arrow_upward

Шукати бізнес-площа у всій Україна

Поширені запитання

Хто є власником нерухомості, що здається в оренду на MatchOffice.com.ua?

Власниками є, як правило, приватні чи юридичні особи. Компанія MatchOffice є лише посередником між орендодавцями та орендарями.

До кого звертатись, якщо у мене є запитання щодо якогось об’єкта нерухомості?  

Ви можете зв’язатись безпосередньо із орендодавцем, якщо Ви хотіли б отримати більше інформації про певну нерухомість. Якщо Вас зацікавили якісь пропозиції оренди, будь ласка, напишіть нам, і ми надішлемо Вам електронною поштою ім’я, телефонний номер та електронну адресу орендодавця.

Як я можу замовити інформацію?

Будь ласка, заповніть форму «Додаткова інформація». Введіть своє ім’я, назву компанії, телефонний номер та електронну адресу, тоді натисніть «Отримати безкоштовну інформацію», і ми надішлемо її на Ваш email за кілька хвилин.

Коли я зможу оглянути приміщення?

Про відвідування об’єкта нерухомості потрібно домовлятись безпосередньо з власником. Контакти орендодавця будуть надіслані Вам електронною поштою після того, як Ви замовите інформацію щодо даного приміщення.

Чи може приміщення використовуватись як ресторан чи кафе?

Якщо це не зазначено в описі приміщення, будь ласка, зв’яжіться безпосередньо із орендодавцем. MatchOffice не володіє більш детальною інформацією, окрім наданої в оголошенні.

Для чого використовуються мої особисті дані?

MatchOffice надсилає Ваші дані власнику комерційної нерухомості, яка Вас зацікавила. Також ми використовуємо цю інформацію, щоб у майбутньому надсилати Вам нові цікаві пропозиції оренди. Ви можете відмовитись від цієї послуги у будь-який момент.

Чи можу я отримати інформацію про нерухомість як приватна особа?

Так, звичайно. Просто вкажіть своє ім’я замість назви компанії. Ми надішлемо Вам інформацію за кілька хвилин.

Як я можу автоматично отримувати інформацію про приміщення, що відповідають моїм критеріям?

Ви можете створити автоматичного пошукового агента. Тоді Ви будете автоматично отримувати листи, коли на сайті MatchOffice з’являться пропозиції, що відповідатимуть заданим параметрам пошуку.

Як я можу видалити свого пошукового агента?

Ви можете припинити автоматичний пошук у будь-який момент. Просто перейдіть за посиланням «Натисніть тут, що припинити роботу пошукового агента» в кінці одного з листів, яких Ви отримуєте. За потребою Ви знову можете створити пошукового агента із іншими параметрами у будь-який час.

Як я можу відписатись від e-mail розсилки?

Ви можете відписатись від e-mail розсилки в будь-який момент. Просто перейдіть за посиланням в кінці електронного листа.

Чому мені не надійшов лист з інформацію, яку я замовляв?

Можливо, наш лист випадково опинився у папці «Спам». Будь ласка, перевірте цю папку, якщо Ви не отримали листа в межах 5 хвилин після запиту. Якщо лист не надійшов, будь-ласка, зв’яжіться з нами повторно.

Чи включений податок на додану вартість (ПДВ) в орендну плату?

Як правило, ПДВ не включений у вартість оренди. Будь ласка, зв’яжіться з орендодавцем для отримання більш детальної інформації.

Чому я все ще отримую листи від вас, не зважаючи на те, що я відписався від розсилки?

Це може відбуватись, якщо Ви пізніше повторно замовили інформацію про приміщення на MatchOffice.com.ua, або Ваш автоматичний пошуковий агент все ще активний. Вам потрібно відписатись від обидвох послуг.

Не знайшли відповіді на своє запитання?

Якщо Ви не отримали відповіді на своє питання, будь-ласка, зателефонуйте нам: (+380) 98 670 78 01, або напишіть на info@matchoffice.com.

49