Організація робочого місця відповідно до виду діяльності набуває популярності та змінить ваше життя назавжди

Організація робочого місця відповідно до виду діяльності набуває популярності та змінить ваше життя назавжди

02
груд.
2018
Steen Uno
Згідно з новим опитуванням CBRE, сім з 10 агентів з нерухомості хочуть організації робочих місць відповідно до виду діяльності у свому корпоративному середовищі. Нещодавнє шведське дослідження показує, як розробити оптимальний дизайн робочих місць і зон з огляду на види діяльності.
02
груд.
2018
Steen Uno


Steen Uno 


Згідно з нещодавно опублікованим  CBRE survey, організація робочого місця відповідно до виду діяльності набула шаленої популярності в корпоративному середовищі по всьому світу.

Дизайн робочих місць відповідно до виду діяльності розвиває нові цікаві форми гнучкого простору для колективної роботи, що сприяють збільшенню креативності, продуктивності, та рентабельності робочих місць, підсумовує звіт.

Оптимізація та переробка робочих місць займає важливе місце у порядку денному декількох компаній, та згідно з CBRE, вісім з 10 компаній переглянули свої робочі зони протягом минулого року.

Дизайн, орієнтований на види діяльності неймовірно прогресує впродовж останніх років, його можна сприймати як контрреакцію на відкритий офісний простір останніх десятиліть, що піддається жорсткій критиці через високий рівень шуму та атмосферу, що відволікає.

 

Революційний вплив

В основі організації робочого місця відповідно до виду діяльності лежить ідея дозволити працівникам переміщатись між робочими місцями та зонами, що створені спеціально для виконання певних завдань.

Залежно від конкретного робочого завдання, працівники повинні мати можливість вибирати між різними робочими місцями – місця для завдань, що потребують спокою та зосередження, чи креативних зон для колективної роботи, які сприяють вільному брейнштормінгу.


 "Щоб організація офісного простору відповідно до діяльності пішла на користь, вашій компанії, безперечно,

необхідно віддатися цьому ритму," підкреслює концепт-менеджер Kinnarps Next Office, Генрик Аксель. Фото: Kinnarps

 

 

Експерти з дизайну інтер’єру наголошують, що дизайн і організація індивідуальних робочих місць стимулюють та мотивують працівників рухатись виконуючи свої завдання.

Також, інфраструктура та технології повинні працювати таким чином, щоб працівники могли швидко переміщатимь із однієї зони в іншу і при цьому підтримували той самий рівень якості роботи. Тому, дизайн робочих зон повинен бути продуманий таким чином, щоб працівники не затримувались в одному місці занадто довго. 

Згідно з дослідженнями, якщо робочий процес з урахуванням виду діяльності є успішним, він може мати революційний вплив на продуктивність, якість виконаної роботи, робочу етику, командну роботу та співпрацю.

 


Конкретні потреби

"Однією з основних умов успішної роботи в офісному середовищі, що орієнтоване на види діяльності працівників є відданість компанії та готовність працювати в такий спосіб. А це не завжди так," каже концепт-менеджер  Kinnars Next Office, Генрик Аксель.

"Секрет успішної роботи в такому середовищі полягає в уникненні стандартних концепцій та рішень. Ідеальне офісне середовище завжди повинне базуватись виключно на потребах ваших працівників."


 Працівники повинні мати можливість вільно міняти робочі місця та зони – якщо їх ефективність та продуктивність зменшуватиметься, показує нове шведське дослідження.

Фото: WeWork Devonshire Square Coworking Offices, Лондон

 

 

Next Office є концептом дизайну інтер’єру з урахуванням видів діяльності міжнародного гіганта з вироблення офісних меблів Kinnarps, що базується на п’ятикроковому аналізі фізичного простору, керівництва, організації, та цифрового простору вашої компанії.

«Рішення полягає у тому, щоб не силувати ваших підлеглих до завершеного концепту, а вживати заходів щодо різних видів роботи компанії та ваших індивідуальних потреб – як у нашій концепції Next Office,» наголошує Генрик Аксель.

 


Мобільність

Нове шведське опитування проаналізувало схеми роботи 239 офісних працівників, що працювали в чотирьох офісах, облаштованих відповідно до видів діяльності у великій шведській державній організації протягом 12 місяців після впровадження – де і як довго вони залишались за робочим місцем, коли вони переходили за інше, їх рівень задоволення та багато іншого.

Основним висновком було, що чим частіше працівник змінював робоче місце чи зону, то ефективнішою була його робота і продуктивність.

Повідомленням для компаній, які планують запровадити робоче середовище, орієнтоване на види діяльності наступне: зробіть так, щоб Вашим працівникам було легко змінювати робочі місця та зони ті мінімізуйте час, протягом якого вони шукатимуть наступне вільне робоче місце/ зону – інакше це може негативно позначитись на їх результатах та продуктивності.  ●

 

                       

Дивіться більше тут:
Kinnarps.co.uk: Forget everything you (think you) know about the activity-based office
Aspectinteriors.com.au: 3 Tips for Successful Activity Based Working Implementation

 

 

 

 

 

 

 

 

Ми співпрацюємо
  • Лого партнера MatchOffice
  • Лого партнера MatchOffice