arrow_upward

1 бізнес-центр: Солом'янський район

Цей список показує доступні бізнес-центри у Солом'янський район. Фільтр зліва дозволяє Вам сортувати офісні приміщення, окрім іншого, за розміром і ціною. Натисніть на кожен об'єкт нерухомості, щоб переглянути деталі. Прочитати більше

Створити пошукового агента

Повний огляд

Замовити матеріал

Без плати і контракту

Контакт з провайдером

Оренда офісу в Солом’янському районі - найкращі пропозиції на нашому сайті

Впродовж останніх 10-15 років, Солом’янський район Києва став осередком підприємницької діяльності в столиці. Тут знаходяться як виробничі підприємства, так і офіси найбільших в Україні ІТ-компаній. Окрім комерційної нерухомості, в Солом’янському районі Києва будується все більше житлової нерухомості. Так, населення цього району за останні 15 років збільшилося на 18%. Люди стають власниками житла, і віддають перевагу офісам, розташованим неподалік, щоб економити час в дорозі на роботу і додому. Обираючи офісний центр в Солом’янському районі, важливо враховувати низку факторів, зокрема розташування, наявність поруч із офісом станції метро, а також, власне, яку саме інфраструктуру забезпечує бізнес-центр.

Бізнес-центри в Солом’янському районі - на що звернути увагу

Середовище відіграє велику роль в успіху підприємства. В Солом’янському районі Києва розташовані різноманітні підприємства - від логістичних та виробничих підприємств до ІТ-компаній та стартапів, які займаються розробкою програмного забезпечення для віртуальної реальності. Враховуючи цей фактор, краще обирати офісні центри, в яких розташовані компанії, профіль діяльності яких більш-менш співпадає з вашим. Так, Протасів Яр користується популярністю серед ІТ-компаній, а район станцій метро Шулявська та Берестейська добре підходить для офісів промислових підприємств.Щодо транспортної розв’язки, то, незважаючи на наявність станцій метро неподалік від офісних центрів, стандартною практикою стало надання послуги безкоштовного трансферу людей від станції метро до конкретного бізнес-центру. Це також впливає на умови праці, тож на це теж варто звернути увагу.

Інфраструктура Солом’янського району

Починаючи з 20012 року, в Солом’янському районі, особливо в районі ст. м. Берестейська, проводиться активне будівництво нових житлових масивів. Забудовники пропонують мешканцям все більш комфортне житло, а разом з тим - все більш розвинену інфраструктуру навколо.  Приватні школи та дитячі садочки, сучасні лікарні та поліклініки, оновлені парки та озеленені території, великі торгівельно-розважальні комплекси та супермаркети - все це приваблює всі більше людей переїжджати в цей район Києва, купувати тут житло та відкривати бізнес в одному з офісних приміщень неподалік.

Окремо варто згадати про розвинену транспортну інфраструктуру району. Це і десятки автобусних маршрутів, і вокзали, і навіть міжнародний аеропорт, з якого здійснюють рейси 17 авіакомпаній в понад 50 напрямках. Транспортна розв’язка Солом’янсього району - одна з найкращих в Києві

Орендуючи офіс в одному з бізнес-центрів Солом’янки, ви завжди залишаєтесь на зв’язку з усім світом. Саме в Солом’янському районі Києва знаходиться центральний залізничний вокзал та аеропорт та міжнародний аеропорт ім. Сікорського (колишній - Жуляни).  Завдяки великій кількості станцій метрополітену в цьому районі, в офіси, розташовані тут, ще й зручно добиратися працівникам. І, як ми вже зазначили вище, багато бізнес-центрів надають послугу транспортування співробітників, які працюють в офісах, від метро до роботи, і назад. Приєднуйтеся і ви до тих, хто скористався вигідними умовами оренди офісних приміщень в бізнес-центрах Солом’янського району Києва!  Перегляньте офісні центри, в яких ви вже можете орендувати комфортні приміщення та розпочніть реалізацію своїх бізнес-планів вже сьогодні!

На жаль, пошук не був результативним.
Сортувати за
format_list_bulleted
apps
Показати номер