arrow_upward
Ua kiev

Орендувати офіс у Києві та інших містах України

Найкращі комерційні площі в оренду

Виберіть тип
Бізнес-центр done
Віртуальний офісdone
Коворкінгdone
Офісdone
MatchOfficeКульпарківська, 59 / корпус 4279015 Львів(+45) 70 20 08 14info@matchoffice.com.uaНомер реєстрації ПДВ : 31627877
100% безкоштовно і без зобов'язань
Широкий вибір локацій по всій Україні
Просто, швидко і безпечно
Ua

Зручна пошукова платформа

MatchOffice допоможе Вам швидко та безкоштовно знайти та орендувати саме ті офісні приміщення, які Ви шукаєте. Ми пропонуємо дуже широкий вибір комерційної нерухомості по всій Україні різних цінових категорій, а також з будь-якою площею та розташуванням, щоб підібрати ідеальне рішення для Вашого бізнесу.

Отримуйте найсвіжішу інформацію про офісні приміщення на e-mail
  • Cromwell
  • Regus
  • Cbre
  • Skanska

Найновіші облаштовані офіси

Оренда нерухомості в топ локаціях

Ви хочете орендувати офіс у місті Київ, Львів, Харків, Одеса, Дніпро чи інших локаціях України? MatchOffice багато років працює з комерційною нерухомістю в усьому світі та з задоволенням допоможе знайти оптимальні для вас варіанти. Оскільки ми зарекомендували себе як надійний партнер, ми тісно співпрацюємо з провайдерами комерційних приміщень по всій країні. Тому кожного дня у Вас буде доступ до найсвіжішої інформації про всі офіси, бізнес-центри, коворкінги та переговорні кімнати в оренду у Києві, Львові, Одесі та інших локаціях поблизу Вас. Знайдіть новий затишний дім для Вашого бізнесу! Можна також винайняти тимчасовий офіс, робочий кабінет на короткий термін чи орендувати офіс погодинно.

Хотіли б здати в оренду свої комерційні площі?

Зареєструйте свій офіс, бізнес-центр, коворкінг, переговорну кімнату, магазин, склад, паркінг чи виробниче приміщення на MatchOffice, і ми допоможемо знайти для них орендарів. Просто оберіть модель співпраці і рекламуйте свою комерційну нерухомість широкій цільовій аудиторії!

Переваги оренди в бізнес-центрі

Bürogemeinschaft


Бізнес-центр має цілий ряд переваг над традиційним або домашнім офісом. Офіси тут повністю облаштовані, а в орендну плату часто включений широкий спектр послуг.

Прочитати більше

Економте кошти

Оренда площ в комерційному центрі, офісному комплексі чи коворкінгу є набагато доцільнішою економічно, ніж оренда окремого приміщення. Місячна орендна ставка за квадратний метр - найбільш вагомий фактор витрат, як правило, є значно нижчою у бізнес-центрі, ніж в окремій будівлі. Крім того, бізнес-центри пропонують широкий спектр послуг, зокрема, телефонні лінії, послуги рецепції, послуги прибирання, паркінг та багато інших, щоб полегшити Вашу щоденну роботу. Крім того, оренда такого офісу гарантує те, що Вам не доведеться турбуватися про його облаштування, оскільки можливі варіанти з меблями та оргтехнікою, та обслуговування, бо за це відповідає власник. У коворкінгах можна орендувати окремий кабінет чи робоче місце на короткий термін чи погодинно. Умови оренди в бізнес центрі є, як правило, більш гнучкими та допускають набагато коротші терміни повідомлення про зміни.

Насолоджуйтесь нетворкінгом

В бізнес-центрі чи коворкінгуі ніхто не буде заважати, як, скажімо, в кафе, і Ви зможете спокійно працювати та розвивати свій бізнес. У той же час великою перевагою оренди офісу в бізнес-центрі чи коворкінгу є можливість контакту з іншими компаніями та підприємцями, що може надихнути й дати новий стимул для розвитку. В спільних їдальнях, кухнях та кімнатах відпочинку можна зустріти нових людей, значно розширити своє коло спілкування і налагодити нові ділові контакти.

Приєднайтесь до професійного кластера

Оренда офісу в бізнес-центрі не тільки допомагає розширити мережу особистих і ділових контактів, а й створює можливості для співпраці з іншими компаніями. У багатьох комерційних центрах офісні приміщення винаймають підприємці окремих галузей, наприклад, IT компанії. Це сприяє утворенню професійних кластерів та центрів компетенції, і часто стимулює генерацію нових бізнес-ідей. В коворкінгах часто проводяться цікаві тематичні івенти, зустрічі та тренінги. Близькість до інших підприємців — перевага, яку не слід недооцінювати.

Розширюйте бізнес при потребі

Великим плюсом оренди офісних приміщень в бізнес-центрах та спільних офісах є висока гнучкість. Офісний центр орієнтується на потреби своїх клієнтів та адаптується до них. Ви можете орендувати навіть маленький одномісний офіс. Якщо ж потрібно розширити площу в зв’язку зі зростанням бізнесу, це зазвичай просто і легко зробити, додатково винайнявши кілька кімнат. У той же час, завдяки коротшим термінам повідомлення про зміни, Ви можете швидко скоротити площу офісного приміщення і, відповідно, зменшити орендну плату, якщо це стає необхідним. Переваги оренди робочого простору чи робочого місця для Вашого бізнесу в офісних центрах, офісних комплексах чи коворкінгах є очевидними.