arrow_upward

Шукати бізнес-площа у всій Україна

Наша історія

Компанія MatchOffice була заснована у 2004 році Хауке Хаасом та Джейкобом Дальхофом.

 

Історія компанії

2015:

На початку 2015 ми запускаємо незалежний норвезький сайт MatchOffice. Протягом року компанія виходить на ринок у Фінляндії, Іспанії та Польщі. Ми заміняємо наш данський журнал "Nine to Five" електронною версією, читацька аудиторія якої сягає 50 000 щомісячно.

2014:

У травні наш сайт отримує новий, сучасний дизайн. В наступні місяці також проводиться його пошукова оптимізація.

У серпні до колективу приєднується французький спеціаліст зі статистики Артур Катоскі, який пише у нас докторську дисертацію.

У результаті різних організаційних змін та зростання кількості працівників MatchOffice переїжджає в новий офіс у район Остербро у Копенгагені, що має високотехнологічне обладнання. Також ми починаємо використовувати передові гнучкі методи управління проектами, такі як Скрам. Дах нашого офісу стає частиною інноваційного міського парку, тому там розміщено чотири вулики, а також зелені грядки та курник.

2013:

Ми запускаємо сайт MatchOffice.se, що управляється як шведське акціонерне товариство, та пропонує традиційні договори оренди комерційної нерухомості у Швеції. Ми стаємо частиною важливої угоди з сирійським банком Bank Audi, понад 20 працівників якого переїжджають в новий офіс у Стамбулі. На цей момент MatchOffice вже співпрацює із 4500 бізнес-центрами у більш ніж 100 країнах світу.

2012:

MatchOffice запускає кілька незалежних інтернет-сайтів у різних країнах, включаючи Індію, Сингапур та Гонконг.

Вперше наша компанія виступає партнером інвестиційної агенції Copenhagen Capacity під час міжнародної виставки нерухомості MIPIM у Каннах на початку березня. Водночас, Lokalbasen.dk поглиблює експансію на шведському ринку, починаючи з провінції Сконе.

На початку 2012 виходить перший номер нашого журналу "Nine to Five". Це видання із тиражем 30 000 примірників розповсюджується в Копенгагені та його передмістях та дозволяє орендодавцям донести інформацію до великої цільової аудиторії.

2011:

Протягом всього року ми докладаємо зусиль, щоб оптимізувати наш сайт та побудувати ефективну присутність в інтернеті. Окрім іншого, ми починаємо надавати паспорт енергоефективності будівлям, для того щоб орендарі могли побачити їх рівень споживання енергії. Компанія MatchOffice має CO2-нейтральний статус, тобто ми є екологічно відповідальними та у нашому офісі мінімізуємо викиди вуглекислого газу в навколишнє середовище.

2010:

Lokalebasen.dk перетворюється в корпорацію. До складу ради директорів входять Ларс Хайлесен, Томас Ферх та Джейкоб Дальхоф. У тому ж році ми наймаємо американського працівника, щоб впровадити ряд маркетингових ініціатив у Сполучених Штатах Америки. В результаті цього, більш ніж 850 американських бізнес-центрів пропонують послуги оренди на нашому міжнародному веб-сайті.

2009:

MatchOffice відкриває офіс у Великобританії та укладає угоду, яка розповсюджується на всі країни, з компанією Regus. В рамках цієї угоди MatchOffice пропонує орендувати або здати в оренду офіси у комерційних центрах у великій частині Африки та на Близькому Сході. Починаючи з 1 лютого цього року починає працювати сайт Lokalebasen.dk, і перші рекламодавці розміщують на ньому свої пропозиції. З осені починають укладатись перші договори оренди.  

2008: MatchOffice наймає велику кількість працівників для іноземних проектів і починає експансію у Нідерландах, Люксембургу, Іспанії, Італії та Франції. В тому ж році, ми запускаємо данський веб-сайт, щоб займатись традиційними договорами оренди.
2007: Ми розробляємо новий, зручний дизайн для нашого сайту. Крім того MatchOffice виходить на ринок у Німеччині, Австрії та Фінляндії.
2006:

Протягом року компанія розширює свою інтернет присутність в Швеції й Норвегії. Основний акцент робиться на великих містах, таких як Мальме, Стокгольм, Гетеборг і Осло.

2005: На початку року стартує данський веб-сайт MatchOffice. І вже за перших півроку його роботи компанія починає співпрацювати із половиною всіх бізнес-центрів у Данії.
2004: Хауке Хаас і Джейкоб Дальхоф засновують компанію MatchOffice, метою якої є пошук орендарів для бізнес-центрів у Данії.

 

« Повернутись