Авторське право 2024

Всі матеріали сайту доступні для читання. Для особистого користування копії можуть бути зроблені на папері (надруковані). Це стосується тільки фізичних осіб. Компанії не мають права роздруковувати будь-які матеріали сайту, а також робити копії для своїх співробітників.

Допускається посилання на www.matchoffice.com.ua зовнішніми сайтами, якщо вони мають свою власну URL адресу. Це положення не стосується систематичного або професійного використання. Для цього потрібен письмовий дозвіл від MatchOffice.

Згідно з авторським правом, дозволяється цитувати безпосередньо з сайту. При цитуванні повинне бути вказане відповідне джерело.

Допускаються цитати довжиною до 250 символів, якщо у них є посилання на оригінальні статті на matchoffice.com.ua, навіть якщо це текст іноземною мовою. Це не стосується систематичного або професійного використання.

Будь-яке інше використання (ліцензія / придбання прав) вимагає дозволу MatchOffice.

MatchOffice не може нести відповідальність за правильність, повноту та актуальність змісту та інформації, що надається на інших сайтах за посиланнями. За зміст таких матеріалів відповідальні оператори даних сайтів.

Порушення авторських прав призведе до позову про відшкодування збитків з боку MatchOffice.

MatchOffice

Кульпарківська, 59 / корпус 42.

79015 Львів

E-mail: info@matchoffice.com

 

Ми співпрацюємо
  • Лого партнера MatchOffice
  • Лого партнера MatchOffice