інформацію протягом п’яти хвилин і швидше за все, орендодавець відразу сконтактується з Вами безпосередньо.

З ким я можу зв’язатися, якщо в мене виникли запитання про конкретне приміщення?

Ви можете зв’язатись з власником безпосередньо, заповнивши форму з Вашими контактними даними і натиснувши ‘Спитати орендодавця’.

Коли я може оглянути приміщення?

Про огляд приміщень слід домовлятись безпосередньо з орендодавцем. Ми надішлемо контактні дані орендодавця на Ваш e-mail коли Ви замовите інформацію про приміщення. Ви також можете запропонувати дату для огляду, заповнивши форму ‘Забронювати показ’.

Для чого використовуються мої особисті дані?

MatchOffice надсилає Ваші дані власнику нерухомості, яка Вас зацікавила. Ми також використовуємо Ваші дані, щоб запропонувати Вам більше об’єктів, які можуть вас зацікавити. Ви можете відписатись від цього сервісу в будь-який час. Дізнатись більше про Ваші дані з нашої політики конфіденційності.

Підписатись чи відписатись від пошукового агента

Як мені легко отримати інформацію про об’єкти, які відповідають моїм критеріям?

Ви можете створити автоматичного пошукового агента задавши критерії, які вас цікавлять. Ви отримаєте електронного листа, коли ми знайдемо нові пропозиції оренди, що відповідають вашим критеріям.

Як мені видалити пошукового агента?

Ви можете припинити автоматичний пошук в будь-який час. Просто перейдіть за посиланням ‘Скасувати підписку агента пошуку’ вкінці електронного листа, що Ви отримаєте. За потреби, Ви можете створити нового пошукового агента знову в будь-який час.

Відписатись від e-mail розсилки

Як мені відписатись від Вашої розсилки?

Ви можете відписатися від нашої розсилки в будь-який час. Просто перейдіть за посиланням вкінці листів, які Ви отримуєте. Якщо це не працює, будь ласка, напишіть нам на info@matchoffice.com, і ми зробимо це вручну.

Чому я отримаю листи від Вас, незважаючи на те, що я відписався?

Це може статись через те, що Ви замовили інформацію на сайті MatchOffice після того, як відписалися, або через те, що Ваш автоматичний пошуковий агент все ще активний. Вам слід відписатися від обох сервісів.


Якщо Ви не знайшли відповіді на своє запитання, Ви можете зв’язатись з нами за номером (+380) 97 608 85 70 або за адресою ел. пошти info@matchoffice.com. Ми готові відповісти на ваші запитання з понеділка по п'ятницю з 8.30 до 17.00.

Ми співпрацюємо
  • Лого партнера MatchOffice
  • Лого партнера MatchOffice