SSL Сертифікат

На підставі сертифікату SSL компанії, які використовують в інтернеті особисту інформацію, гарантують безпеку даних своїх користувачів.

SSL є абревіатурою «Secure Sockets Layer» і являє собою протокол шифрування, який гарантує, що тільки Ви та компанія має доступ до даних, які Ви надаєте на веб-сайті. Сертифікат SSL містить також інформацію про саму компанію. Таким чином Ви можете бути впевнені, що залишаєте особисті дані на безпечному веб-сайті.

Для чого ми використовуємо Вашу особисту інформацію?

MatchOffice використовує Вашу контактну інформацію, щоб Ви могли зв'язатися з власником комерційної нерухомості, яка Вас цікавить. Якщо на нашому сайті з’являються інші пропозиції оренди, які відповідають заданим критеріям, ми надішлемо їх на email. Ваша контактна інформація буде надана відповідному власнику комерційної нерухомості і навпаки. Ваші особисті дані надаються лише тоді, якщо Вас зацікавив якийсь об’єкт нерухомості.

Ми зберігаємо особисті дані у нашій базі, щоб мати змогу надсилати Вам нові цікаві пропозиції, аж доки Ви не знайдете саме те, що потрібно.
Ми співпрацюємо
  • Лого партнера MatchOffice
  • Лого партнера MatchOffice