Звіт CBRE: Тепер ваш офісний простір починає скорочуватися

Звіт CBRE: Тепер ваш офісний простір починає скорочуватися

01
бер.
2024
Steen Uno
Зниження використання їхніх офісних просторів зараз змушує 43% компаній у всьому світі розглядати можливість скорочення своїх робочих місць на +30% протягом наступних трьох років, згідно з глобальним лідером послуг і інвестицій у сфері комерційної нерухомості CBRE.
01
бер.
2024
Steen Uno
Навіть якщо, після пандемії, компанії сьогодні стали вправними у плануванні простору та зробили свої офісні простори більш ефективними, гібридна робота на широкому глобальному рівні створила горби не використаних офісів та порожніх робочих місць.

Недовикористання компаніями своїх офісних просторів свідчить про те, що відвідуваність працівниками їхніх робочих місць знижується, зроблено висновок у недавньому звіті CBRE "The 2023–2024 CBRE Global Workplace & Occupancy Insights".

Цей дисбаланс не буде вирішено без добре сповіщених змін до корпоративних гібридних політик, додаткових скорочень розміру портфеля або покращень досвіду роботи в офісі, які залучають працівників до офісу, стверджує CBRE.

Звіт, базований на 66 глобальних клієнтах через 5,808 будівель, що представляють майже 350 мільйонів кв. футів простору, серед іншого, зосереджується на гібридній роботі офісних працівників та їх потребах у фізичному офісному просторі.


Скорочення

Протягом останніх трьох років гібридна робота призвела орендарів до скорочення їхнього офісного простору для досягнення більшої ефективності. Середня площа на особу знизилася на 22% у 2023 році, повідомляє CBRE.

62% респондентів опитування вказують, що вони зменшили свій офісний простір з 2020 року, і 63% очікують подальшого скорочення до 2026 року.

 

 У 2023 році середня площа на особу знизилася на 22%, повідомляє
"The 2023-24 CBRE Global Workplace & Occupancy Insights".          Фото: iStock

 

Згідно з звітом CBRE, більші компанії та організації, які не скоротили простір значно протягом останніх трьох років, планують більш масштабні скорочення найближчим часом.

Лише 29% респондентів кажуть, що очікують на розширення свого портфеля протягом наступних трьох років. З компаній, які планують оптимізувати свій портфель, 82% кажуть, що хочуть покращити використання своїх робочих місць.

 

Недовикористання

Декілька компаній, здається, використовують свої офісні простори та зони так само, як вони це робили до пандемії коронавірусу.

Перш ніж вони почнуть переосмислювати або адаптувати свої застарілі офісні середовища та меблі для підтримки сучасних робочих процесів, вони продовжуватимуть стикатися з низьким використанням офісу.

 

 Перш ніж компанії почнуть переосмислювати або адаптувати свої застарілі 
робочі простори та офісні меблі для підтримки сучасних робочих процесів, 
вони безперервно стикатимуться з низьким використанням офісу.

 

Компанії та постачальники офісних просторів повинні зосередитися на програмному забезпеченні для управління офісним простором, яке може вимірювати потік працівників за допомогою датчиків та мережевої активності та знижувати витрати на утримання за допомогою динамічного управління офісним простором, як це пропонує опитування CBRE.

Звіт прогнозує, що компанії повинні створити картки оцінки, поєднуючи дані користувачів офісу з HR, фінансами та IT, щоб виміряти вплив робочого місця на продуктивність працівників, операційні пріоритети, фінансові та ESG цілі.

 

Смерть офісу

Майже 20% офісного простору у великих містах США було порожнім у четвертому кварталі 2023 року, що більше, ніж 18,8% роком раніше. Для порівняння, рівень вакансії наприкінці 2019 року, до спалаху пандемії, становив 12,1.

Експерти з комерційної оренди відкрито побоюються, що зростаюча гібридна робота офісних працівників може вплинути на глобальну оренду офісів так само драматично, як смерть роздрібної торгівлі через онлайн-покупки спричинила у світових міських вулицях.

 Експерти з комерційної нерухомості тепер побоюються, що зростаюча гібридна робота офісних 
працівників може вплинути на глобальну оренду офісів так само драматично, як смерть роздрібної 
торгівлі через онлайн-покупки спричинила у світових міських вулицях.


 

Не з 1979 року американські ринки оренди не зазнавали сильніших вакансій офісів, ніж вони зараз спостерігають у найбільших містах Америки.

Поточна гібридна революція не несе всю вину - масова спекуляція та перебудова офісних властивостей у США в 80-х і 90-х роках також сильно сприяли поточному драматичному спаду, який також поширюється в Європі та Азії, хоча поки що в меншому масштабі. ●

 

 

Читайте далі::
Hrdive.com: Organizations plan to cut, optimize space to accommodate hybrid work
Cnn.com: Empty office buildings may meet the same fate as zombie shopping malls
Aiforwork.co: Create an office space utilization report with ChatGPT
Robinpowered.com: 5 factors leading to underutilized office space

 

 

 

 

 

 

 

Ми співпрацюємо
  • Лого партнера MatchOffice
  • Лого партнера MatchOffice