arrow_upward
Ua kiev

Орендуйте робочі простори в коворкінгах по всій Україні

Орендуйте робочі простори в коворкінгах по всій Україні

Виберіть тип
Офісdone
Бізнес-центрdone
Коворкінгdone
Конференц-залdone
Віртуальний офісdone
mic
100% безкоштовно і без зобов'язань
Широкий вибір локацій по всій Україні
Просто, швидко і безпечно

Знайдіть свій майбутній коворкінг-простір тут

Коворкінг є новим трендом, особливо популярним серед стартапів, фрилансерів та індивідуальних підприємців. У коворкінгах можна знайти сучасну оргтехніку, гнучкі умови та можливість налагодити цінні особисті та ділові контакти. На нашому сайті є велике розмаїття коворкінг-просторів по всій Україні, тому ми впевнені, що MatchOffice допоможе Вам знайти оптимальний варіант.

Найновіші конференц-зали

Знайдіть свій ідеальний коворкінг на MatchOffice.com.ua

MatchOffice має багаторічний досвід роботи з орендою у коворкінг-просторах і завжди можемо допомогти Вам знайти найбільш вигідну пропозицію. На нашому сайті постійно з’являються пропозиції робочого простору у коворкінгах. Тому ми упевнені, що кожного дня Ви будете отримувати найбільш цікавий та актуальний огляд ринку України. Ви шукаєте гнучке рішення щодо робочого приміщення і цінуєте креативну атмосферу? Тоді коворкінг-простір є правильним вибором для Вас. Тут можна знайти безліч рішень та послуг: відкриті офісні приміщення, закриті або приватні офіси, переговорні кімнати, швидкісний інтернет, сучасна оргтехніка та ін. Завдяки відкритому плануванню й особливій атмосфері співпраці та взаємодопомоги у коворкінгу, Ви можете познайомитись із багатьма людьми та налагодити з ними ділові контакти. Концепція коворкінгу забезпечує високий ступінь гнучкості та дозволяє економити кошти.

На MatchOffice.com.ua ми допоможемо Вам знайти ідеальний варіант, що відповідає усім Вашим критеріям.

Переваги коворкінгів

co-working


Будьте в тренді

Прочитати більше

Концепція коворкінгу стає все більш популярним, особливо серед фрилансерів і стартапів. Замість того, щоб працювати з дому або сидячи на самоті в кафе, Ви можете налагодити контакт з іншими підприємцями чи фрілансерами в коворкінг-просторі, розширити свою соціальну мережу і отримати значну користь від соціального обміну.

Працюйте гнучко та заощаджуйте гроші

Для фрилансерів та інших підприємців, коворкінг-простір пропонує гнучкі рішення за доступною ціною. Загалом витрати тут на оренду значно нижчі, ніж в традиційному варіанті. Іншою перевагою є те, що не потрібно укладати довгостроковий договір оренди, а можна винайняти приміщення чи робоче місце навіть на дуже короткий термін: від кількох годин до року. У багатьох коворкінгах є можливість протестувати послуги безкоштовно протягом одного дня. Зазвичай, орендарі отримують цілодобовий доступ до своїх робочих місць у коворкінгу. Через такі різні можливості і високу гнучкість коворкінг дозволяє знайти оптимальне рішення для кожного.

Зануртесь в атмосферу, що живить творчість і натхнення

Багатьом компаніям, фрилансерам та індивідуальним підприємцям коворкінг дає можливість продуктивно працювати за межами своїх чотирьох стін та водночас налагодити нові ділові та особисті контакти. Соціальний обмін та нетворкінг з співробітниками та компаніями з інших галузей можуть справити позитивний вплив на їх власну творчість і продуктивність. Ця відкрита атмосфера часто ідеально підходить для стартапів. Більш того, у коворкінгах часто проводять різні навчальні або неформальні заходи, де можна поспілкуватись і професіоналами із різних галузей.

Користуйтесь сучасним обладнання та налагоджуйте нові контакти

Одним із найпривабливіших практичних аспектів коворкінгу є доступ до сучасної офісної техніки та різноманітність варіантів робочого простору: відкриті спільні приміщення, індивідуальні бокси чи окремі кімнати для маленьких компаній. Конференц-зали та переговорні кімнати тут також можна орендувати погодинно або на дуже короткий період. Швидкісний інтернет, потрібна оргтехніка під рукою та широкий спектр офісних послуг дозволяють сконцентровано та продуктивно працювати. Також коворкінги пропонують кафе і лаунж-зони для творчих перерв. У деяких з них є особлива послуга для тих, хто часто подорожує – сплативши за оренду робочого простору в одному місці, можна також працювати в різних містах або навіть за кордоном. Для клієнтів, що довго користуються послугами коворкінгу, може бути надана поштова адреса для вхідної та вихідної кореспонденції.