arrow_upward
Ua kiev

Знайдіть найкращі рішення віртуальних офісів по всьому світу

Почніть пошук свого наступного віртуального офісу

Виберіть тип
Офісdone
Бізнес-центрdone
Коворкінгdone
Конференц-залdone
Віртуальний офісdone
mic
100% безкоштовно і без зобов'язань
Широкий вибір локацій по всій Україні
Просто, швидко і безпечно

Знайдіть саме те, що вам потрібно за допомогою MatchOffice!

Ви можете просто залишити адресу електронної пошти та номер телефону, вказавши місто, де ви бажаєте організувати свій віртуальний офіс, вказати послуги, які вас цікавлять, і ми надішлемо найкращі варіанти згідно ваших потреб. Тоді ви зможете безпосередньо зв'язатися з орендодавцями, щоб отримати додаткову інформацію.

Крім того, ви можете створити свого автоматичного пошукового агента і отримувати електронні сповіщення щоразу, коли ми отримуємо пропозиції, які відповідають критеріям вашого пошуку. Ви можете скасувати підписку у будь-який час.

Найновіші приміщення в оренду

Ефективні рішення для вашого бізнесу

MatchOffice.com.ua пропонує безкоштовний і ніяк не зв’язуючий пошук віртуального офісу в більшості великих міст. Цей тип офісу зараз стає все більш популярним для компаній у всьому світі.

Ми дійсно готові сприяти успіху вашого бізнесу. Якщо вам потрібна консультація або ви не можете знайти необхідну інформацію на нашому веб-сайті, наша професійна команда завжди допоможе вам по електронній пошті або по телефону.

Ми прагнемо допомогти вам знайти оптимальні рішення для досягнення ваших стратегічних бізнес-цілей.

Ви хотіли б здати в оренду віртуальний офіс?

Якщо ви є самі орендодавцем віртуального офісу, ми можемо посприяти поширенню інформації для великої міжнародної аудиторії. Як одна з найпопулярніших платформ з комерційної нерухомості, нас відвідує тисячі людей щомісяця. Тому ми можемо гарантувати велику і стабільну аудиторію. Розмістіть своє оголошення за допомогою трьох простих кроків та легко відшукайте клієнтів для своїх віртуальних офісів!

Створіть свою бізнес-присутність у будь-якій точці світу

Kontorhotel i Danmark

Отримайте переваги віртуальних офісів

Якщо ви є власником бізнесу та хочете вийти на нові ринки, ви можете створити віртуальне представництво вашої компанії в будь-якій країні світу. На дзвінки відповідатимуть на місцевій мові, що сприятиме довірі та покращить ваш корпоративний імідж. Офіційна ділова адреса також необхідна за законом для листування, наприклад, з податковими органами тощо. Віртуальний офіс – це також вигідний варіант для підприємців, які вирішили працювати з дому або в кафе, але все ж хочуть представляти правильний імідж потенційним і відданим клієнтам, а, отже, віддають перевагу не розміщувати свою домашню адресу та номер приватного телефону на своєму веб-сайті.

Прочитати більше

В цілому, оренда віртуального офісу має велику цінність для вашого бізнесу. Довгострокові та короткотермінові контракти або зручна система оплати, до того ж ніяких додаткових витрат - це чудовий вибір!

Орендувати лише віртуальну ділову адресу або повний пакет

Зростаюча популярність віртуальних офісів пояснюється їх зручністю та економією. Вартість віртуального офісу може починатись від низьких бюджетних рішень - ви можете орендувати лише ділову адресу з сервісом віртуальної поштової скриньки - до повноцінного членства з доступом до приміщень коворкінгу та конференц-залів в усьому світі. Крім того, кімната для нарад та конференц-зали надаються членам як частина пакету підписки або ж за спеціальними тарифами. Бо іноді все ж необхідно мати фізичне приміщення, щоб мати можливість провести зустріч, переговори або підписати контракт.

Орендуйте преміум адресу за низькою ціною

Адреса вулиці люксового сегменту допоможе створити престижний імідж вашого бренду. Ваші клієнти та партнери будуть асоціювати вас з іншими авторитетними компаніями, які винаймають приміщення в тій самій місцевості, що і ви. Бізнес-центри у провідних районах глобальних міст - Нью-Йорк, Париж, Лондон, Дубай, Шанхай, Гонконг, Сінгапур, Токіо, Пекін або Сідней - пропонують оренду віртуальної адреси для найвибагливіших орендарів. Ви не тільки додасте авторитету до вашої компанії з віртуальною п'ятизірковою адресою: у більшості країн потрібно зареєструвати свою компанію та здійснювати комерційну діяльність на законних підставах, наприклад, у торгівлі.

Досліджуйте додаткові послуги

За допомогою віртуального офісу ви можете розширити базу даних своїх клієнтів у США, Канаді, Великобританії, Азії, Австралії або в будь-якій точці світу, не оплачуючи комунальні послуги, технічне обслуговування тощо. Крім того, якщо вам потрібен помічник для адміністративних завдань на міжнародному ринку, деякі орендодавці навіть включають секретарську послугу в свої пакети для вирішення регулярних і спеціальних завдань. Віртуальна адреса пошти дозволяє відправляти листи та посилки клієнтам, використавши, наприклад, поштові марки Великобританії. Вхідна пошта, документи можна відсканувати, надіслати факсом або просто переслати вам. Професійні кур'єрські послуги також надаються за запитом.

Насолоджуйтесь найсучаснішими телефонними системами

Ви можете обрати автоматичне чи живе телефонне обслуговування та отримати телефонний номер віртуального офісу з однією або кількома телефонними лініями. Професійний багатомовний адміністратор прийматиме дзвінки від імені вашої компанії ввічливо і дружньо, відповідно до заздалегідь визначеного сценарію. Крім того, ви можете миттєво змінити інструкції для свого віртуального офісного автовідповідача. Інший варіант - це автоматизовані телефонні системи. Інтерактивна система відповіді на телефонні дзвінки (IVR) допомагає одночасно обробляти багато викликів, до того ж клієнти можуть отримувати мультимедійні відповіді. Сучасні технології дозволяють створювати складні алгоритми переадресації дзвінків, запис викликів та голосову пошту, блокування певних номерів тощо. Крім того, ви можете використовувати комбінацію обох типів телефонних систем для забезпечення цілодобової підтримки своїх клієнтів і партнерів.