Партнер з Matchoffice

Будучи "Партнером" з MatchOffice.com, Ви, як орендодавець, допомагаєте показати тисячам наших користувачів, що ми маємо довгострокову та продуктивну співпрацю, та надаємо нашим орендодавцям більш кваліфікованих орендарів, в той же час допомагаючи нашим користувачам знаходити для себе саме таке приміщення, якого вони потребують.

Ми співпрацюємо з багатьма нашими партнерами протягом багатьох років, і тому ми знаємо з досвіду, що можемо гарантувати послуги, які вони пропонують, і запевняємо наших користувачів, що все буде виконано професійно, з першої хвилини та протягом тривалого часу після підписання договору оренди.

Ось як значок партнера MatchOffice відображатиметься на Ваших оголошеннях у нашому списку перегляду

Що Ви отримуєте як партнер з Matchoffice?

Будучи партнером з MatchOffice.com, Ви отримуєте кілька переваг, які виділяють Ваші оголошення в нашому списку переглядів.

  • Більше уваги у нашому списку переглядів
  • Ви виділятиметесь серед конкурентів
  • Значок партнера у Ваших оголошеннях
  • Високий рівень довіри наших користувачів
  • Надання більш кваліфікованих потенційних клієнтів
  • Покажіть своїм власним клієнтам, що Ви партнер з Matchoffice

Яка вартість Matchoffice партнерства?

Партнерство з MatchOffice.com є безкоштовним. Ми ретельно оцінюємо Вас як орендодавця, оскільки так ми знатимемо, що ми можемо гарантувати посилену співпрацю і наші користувачі в надійних руках.

Будучи партнером з MatchOffice.com, Ваші оголошення отримують додаткову увагу, і таким чином ми зможемо надати Вам більш кваліфікованих орендарів.

Що потрібно натомість?

Ми надамо Вам значок партнера для розміщення на Вашому сайті, щоб Ви могли показати, що з гордістю співпрацюєте з одним із провідних світових порталів комерційної оренди.

Розміщуючи наш значок на свому веб-сайті, Ви не лише зміцнюєте нашу співпрацю, але й додатково збільшує можливість надати Вам набагато більш кваліфікованих потенційних клієнтів, тому що клієнти зможуть більш легко знайти Ваші приміщення.


Ось як значок партнера MatchOffice відображатиметься на Вашому веб-сайті

Стати Партнером з Matchoffice

Якщо Ви зацікавлені в тому, щоб стати партнером з MatchOffice.com, надішліть нам електронний лист на адресу info@matchoffice.com і ми допоможемо Вам стати партнером з Matchoffice.

Ми співпрацюємо
  • Лого партнера MatchOffice
  • Лого партнера MatchOffice