Ваш мозок працює, розвивається і показує найкращі результати в розумних робочих просторах

Ваш мозок працює, розвивається і показує найкращі результати в розумних робочих просторах

01
бер.
2024
Steen Uno
Для того, щоб мозок міг розвиватися і працювати оптимально в сучасній компанії або організації, що базується на знаннях, необхідні розумно спроектовані офісні простори зі змінними розкладами, підкреслює датський дизайнерський спеціаліст у новому буклеті.
01
бер.
2024
Steen Uno
"Наш мозок потребує різноманітних стимулів, таких як час розмов, ігровий час, спільний час, час зосередження та час бездіяльності, для оптимальної роботи та генерації нових ідей для наших щоденних робочих завдань.

Коли ми проводимо багато годин, сидячи на одному і тому ж місці, працюючи над одним і тим же завданням, наш мозок може сигналізувати про потребу в перерві. Прогулянка або заняття чимось іншим для релаксації може допомогти нам придумати кращі рішення та ідеї, коли ми повертаємось до роботи."

У нещодавно опублікованому буклеті генеральний директор LAIKA Space Design Лене Беккер Банг пояснює, як дизайн робочих місць повинен забезпечити найкращі можливі умови для того, щоб ваш мозок міг працювати, розвиватися і показувати результати.

Буклет LAIKA Design for Mental Well-Being - Make Space for Your Brain at Work´містить внески від кількох експертів, які роздумують про вплив мозку на дизайн робочого місця, заснованого на активності.


Зміни та різноманіття

"Дослідження показали, що наш мозок працює найкраще, коли ми залучені до різноманітної діяльності протягом дня. Для посилення нашого навчання та досягнення максимальної продуктивності важливо включати зміни та різноманіття у наш щоденний розпорядок.

Ось де велику роль відіграють середовища роботи, засновані на активності, та дизайн простору. Застосувавши комплексний підхід і врахувавши широкий спектр робочої діяльності, ми можемо створити робочий простір, який сприяє як продуктивності, так і творчості," каже Лене Беккер Банг.

 Наш мозок потребує різноманітних стимулів - таких як час розмов оптимальної роботи та 
генерації нових ідей для всіх наших щоденних робочих завдань.                  
                                                                                                      Фото:  Secondhome.io

 

 

Буклет LAIKA "Дизайн для психічного благополуччя" пропонує поради щодо створення робочого місця, заснованого на знаннях, яке може живити, надихати та оновлювати ваш творчий мозок у розумно спроектованих просторах, таких як спільні простори, кімнати для зосередження, ігрові кімнати, простори для відступу та простори для руху.


Нейрорізноманіття

Нещодавні дослідження показали, що значна частина працівників на вашому робочому місці, приблизно один з семи, є нейрорізноманітними. Це означає, що їх мозок працює, обробляє та вчить інформацію інакше, ніж у їх "нейротипових" колег.

Особи з нейрорізноманіттям можуть мати такі стани, як аутизм, дислексія, диспраксія, а також різні ступені труднощів з концентрацією та зосередженням.

 "Мозок отримує вигоду від різноманітної діяльності протягом дня. Зміна та різноманіття є важливими 
для оптимального навчання," вказує генеральний директор LAIKA Лене Беккер Банг.

 

"Визнання нейрорізноманіття є важливим для всіх справді інклюзивних робочих місць, оскільки особи з нейрорізноманіттям часто мають унікальні перспективи та здібності до вирішення проблем.

"Створення середовища, яке враховує спеціальні потреби, може призвести до збільшення креативності та інновацій, що додають цінність," наголошує Лене Беккер Банг.

 


Простір та рамки

Протягом останніх 15 років LAIKA Space Design зі своєю штаб-квартирою, розташованою в найбільш оптимізованому для активності, надихаючому та всеосяжному офісному середовищі в районі NV Копенгагена, спеціалізувалася на розробці та дизайні робочих і навчальних просторів для компаній, організацій та установ.

Нещодавно данські піонери дизайну інтер'єру та простору створили розумно спроектовані, засновані на активності робочі середовища для всесвітньо відомого LEGO, Novo Nordisk, програмної компанії Visma та юридичного радника данського уряду, Poul Schmith.

 Робочі середовища, які докладають великих зусиль, щоб задовольнити та виконати спеціальні потреби, 
можуть генерувати збільшену креативність та інновації, що додають цінність.
                                                                                                  Графіка: LAIKA Space Design

 

"Ми в LAIKA глибоко зацікавлені в розумінні та постійному вивченні функціональності мозку під час роботи, чи то в компанії, чи в освітньому закладі.

Активно відносячись до того, як працює та функціонує мозок і як дизайн простору впливає на нашу поведінку та переживання, ми можемо розробляти ефективні стратегії та вживати конструктивних дій. Надання відповідної рамки та простору є суттєвим для оптимальної функції мозку," підкреслює Лене Беккер Банг. ●

 

 

Читати далі:
Contact Laika-rumdesign.dk regarding ´Design for mental well-being´
He-interiors.co.uk: What are the effects of interior design on our mental health
Techround.co.uk: The impact of office design on employee wellbeing and productivity
Workinmind.org: The relationship between flexible office design and workplace wellbeing

 

 

 

 

 

 

 

Ми співпрацюємо
  • Лого партнера MatchOffice
  • Лого партнера MatchOffice