arrow_upward
Ua kiev

Ми пропонуємо офіси в оренду по всій Україні

Шукайте серед багатьох офісних центрів по всій Україні

Виберіть тип
Бізнес-центр done
Віртуальний офісdone
коворкінгdone
Офісdone
MatchOfficeКульпарківська, 59 / корпус 4279015 Львів(+45) 70 20 08 14info@matchoffice.com.uaНомер реєстрації ПДВ : 31627877
100% безкоштовно і без зобов'язань
Широкий вибір локацій по всій Україні
Просто, швидко і безпечно
Ua

Оренда офісів по всій Україні

MatchOffice допоможе Вам швидко та безкоштовно знайти та орендувати саме ті офісні приміщення, які Ви шукаєте. Ми пропонуємо дуже широкий вибір комерційної нерухомості по всій Україні різних цінових категорій, а також з будь-якою площею та розташуванням, щоб підібрати ідеальне рішення для Вашого бізнесу.

Отримуйте найсвіжішу інформацію про офісні приміщення на e-mail
  • Googlestreetview
  • Cbre
  • Skanska
  • Regus
  • Cromwell

Найновіші облаштовані офіси

Знайдіть та орендуйте Ваш ідеальний офіс разом з matchoffice.com.ua

Ви хочете орендувати чи здати в оренду офіс у місті Київ, Львів, Харків, Одеса, Дніпро чи інших містах України? Ми в MatchOffice маємо багаторічний досвід роботи з орендою офісів в усьому світі та з задоволенням допоможемо знати такий варіант офісного приміщення, який найкраще підходить саме Вам. Оскільки ми зарекомендували себе як надійний партнер, ми тісно співпрацюємо з власниками комерційної нерухомості по всій країні. Тому ми можемо запевнити Вас, що кожного дня у Вас буде доступ до найсвіжішої інформації, яка щоденно оновлюється, про всі об’єкти комерційної нерухомості у Києві, Львові, Одесі та інших локаціях, що розташовані зручно для Вас та в даний момент доступні на ринку. Таким чином, ви можете швидко і легко знайти затишний дім для Вашого бізнесу. Оренда офісних приміщень в комерційному центрі чи коворкінгу має безліч переваг в порівнянні з традиційними варіантами. Якщо Ви орендуєте офіс в бізнес-центрі, Ви отримуєте доступ до повністю облаштованого приміщення, включаючи обслуговування і комунальні послуги, за фіксовану щомісячну плату. Також можлива оренда офісу з меблями та оргтехнікою. Замість того, щоб турбуватися про обладнання Вашого офісу, Ви можете одразу почати там працювати. Крім того, умови оренди в бізнес-центрі або спільному офісі є набагато гнучкішими, ніж в традиційному варіанті, і при потребі Ви можете швидко переміститись до більшого або меншого простору у тій же будівлі, або навіть повністю змінити локацію в разі необхідності. Це також дуже зручно, якщо Вам потрібно орендувати тимчасовий офіс, робочий кабінет на короткий термін чи орендувати офіс погодинно. Повна свобода Вашого вибору! На matchoffice.com.ua Ви можете швидко, легко і безкоштовно знайти Ваш майбутній ідеальний гнучкий офіс в оренду у Києві, Львові, Харкові, Одесі, Дніпрі, Миколаєві, Сумах, Івано-Франківську та інших містах України.

Оренда облаштованого офісу має багато переваг

Bürogemeinschaft


Оренда офісу в комерційному центрі, чи коворкінг-просторі має цілий ряд переваг над традиційним або домашнім офісом. Офіси в бізнес-центрі повністю облаштовані та охоплюють широкий спектр послуг.

Прочитати більше

Оренда офісу в бізнес-центрі дозволяє економити кошти

Оренда офісу в комерційному центрі, офісному комплексі чи коворкінгу є набагато доцільнішою економічно, ніж оренда окремого приміщення. Орендуючи такий офіс, Ви зможете значно знизити постійні витрати Вашої компанії. Зокрема, місячна орендна ставка за квадратний метр, найбільш вагомий фактор витрат, якщо Ви винаймаєте приміщення для бізнесу, є, як правило, значно нижчою у бізнес-центрі, ніж в окремій будівлі. Крім того, бізнес-центри пропонують широкий спектр послуг, зокрема, телефонні лінії, послуги рецепції, послуги прибирання, паркінг та багато інших, щоб полегшити Вашу щоденну роботу. Крім того, оренда такого офісу гарантує те, що Вам не доведеться турбуватися про його облаштування, оскільки можливі варіанти з меблями та оргтехнікою, та обслуговування, бо за це відповідає власник. У коворкінгах можна орендувати окремий кабінет чи робоче місце на короткий термін чи погодинно. Умови оренди в бізнес центрі є, як правило, більш гнучкими та допускають набагато коротші терміни повідомлення про зміни.

Працюйте без зайвих турбот і відчуйте всі переваги нетворкінгу

В орендованому офісі ніхто Вам не буде заважати, як, скажімо, в кафе, і Ви зможете спокійно працювати та розвивати свій бізнес. У той же час великою перевагою оренди офісу в бізнес-центрі чи коворкінгу є можливість контакту з іншими компаніями та підприємцями, що може надихнути й дати новий стимул для розвитку. В спільних їдальнях, кухнях та кімнатах відпочинку можна зустріти нових людей, значно розширити своє коло спілкування і налагодити нові ділові контакти.

Бізнес-центри сприяють утворенню професійних кластерів

Оренда офісу в бізнес-центрі не тільки допомагає розширити мережу особистих і ділових контактів, а й створює можливості для співпраці з іншими компаніями. У багатьох комерційних центрах офісні приміщення винаймають підприємці окремих галузей, наприклад, IT компанії. Це сприяє утворенню професійних кластерів та центрів компетенції, і часто стимулює генерацію нових бізнес-ідей. В коворкінгах часто проводяться цікаві тематичні івенти, зустрічі та тренінги. Близькість до інших підприємців — перевага, яку не слід недооцінювати.

Оренда офісного приміщення дає можливість розширити бізнес

Великим плюсом оренди офісних приміщень в бізнес-центрах та спільних офісах є висока гнучкість. Офісний центр орієнтується на потреби своїх клієнтів та адаптується до них. Ви можете орендувати навіть маленький одномісний офіс. Якщо ж потрібно розширити площу у зв’язку зі зростанням бізнесу, це зазвичай просто і легко зробити, додатково винайнявши кілька кімнат. У той же час, завдяки коротшим термінам повідомлення про зміни, Ви можете швидко скоротити площу офісного приміщення і, відповідно, зменшити орендну плату, якщо це стає необхідним. Переваги оренди робочого простору чи робочого місця для Вашого бізнесу в офісних центрах, офісних комплексах чи коворкінгах є очевидними.