arrow_upward

expand_moreexpand_less

Безкоштовний доступ до робочого простору для біженців з України

Раді повідомити, що в цей нелегкий час, чимало наших європейських партнерів виразили свою підтримку надаючи можливість українським біженцям безкоштовно скористатись послугами своїх бізнес-центрів, коворкінг-просторів та конференц-залів.

Українським біженцям надаватимуть кілька годин безкоштовного користування послугами інтернету та конференц-залами, таким чином, Ви можете підтримувати зв‘язок з близькими.

Ukraine
Office

Як скористатись послугою?

  • Оберіть зручну для себе локацію зі списку нижче
  • Заздалегідь узгодьте дату та час Вашого візиту, сконтактувавшись із центром напряму
  • Візьміть із собою документ, що посвідчує особу
  • Якщо у Вас виникли запитання, Ви можете задати їх нам написавши на info@matchoffice.com

    Виберіть зі списку країн:

    Австрія
    Місто Контакти/електронна пошта Локація
    Відень Elisabeth dialoghotelwien@amspiegeln.at переглянути детальніше
    Зальцбург Bernhard bernhard.winter@bitoffice.at переглянути детальніше
    Бельгія
    Місто Контакти/електронна пошта Локація
    Антверпен Charline charline.lenaerts@frame21.be переглянути детальніше
    Антверпен Anny anny.bormans@abs-antwerp.be переглянути детальніше
    Брюссель Edouard edouard.cambier@seedfactory.be переглянути детальніше
    Брюссель Thibaut thibaut.randaxhe@Silversquare.eu переглянути детальніше
    Брюссель Benedict Benedict@welkinandmeraki.com переглянути детальніше
    Брюссель Benedict Benedict@welkinandmeraki.com переглянути детальніше
    Брюссель Alexia burotel@burotel.be переглянути детальніше
    Брюссель Alexia burotel@burotel.be переглянути детальніше
    Брюссель Valérie valerie.vincx@Silversquare.eu переглянути детальніше
    Брюссель Valérie valerie.vincx@Silversquare.eu переглянути детальніше
    Брюссель Laurie laurie.vestens@servcorp.be переглянути детальніше
    Брюссель Laurie laurie.vestens@servcorp.be переглянути детальніше
    Гент Inge Inge@meetdistrict.com переглянути детальніше
    Гент Piet piet@depunt.be переглянути детальніше
    Турне Baudouin bj@springbox.biz переглянути детальніше
    Болгарія
    Місто Контакти/електронна пошта Локація
    Софія Plamen info@bizhub.bg переглянути детальніше
    Софія This Way info@thisway.com переглянути детальніше
    Софія Sterling Serviced Office Group sofia@sterlingoffice.com переглянути детальніше
    Велика Британія
    Місто Контакти/електронна пошта Локація
    Брентфорд Jane Jane.Erasmus@ubcuk.com переглянути детальніше
    Единбург Georgia office@kingsfordgroup.com переглянути детальніше
    Західний Йоркшир Daniel daniel.bullen@hopepark.co.uk переглянути детальніше
    Кембридж Karis marketing@mantle.co.uk переглянути детальніше
    Кембриджшир Karis marketing@mantle.co.uk переглянути детальніше
    Кент Charlie charlie@workersleague.com переглянути детальніше
    Лондон Charlie charlie@workersleague.com переглянути детальніше
    Лондон Jane jane.zsiboras-hammond@inigo.co.uk переглянути детальніше
    Льюїшем Charlie charlie@workersleague.com переглянути детальніше
    Мейденхед Stephanie stephanie@fenchurch.co.uk переглянути детальніше
    Оксфорд Karis marketing@mantle.co.uk переглянути детальніше
    Оксфордшир Hannah Hello@jennings.co.uk переглянути детальніше
    Сендвіч Amanda thecentre@routemarketing.co.uk переглянути детальніше
    Хартфордшир Karis marketing@mantle.co.uk переглянути детальніше
    Хартфордшир Karis marketing@mantle.co.uk переглянути детальніше
    Хітчин Sarah Sarah@eastwayenterprise.co.uk переглянути детальніше
    Челмсфорд Karis marketing@mantle.co.uk переглянути детальніше
    Данія
    Місто Контакти/електронна пошта Локація
    Копенгаген S Tori tori@livezoku.com переглянути детальніше
    Копенгаген V Aleksandar ad@lokalebasen.dk переглянути детальніше
    Нествед Peter peter@monsted.dk переглянути детальніше
    Орхус C Sander sander@smallgiant.dk переглянути детальніше
    Сількеборг Torben tp@partnerhuset.dk переглянути детальніше
    Хорсенс Claus clausp@campaya.com переглянути детальніше
    Естонія
    Місто Контакти/електронна пошта Локація
    Таллінн Maigi maigi.moor@wrkland.com переглянути детальніше
    Таллінн Maigi maigi.moor@wrkland.com переглянути детальніше
    Ірландія
    Місто Контакти/електронна пошта Локація
    Дублін Maeve maeve@element78.co переглянути детальніше
    Іспанія
    Місто Контакти/електронна пошта Локація
    Барселона Ainhoa ainhoa@mymonday.es переглянути детальніше
    Барселона Ainhoa ainhoa@mymonday.es переглянути детальніше
    Барселона Eulàlia info@aticbarcelona.com переглянути детальніше
    Барселона Paloma paloma.garcia@impacthub.net переглянути детальніше
    Барселона Alex alex.gasso@mitreworkspace.com переглянути детальніше
    Гранада Victoria hello@andacowork.com переглянути детальніше
    Грація Alex alex.gasso@mitreworkspace.com переглянути детальніше
    Мадрид Eva María info@ibercenter.com переглянути детальніше
    Мадрид Melanija info@imaguru.co переглянути детальніше
    Мадрид Paloma paloma.garcia@impacthub.net переглянути детальніше
    Мадрид Paloma paloma.garcia@impacthub.net переглянути детальніше
    Малага Arantxa info@elcirculocoworking.com переглянути детальніше
    Марбелья Aneta contact@wecowork.es переглянути детальніше
    Сарагоса Natalia info@abnegocios.es переглянути детальніше
    Хаен Lucía info@cuatrogatoscoworking.es переглянути детальніше
    Італія
    Місто Контакти/електронна пошта Локація
    Мілан Filippo filippo@flexworking.it переглянути детальніше
    Рим Roberta roberta.ghilardelli@pickcenter.com переглянути детальніше
    Рим Roberta roberta.ghilardelli@pickcenter.com переглянути детальніше
    Рим Benedetta benedetta.sdb@eurtradecenter.it переглянути детальніше
    Рим Claudia segreteria@parcodemedici.it переглянути детальніше
    Флоренція Fulvia fulvia.finelli@exenet.it переглянути детальніше
    Флоренція Valentina info@marconiworldoffice.it переглянути детальніше
    Кіпр
    Місто Контакти/електронна пошта Локація
    Нікосія Loucas ldemetriou@totalpro.eu переглянути детальніше
    Литва
    Місто Контакти/електронна пошта Локація
    Вільнюс Greta community.lt@wrkland.com переглянути детальніше
    Вільнюс Melanija info@imaguru.co переглянути детальніше
    Нідерланди
    Місто Контакти/електронна пошта Локація
    Алкмар Merijn Merijn@RTC.NL переглянути детальніше
    Амстердам Karin karin@startdock.nl переглянути детальніше
    Амстердам Karin karin@startdock.nl переглянути детальніше
    Амстердам Karin karin@startdock.nl переглянути детальніше
    Арнем Frans f.bruil@bea-vastgoed.nl переглянути детальніше
    Роттердам Karin karin@startdock.nl переглянути детальніше
    Німеччина
    Місто Контакти/електронна пошта Локація
    Берлін Jan-Martin playground@thekids.eu переглянути детальніше
    Берлін Boryana grandcentral@edgeworkspaces.com переглянути детальніше
    Гамбург Sanjin info@hbcgmbh.de переглянути детальніше
    Гамбург Team workedition.hamburg@engelvoelkers.com переглянути детальніше
    Дюссельдорф Andreas a.hohmann@bc-seestern.com переглянути детальніше
    Нойс Guido ochoisten@googlemail.com переглянути детальніше
    Франкфурт Alexander hello@die-zentrale-ffm.de переглянути детальніше
    Хальблех Stephan eingang@cowerkerei.de переглянути детальніше
    Норвегія
    Місто Контакти/електронна пошта Локація
    Осло Elizabeth liz@blankspaceoslo.com переглянути детальніше
    Польща
    Місто Контакти/електронна пошта Локація
    Бидгощ Julia julia.jarzabek@chillispaces.com переглянути детальніше
    Варшава Natasza natasza.warchol@workin-senatorska.pl переглянути детальніше
    Португалія
    Місто Контакти/електронна пошта Локація
    Лісабон Rita geral@unicornportugal.pt переглянути детальніше
    Лісабон Vanessa vanessa@ideaspaces.pt переглянути детальніше
    Порту Leo leo@factscoworking.com переглянути детальніше
    Порту Fábio geral@coworkinggaia.pt переглянути детальніше
    Сполучені Штати Америки
    Місто Контакти/електронна пошта Локація
    Сан Франциско Carly carly.d@mindspace.me переглянути детальніше
    Сан Франциско Jack jack.elder@mindspace.me переглянути детальніше
    Філадельфія Carly carly.d@mindspace.me переглянути детальніше
    Фінляндія
    Місто Контакти/електронна пошта Локація
    Гельсінкі Sara mothership@mow.fi переглянути детальніше
    Франція
    Місто Контакти/електронна пошта Локація
    Санліс Servane elysolsenlis@gmail.com переглянути детальніше
    Чеська Республіка
    Місто Контакти/електронна пошта Локація
    Прага Mathias mathias@locusworkspace.com переглянути детальніше
    Швейцарія
    Місто Контакти/електронна пошта Локація
    Баден Marle info@ullifink.com переглянути детальніше
    Базель Isabel info@westhive.com переглянути детальніше
    Нойенбург Sedat hello@coworking-neuchatel.ch переглянути детальніше
    Санкт-Галлен Stephan info@swissbusinesscenter.ch переглянути детальніше
    Цюрих Hardturm info@westhive.com переглянути детальніше
    Цюрих Belinda info@westhive.com переглянути детальніше
    Цюрих Sun sun@residentzurich.com переглянути детальніше
    Швеція
    Місто Контакти/електронна пошта Локація
    Вастервік Nimrod nimrod.sofer@psscandinavia.se переглянути детальніше
    Мальме Fredrik fredrik.skold@testudo.se переглянути детальніше
    Мальме Gustaf gustaf@quickoffice.se переглянути детальніше
    Мальме Karsten karsten@mindpark.se переглянути детальніше
    Стокгольм Cathy cathy.chen@impacthub.net переглянути детальніше
    Стокгольм Helene helene.claesson@nybrogatanbc.se переглянути детальніше
    Стокгольм Rob rob.johnson@unitedspaces.se переглянути детальніше
    Стокгольм Rob rob.johnson@unitedspaces.se переглянути детальніше
    Хельсінгборг Fredrik fredrik.skold@testudo.se переглянути детальніше
    Хельсінгборг Fredrik fredrik.skold@testudo.se переглянути детальніше
    Ми співпрацюємо
    • Лого партнера MatchOffice
    • Лого партнера MatchOffice
    • Лого партнера MatchOffice