Наша Історія

Компанія MatchOffice була заснована в 2004 році Хауке Хаасом та Джейкобом Дальхоффом з метою постачання орендарів для офісних приміщень. Відтоді MatchOffice розширився, і тепер ми є в 19 країнах.

MatchOffice є маркетинговою платформою, яка забезпечує максимально цілеспрямовану профільну рекламу в Інтернеті та поточні поставки якісних потенційних клієнтів для брокерів, агенств з нерухомості та приватних орендодавців. Таким чином ми створили єдиний маркетплейс, де орендарі та орендодавці можуть легко та швидко контактувати для укладання угод.

 

Історія компанії

2024:

У 2024 році ми впровадили нову версію особистого кабінета орендодавця. Оновлений дизайн забезпечує спрощений процес створення та редагування оголошень.

Також, на сайт додано перший інструмент ШІ. Інтеграція з ChatGPT допомагає орендодавцям миттєво створити детальний опис оголошення.

Ми запровадили нові функції для покращення реклами в соціальних мережах.

На робочі процеси в українському офісі також вплинула війна 2024 року. Джейкоб був рушійною силою різних проектів гуманітарної підтримки. Наприклад, виготовлення та роздача на фронт мобільних клінік швидкої допомоги, а також донація термопрокладок для зігрівання ніг і рук українських воїнів взимку.

Logoer
2023:

На початку 2023 року ми продовжили підтримувати Україну. Ми зробили донації місцевим дитячим будинкам і дозволили нашим співробітникам брати участь у гуманітарних проектах.

Ми співпрацювали з Львівським міжнародним Ротарі Клубом, а один із наших колег, Микола, пішов до армії. Ми пишаємося тим, що він захищає Україну. Війна вплинула на наші повсякденні справи, але не вплинула на наш оптимізм і бажання обслуговувати наших партнерів у всьому світі.

Ми покращили нову версію серверної частини в особистому кабінеті орендодавця та працюємо над оптимізацією розсилок як для клієнтів, так і для орендодавців.

Logoer
2022:

У ці жахливі та невизначені для України часи компанія MatchOffice вирішила дозволити своїм співробітникам займатись волонтерством стільки часу, скільки буде потрібно. Війна вплинула на компанію, але не вплинула на бізнес, оскільки більшість співробітників живуть і працюють у Львові. MatchOffice надає 100% підтримку Україні.

Щодо дітей із дитячих будинків, які ми підтримуємо, то їх благополучно перевезли до Італії та Словаччини.

Вперше в історії MatchOffice ми працюємо з понад 11 500 гнучкими офісами по всьому світу.

Після двох років карантину ми відчули більше оптимізму та почали отримувати більше запитів.

Бекенд для орендодавців був повністю перероблений, завдяки чому стало легко керувати клієнтськими запитами та оголошеннями.

LogoerLogoer
2021:

Протягом 2021 року ми завершили редизайн інтерфейсу сайту. Було зроблено багато покращень, щоб допомогти нашим клієнтам.

Інфраструктуру сайту було оптимізовано для кращої продуктивності.

Ми маємо великі очікування на цей рік. Наші співробітники виконують чудову роботу з дому.

Ми продовжуємо впроваджувати редизайн списку перегляду оголошень для кращого користувацького досвіду, і ми залучили 10 нових дітей-сиріт для участі у проекті The Future Match for Children.

Logoer
2020:

В першій половині 2020, ми оновили наш інтерфейс, змінили наш пошуковий рушій, та додали розділ поширених запитань, що допоможе клієнту знайти відповіді на загальні запитання по локації.

Ми освіжили дизайн вхідної сторінки і сторінку детального огляду локації.

Через пандемію COVID-19, MatchOffice перейшов у режим роботи з дому.

Незважаючи на пандемію COVID-19, ми розширюємось і зараз працюємо з більш ніж 11 000 бізнес-центрами по всьому світу.

Восени ми розпочали проект під назвою “The Future Match for Children” - програму, яка допоможе дітям-сиротам у Львові, Україна, вивчити англійську мову та покращити їхні перспективи у світовому бізнесі.

Logoer
2019:

Весною ми вирішили збільшити наш фокус на ринку переговорних кімнат. Вимога та інтерес до оренди переговорних кімнат відкривають потенційно великий ринок. Кількість переговорних кімнат на MatchOffice зростає.

В березні ми запустили нову категорію приміщень – «магазини». Тепер можна легко побачити, чи магазин підійде для кафе чи ресторану.

Logoer
2018:

На початку березня оголошення на нашому сайті почали відображатися у вигляді списку. Метою цього оновлення було зробити його максимально зручним у користуванні для відвідувачів сайту. Таким чином, оголошення на сайті можна переглянути у вигляді списку, таблиці, чи як карту.

У травні ми запустили концепцію Matchoffice Партнер , де орендодавці можуть розміщати наш логотип в себе на сайті як знак партнера. Цим вони показують, що вони є надійними партнерами з компанією MatchOffice.

З метою надання більш кваліфікованих потенційних клієнтів нашим орендодавцям, ми також представили нову систему оцінки якості, яка називається Показник Якості.Ця система являє собою список пунктів, які допоможуть підвищити якість оголошень на сайті MatchOffice.

Наш відділ в Україні переїхав у новий більший офіс у Львові. Також, до нашого колективу долучились нові працівники. Восени наш данський відділ переїхав до нового офісу в Копенгагені.

Logoer
2017:

У 2017 році ми завершили перезапуск всіх наших платформ. Таким чином ми затвердили наш бренд на міжнародному рівні.

Ми також додали до спектру нашої пропозиції такі категорії як коворкінги, мітинг-руми та віртуальні офіси. Крім того, орендодавці тепер можуть створювати оголошення про оренду паркінгу та продаж приміщень у Данії.

Восени, керівництво компанії вирушило на зустріч з нашими клієнтами до Пекіна, щоб отримати натхнення для розвитку ринку та команди.

Наприкінці року ми також запустили новий дизайн інтерфейсу. Це значно спростило пошук інформації на сайті.

Logoer
2016

На початку року MatchOffice об'єднується зі своєю міжнародною дочірньою компанією Lokalebasen.dk, і підприємство отримує свій логотип. Крім того, ми запускаємо наш голландський сайт.

Ми отримали сертифікат Google, який дозволяє здійснювати віртуальні екскурсії через Google Street View. Пізніше цього ж року разом з Walkinto.in ми розробили функцію, що дозволяє переглядати віртуальні тури в Virtual Reality.

Протягом року ми відкриваємо офіс у Фінляндії та наймаємо штатного працівника, що спеціалізується на ринку саме цієї країни. Для оптимізації та розвитку нашої онлайн-платформи ми також заснували український відділ з п'ятьма розробниками програмного забезпечення у Львові.

Logoer
2015:

На початку року було запущено незалежний норвезький веб-сайт MatchOffice. Протягом року MatchOffice створює веб сайти у Фінляндії, Іспанії та Польщі. Данський журнал Nine to Five замінюється електронною версією, з аудиторією в понад 50 000 читачів щомісяця.

rrr
2014:

У травні наш сайт отримує новий, сучасний дизайн. Протягом наступних місяців оптимізація веб-сайту завершується.

У серпні ми вітали французького статистика Артура Катоського, який з нашою допомогою написав докторську дисертацію.

Задля комфорту працівників, завдяки різноманітним організаційним змінам, MatchOffice переходить у новий сучасний офіс у районі Остербро в Копенгагені. Ми починаємо використовувати інноваційні методи управління спільними проектами, такими як Scrum. Дах офісного центру є частиною міського парку, де розмістились чотири вулики, квіткові клумби та курник.

frgg

2013:

Ми запускаємо MatchOffice.se аби пропонувати оренду нерухомості на умовах традиційного договору у Швеції. Ми стаємо частиною важливої угоди з сирійським банком Audi, і більше 20 працівників починають роботу в новому офісі в Стамбулі. Загальна пропозиція MatchOffice охоплює близько 4500 бізнес-центрів у більш ніж 100 країнах світу.

2012:

MatchOffice запускає кілька незалежних сайтів у різних країнах, включаючи Індію, Сінгапур та Гонконг.

Вперше наша компанія стає партнером з міжнародною інвестиційною агенцією Copenhagen Capacity під час міжнародної конференції з нерухомості MIPIM у Каннах, Франція, на початку березня. У той же час, Lokalebasen.dk продовжує розширюватись на шведському риноку охопивши провінцію Сконе.

На початку 2012 року вийшов перший номер нашого журналу Nine to Five. Тираж цього видання - 30 000 екземплярів. Журнал публікується в Копенгагені та околицях, що дозволяє орендодавцям поширювати інформацію для широкої цільової аудиторії.

Historie 2012
2011:

Протягом року ми активно оптимізуємо наші веб-сайти. Крім того, MatchOffice починає надавати енергоефективні мітки, щоб орендарі могли бачити рівень споживання енергії в своїх офісних центрах. У той же час MatchOffice сертифіковано як компанію, що має чистий нульовий викид CO2.

 Historie 2011
2010:

Lokalebasen.dk перетворюється в акціонерну корпорацію. Рада керівників компанії складається з Ларса Хайлесена, Томаса В. Ферха та Джейкоба Дальхоффа. Того ж року було найнято працівника у Сполучених Штатах для введення ряду маркетингових ініціатив. Результатом цього стало розміщення на нашому міжнародному веб-сайті 850 американських бізнес-центрів.

 
2009:

MatchOffice відкриває офіс у Великобританії та підписує міжнародну угоду з Regus. Відповідно до цієї угоди MatchOffice пропонує орендувати бізнес-центри в значній частині території Африки та Близького Сходу. З 1 лютого запущено Lokalebasen.dk, і на сайті з'являються перші рекламодавці. Восени цього ж року були укладені перші договори про оренду.

 
2008:

MatchOffice наймає велику кількість робітників для іноземних проектів та розпочинає розширення в Нідерландах, Люксембурзі, Іспанії, Італії та Франції. Того ж року запускається данський веб-сайт Lokalebasen.dk, щоб працювати з договорами про оренду.

 Lokalebasen
2007:

Наш сайт отримав новий зручніший дизайн. Крім того, MatchOffice розширюється у Німеччині, Австрії та Фінляндії.

 finland
2006:

MatchOffice розширюється на просторах Інтернету в Швеції та Норвегії. Основна увага приділяється великим містам, як Мальме, Стокгольм, Готеборг та Осло.

 Norge sverige
2005:

На початку 2005 року MatchOffice запускає веб-сайт у Данії. Протягом півроку MatchOffice розпочинає співпрацю з половиною всіх бізнес-центрів у Данії.

 Kontorfællesskaber
2004:

Компанія MatchOffice заснована Хауке Хаасом та Джейкобом Дальхоффом з метою пошуку орендарів для бізнес-центрів у Данії.

matchoffice 

 

« Return

Ми співпрацюємо
  • Лого партнера MatchOffice
  • Лого партнера MatchOffice